Glavni meni

on line kupovina

Započeo sifacca, 09 Jun, 2011, 11:57

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Pa da ih stavim na novi najbolji motorcikl na svetu :)

Lazic

Èim naðe¹ bolje plastike i njih.... ;D

Major

Citat: Mik poslato 14 Jul, 2016, 01:56
Citat: Major poslato 08 Jul, 2016, 16:55
Carina je mali procenat. Najveci procenat je porez koji je 20% i koji realno sad mogu da naplate kad god hoce.
Ja sam kupovao nesto preko kineza za recimo 3 dolara i oni mi naplate otvaranje paketa 150 din.. A kinezi mi zapakuju s i posalju do ovde sve za 350 din. I posle ko je lud:)

Ja mislim ti  :)! Posle  :)!
Aj' sta si to uzimo od kineza za 350 dindzi?  [watching] (Mozda i meni nedostaje  :) [watching]!)

Uzimao masku za telefon :)
Kod nas je 2000 dinara majku im lopovsku :D

Kanarinac

Citat: Laziæ poslato 14 Jul, 2016, 14:46
Èim naðe¹ bolje plastike i njih.... ;D

Pu pu pu bezi maleru :D

Lazic

Èekaj zar na pro¹lom motoru nisi hteo da menja¹ dobre plastike za malo bolje... :D

Mik

#565
Citat: Kanarinac poslato 14 Jul, 2016, 03:27
Pa da ih stavim na novi najbolji motorcikl na svetu :)

Bolji (za nas) nema, to zaboravi. (Mozda neki sledeci gsxr750, al' kratak je zivot, ko to da doceka, i jos i plati.)

Eno dole, zeza te Lazic. (Malo sale u medjuvremenu dok ... Dok ne shvatimo da Kosta napravi sebi dobru zabavu za male pare. Pa jel nije  [neampojma] :) ?)

Kanarinac

Citat: Laziæ poslato 15 Jul, 2016, 21:54
Èekaj zar na pro¹lom motoru nisi hteo da menja¹ dobre plastike za malo bolje... :D

One su bile oguljene, ove nisu :) Tako da nemoj da malerises najbolji i najelpsi motor :)

@Mik
Boga mi ovaj je bolji od 750. Lepse se sedi, bolje ide, koci,lezi :)

Mik

Citat: Kanarinac poslato 16 Jul, 2016, 04:31
Citat: Laziæ poslato 15 Jul, 2016, 21:54
Èekaj zar na pro¹lom motoru nisi hteo da menja¹ dobre plastike za malo bolje... :D

One su bile oguljene, ove nisu :) Tako da nemoj da malerises najbolji i najelpsi motor :)

@Mik
Boga mi ovaj je bolji od 750. Lepse se sedi, bolje ide, koci,lezi :)

Ma koji bre, nema slika, ne kurcis se, kakva je to propast? (Sala protiv uroka i to  :)). Sta si to pribavio? Daj neke lepe slike i neke nepristojne reci!  :)

Kanarinac

Pa eno je tema u kupujem,okacio sam slike da se pohvalim ima dve nedelje sigurno :)

Mik

E, jeste, stvarno ima, nisam video. Trebalo bi da je dobar motorcikl (iako se meni nesto nije svideo). Lepo bi bilo naci neke vitkije i elegantnije lonce, izgleda mnogo bolje. Gledao sam ga svojevremeno u salonu i zavrsna obrada savrsena, ali mi nesto u formi nedostaje. (Naravno, sve stvar ukusa.)
I odresi kesu za lonce.  :)

I, pre svega, da te lepo sluzi!  :)

(I kamo neke nepristojne reci, tipa ima 1000 konja, krece se supersonicnim brzinama, evo malocas se vratih iz kosmickih visina ...  :))

Kanarinac

Pravo da ti kazem meni su bas lonci odlicni tj ceo dizajn repa sa njima, daju mu sirinu. After market nemaju oplate i nekako nije to to, doduse video sam par modela u USA, ali kod nas nema tih modela. Jedini razlog zasto bih menjao lonce je zvuk, inace dizajn,po meni, je savrsen.

Mik

Nije, nego si cicija i neces da das pare za lonce  :)! (Sala  :), sve stvar ukusa.)

Kamo jos neke slike? :) Nikad nemamo nista protiv toga  :).

(Inace sam uvek protiv aftermarketa iz prakticnih razloga. Ne treba to dirati.)

zli

jel ima neko varijantu za kupovinu u Italiji, naravno platio bi uslugu...?
sajt je omniaracing...
mislim na kupovinu tamo ili isporuka u Italiji, jer je postarina bezobrazna do Srbije a jos kad dodje
carina i porez ode sve u pm...
hvala.

UFF

ima
ima cak i tema o tome, za one koji citaju forum ili koriste pretragu

zli

nemam ti kad...de je tema?

UFF


zli

E jbg nemoj da pomognes,  nego sviraj...
Clan nella nije na forumu od 1.jula, zato pitam
ako neko ima varijantu za sto pre... hvala.

sifacca

Aktuelna nabavka sa svih meridijana

Hurricane

..fala kurcu da si se i ti javio..
Mogao si malo osve¾i¹ informaciju o kontaktu naèinu komunikacije i sl..

Pitaju se ljudi èesto..

sifacca

Jbg, onaj ko hoce, u sustini zna kako moze da me nadje, a ne volim da budem napadan.

Kontakt preko pp ili [email protected]

Odgovaram istog dana na upite, osim kad sam u putu.