Glavni meni

on line kupovina

Započeo sifacca, 09 Jun, 2011, 11:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sifacca

nabavka tokom cele sezone non stop, svakog petka isporuka, tako da ako je nekome hica, tu sam



easy

ja vise ne smem da otvaram vladanove linkove XD

sifacca

nabavka bilo cega je aktuelna tokom cele godine, bez obzira na godisnje odmore...

sifacca

imam jedan visak OTTERBOX-a  za iphone 3, GS

cena 20 eura





sifacca

ako ima neko nesto da kupi u usa, da ne bude kabasto, neka sitnica, moze, spremam jedan paket za novembar



sifacca

15 eura , racunaj 2 nedelje

djolevidak

naruci to,da ti platim na racun nes ili kad stigne da platim sve ?


djolevidak


MIGE


UFF

mige svrbe te pare pa si resio da ih potrosis pre nego sto si ih od osiguranja i dobio?
opet ces da zavrsis na skuteru, ti ustvari samo pricas kako bi zeleo da kupis motor a na kraju nista od toga, od prilike isto kao i kengur

MIGE

Citat: UFF poslato 26 Novembar, 2012, 13:00
mige svrbe te pare pa si resio da ih potrosis pre nego sto si ih od osiguranja i dobio?
opet ces da zavrsis na skuteru, ti ustvari samo pricas kako bi zeleo da kupis motor a na kraju nista od toga, od prilike isto kao i kengur
sta bre sviras,to cu od plate da platim  [ludak]

UFF

platu ti dete pojede
i pocni da skupljas sad da ga sledece godine vodis na more da ne moras posle opet kredit da uzimas zbog toga

dusankobgd

on line kupovina je takvo zlo, ako krenes da kupujes gluposti i gadgete. xD

Kengur

Citat: UFF poslato 26 Novembar, 2012, 13:00
mige svrbe te pare pa si resio da ih potrosis pre nego sto si ih od osiguranja i dobio?
opet ces da zavrsis na skuteru, ti ustvari samo pricas kako bi zeleo da kupis motor a na kraju nista od toga, od prilike isto kao i kengur
Skoro pa nema veze s mozgom :)
Kegnur ugurao 1500e u lokal, spremio jos 700 za kangua.... Nit sam kupovao telefone, nit sam letovao... :)

MIGE

Citat: UFF poslato 26 Novembar, 2012, 13:48
platu ti dete pojede
i pocni da skupljas sad da ga sledece godine vodis na more da ne moras posle opet kredit da uzimas zbog toga
[facepalm]