Glavni meni

Добар дан и добро вам дошао...

Započeo Dzoks, 08 Jun, 2011, 18:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

easy


Lazic

Citat: Dzoks poslato 09 Jun, 2011, 00:18
Citat: pit poslato 09 Jun, 2011, 00:14
Citat: Dzoks poslato 08 Jun, 2011, 18:27
Име ми је Мирко, знају ме као Џокс, тренутно у Београду, 28 година...мотор наравно најбољи  [yahoo] BMW F650

ако има неких питања, питајте  [stop]


         Dobrodosao ....sto se tice motora da vozis gs 1200 pa i da te shvatimo ozbiljno ovako ....bled pokusaj...

Дајте људи шта вам је.....ви сте толико одлепили?! Реците ми да нисте озбиљни?!


Svi gusteri, narocito ljubitelji kamiona, moraju proci kroz MM spalir... Opusti se, manje ce da boli... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [cheers]

Dzigi Boy

Nadam se da cu i ja jednog dana imati tu cast i zadovoljstvo da  vozim cuvenog BMW koga nocima sanjam i masturbiram na njeguvu prelepu kardansku budjotinu i lamelu!!!!!!

A dotle cu samo da ga sanjam.........mozda to i nije san, nego nocna mora?????

Dzoks

Citat: Dzigi Boy poslato 09 Jun, 2011, 00:34
Nadam se da cu i ja jednog dana imati tu cast i zadovoljstvo da  vozim cuvenog BMW koga nocima sanjam i masturbiram na njeguvu prelepu kardansku budjotinu i lamelu!!!!!!

A dotle cu samo da ga sanjam.........mozda to i nije san, nego nocna mora?????
[blahblah]
Мангулице рулз :)

Vlajko

au bre botino..  [doh]

dobrodosao  [cheers]

a znas sta mislim o tvojoj tarabi..
neopevana spaget kanturina  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit

#25
Citat: Dzoks poslato 09 Jun, 2011, 00:18
Citat: pit poslato 09 Jun, 2011, 00:14
Citat: Dzoks poslato 08 Jun, 2011, 18:27
Име ми је Мирко, знају ме као Џокс, тренутно у Београду, 28 година...мотор наравно најбољи  [yahoo] BMW F650

ако има неких питања, питајте  [stop]



         Dobrodosao ....sto se tice motora da vozis gs 1200 pa i da te shvatimo ozbiljno ovako ....bled pokusaj...

Дајте људи шта вам је.....ви сте толико одлепили?! Реците ми да нисте озбиљни?!

Hehehko kaze da smo neozbiljni...pa mi smo MM.

Dzigi Boy

Ne zna on to Pite????  navikao se na one tamo BMWejdzije i trafikante........Motoholike, Lalajke, i druge Pablove sluge uvlakace...!!!!!!!

monsterbnt

Alo bre ljudi ostavite decka na miru. Pa sta ako voli BMW. Ja volim Kawu, UFF voli KTM (mada se ja na njegovom metu ne bi hvalio time :P )
Mlad je i ima vremena da nauci.

Iskulirajte bre. Svakom je njegov motor najbolji i svako je u pravi.
Smrt SVIMA!!!!

Gašpar

Citat: monsterbnt poslato 09 Jun, 2011, 01:49
Alo bre ljudi ostavite decka na miru. Pa sta ako voli BMW. Ja volim Kawu, UFF voli KTM (mada se ja na njegovom metu ne bi hvalio time :P )
Mlad je i ima vremena da nauci.

Iskulirajte bre. Svakom je njegov motor najbolji i svako je u pravi.

Za prvi deo imas dva piva, i za drugi deo jos dva piva, znaci ukupno pet piva  [rofl] [rofl] [rofl]

Dzigi Boy

Volite ti i UFF sta god hocete...a Pit i ja ima da volimo samo BMW i ima da da ispunimo svoje snove i jednog dana ima i mi da ga vozimo.........

Tek tada cu iskulirati i biti COLL kada parkiram BMW u garazu~~~!!!!!!

UFF

uff voli i hondu i yamahu
suzuki i ne bas..
al kantasaki nikako!

e volim i bmw :D ali samo ako su ispod 300kila  [rofl]
f800gs bi definitivno bio moj izbor kao drugi motor ;)

Lazic

@Dzoks:
Jedno od nepisanih MM pravila je da ne sme nista da bude ozbiljno osim kod mene u preduzecu... [rofl] [rofl] [rofl]  Dakle, moze tvoj americko/italijansko/nemacki bmw da bude najbolji na svetu, ovde se organizuje linch mob na svaki pokusaj ozbiljnosti, vezanoj za licni motor, pogotovo ako je propeler ili trafika, prema njima nema milosti... [rofl] [rofl] [rofl] Znaci, ako se neko nadje povredjen necijim stavom u vezi nekog odredjenog tipa motora, nastradao je u startu... [rofl] [rofl] [rofl]


[cheers] [cheers] [cheers]

pit

Citat: Lazic poslato 09 Jun, 2011, 02:12
@Dzoks:
Jedno od nepisanih MM pravila je da ne sme nista da bude ozbiljno osim kod mene u preduzecu... [rofl] [rofl] [rofl]  Dakle, moze tvoj americko/italijansko/nemacki bmw da bude najbolji na svetu, ovde se organizuje linch mob na svaki pokusaj ozbiljnosti, vezanoj za licni motor, pogotovo ako je propeler ili trafika, prema njima nema milosti... [rofl] [rofl] [rofl] Znaci, ako se neko nadje povredjen necijim stavom u vezi nekog odredjenog tipa motora, nastradao je u startu... [rofl] [rofl] [rofl]


[cheers] [cheers] [cheers]
Secam se svojevremeno je meni iza gvozdene zavese kapo di kapo polkusao da zabrani da kenjam o bmw ....kao zalili mu se mnogo''vidjeniji'' clanovi na mene kako im vredjam osecanja koja gaje prema propelreu.
          Naravno da je to meni samo bio podsticaj da pojacam karanje nenormalnih  i to je trajalo dugoo i bolelo je mnogo,,,naravno tada seronjaholic nije imao ingerencije da prekim sudom eliminise protivnike ali cim je ojacao zlotvor me je perfidno eliminisao.

ljilja-pei

Hej, mali, dobro nam do¹ao!!!!

Lepo ti je Laziæ objasnio, prelistaj malo teme, ¹to se tièe miniranja ozbiljnosti, sto posto je u pravu, pogotovu ako neko poku¹a da bude ba¹ jako ozbiljan :) :) :)

Ljubi Violetu :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

monsterbnt

Citat: Gaspar poslato 09 Jun, 2011, 01:55
Citat: monsterbnt poslato 09 Jun, 2011, 01:49
Alo bre ljudi ostavite decka na miru. Pa sta ako voli BMW. Ja volim Kawu, UFF voli KTM (mada se ja na njegovom metu ne bi hvalio time :P )
Mlad je i ima vremena da nauci.

Iskulirajte bre. Svakom je njegov motor najbolji i svako je u pravi.

Za prvi deo imas dva piva, i za drugi deo jos dva piva, znaci ukupno pet piva  [rofl] [rofl] [rofl]

U pa ne mogu ja da popijem dvaes' piva
:D
Smrt SVIMA!!!!

Dzoks

Citat: ljilja-pei poslato 09 Jun, 2011, 02:54
Hej, mali, dobro nam do¹ao!!!!

Lepo ti je Laziæ objasnio, prelistaj malo teme, ¹to se tièe miniranja ozbiljnosti, sto posto je u pravu, pogotovu ako neko poku¹a da bude ba¹ jako ozbiljan :) :) :)

Ljubi Violetu :)

Оћу, Хвала.....поздрав и теби....


Citat: monsterbnt poslato 09 Jun, 2011, 07:35
Citat: Gaspar poslato 09 Jun, 2011, 01:55
Citat: monsterbnt poslato 09 Jun, 2011, 01:49
Alo bre ljudi ostavite decka na miru. Pa sta ako voli BMW. Ja volim Kawu, UFF voli KTM (mada se ja na njegovom metu ne bi hvalio time :P )
Mlad je i ima vremena da nauci.

Iskulirajte bre. Svakom je njegov motor najbolji i svako je u pravi.

Za prvi deo imas dva piva, i za drugi deo jos dva piva, znaci ukupno pet piva  [rofl] [rofl] [rofl]

U pa ne mogu ja da popijem dvaes' piva
:D

Ништа не брини монстер, ја ћу да ти помогнем....:)
Мангулице рулз :)

monsterbnt

Citat: Dzoks poslato 09 Jun, 2011, 08:07
Citat: monsterbnt poslato 09 Jun, 2011, 07:35
Citat: Gaspar poslato 09 Jun, 2011, 01:55
Citat: monsterbnt poslato 09 Jun, 2011, 01:49
Alo bre ljudi ostavite decka na miru. Pa sta ako voli BMW. Ja volim Kawu, UFF voli KTM (mada se ja na njegovom metu ne bi hvalio time :P )
Mlad je i ima vremena da nauci.

Iskulirajte bre. Svakom je njegov motor najbolji i svako je u pravi.

Za prvi deo imas dva piva, i za drugi deo jos dva piva, znaci ukupno pet piva  [rofl] [rofl] [rofl]

U pa ne mogu ja da popijem dvaes' piva
:D

Ништа не брини монстер, ја ћу да ти помогнем....:)

A ne ne ne ne ne ne ne. Savest mi ne dozvoljava da zloupotrebljavam buduceg oca maloletnog deteta. Snaci cu se ja nekako ;D ;D ;D
[cheers]
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


Kengur


easy

jao sad ce da krenu da bacaju rime XD spasavaj se ko moze