Glavni meni

on line kupovina

Započeo sifacca, 09 Jun, 2011, 11:57

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Ja nemam ali znas broj
:D

UFF

fala momci  [cheers]
porucio sam 3M Speedglas automatsku kacigu za varenje  8)
kad stigne ima da varim ko lazic i vlajko zajedno  [rofl]

Major


UFF

malo falilo duzmem ovu sa airbrushom ali mi bilo previse za jebeni crtez, nasao novu crnu bez kutije, ponudio mu zeljkamp mu 100e i on pristao (monster mu nudio 90 pa 100 pa 105) i ovaj odbio  [neampojma] [ludak]


http://image.prntscr.com/image/7duEhoYkTI6jPGmkYO4pcQ.png



ja sam uzeo osnovni model koji 100v je vise nego dovoljno dobar za hobi varioce a evo koji video info za one koje interesuje profi varijanta 9100


! No longer available
! No longer available
! No longer available
! No longer available

Lazic

Prodao sam neku memoriju ram, sada imam ke¹a da varim ceo dan... ;D

Zeljkamp

Svi varioci su memorije bez. ;)
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

Citat: UFF poslato 03 Jul, 2017, 17:34
malo falilo duzmem ovu sa airbrushom ali mi bilo previse za jebeni crtez, nasao novu crnu bez kutije, ponudio mu zeljkamp mu 100e i on pristao (monster mu nudio 90 pa 100 pa 105) i ovaj odbio  [neampojma] [ludak]
Da sam znao da Monster nema ocena, ponudio bih mu 80e. Trebao si mi reci jer ga je svaba zbog toga odbio. Platio si danak neiskustvu. :)
TwinZ Auto & Moto

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 03 Jul, 2017, 18:01
Prodao sam neku memoriju ram, sada imam ke¹a da varim ceo dan... ;D

Imas 3M automatsko zatamnjivanje direktno na zenicama  :)

Lazic


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic


UFF


Lazic

Mo¾e¹ da krene¹ sa zavarivanjem po Laziæu... [facepalm] ;D Varenje je ne¹to drugo...

clutch&brake

@uff

Ta maska sto si uzeo je do jaja. Ja sam je dobio da je koristim dok nisam kupio svoju. Jedino sto ponekada ali samo ponekada senzor malo slabije odreaguje na manjim amperazama,pa ako budes dugo radio na manjim amperazama trpni pre nego sto se upali luk. Inace je do jaja i srecno
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Nikad jo¹ nisam gledao kroz to... Kapiram da bi se primio na zavarivanje... :D

Hurricane

..odlicna za gledanje u Sunce, umesto dorucka

Lazic


UFF

#637
manijaci ko moze da mi danas/ujutru plati ovo a ja da mu uplatim ebankingom u na njegov dinarski?

na popustu je do sutra u ovo vreme, predpostavljam da shipping adresa ni ne treba i da salju crtez na email


Hattrick

Ubices u pojam sve gastarbajtere sa ovim gargojlom :D

UFF

ako nadjem nekog da ga plati, i ako uspemo da ga napravimo na cnc-u od stirodura pa posle da ga dovoljno ojacamo da kad vetar dune ne odleti sa kapije  [rofl]