Glavni meni

Добар дан и добро вам дошао...

Započeo Dzoks, 08 Jun, 2011, 18:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzoks

Име ми је Мирко, знају ме као Џокс, тренутно у Београду, 28 година...мотор наравно најбољи  [yahoo] BMW F650

ако има неких питања, питајте  [stop]
Мангулице рулз :)

Bori¹a


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Gašpar


Lazic

Ooooo, koleza, pa gde ste vi do sad...? Dobrodosli svo troje... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [cheers]

p.s. dobar ti je motor... [hello]

Havarisan


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Dzigi Boy

Citat: Dzoks poslato 08 Jun, 2011, 18:27
мотор наравно најбољи  [yahoo] BMW F650



Nemoj preterivati, sa velicanjem BMW :P...............to su ozbiljne stvar [yahoo]i, moze te admin banovati zbog velicanja istog  ( BMW ) i poziva na motomrznju!!!!!??????? [glavazid] [glavazid] [glavazid] [bejzbolka] [bejzbolka]

srbac


Kengur

Imam ja jedno pitanje...

Zasto si zaboravio brata tvog?! :D

Dobrodosao botino...

Ruza-Bandit


Dzoks

Citat: Dzigi Boy poslato 08 Jun, 2011, 21:15
Citat: Dzoks poslato 08 Jun, 2011, 18:27
мотор наравно најбољи  [yahoo] BMW F650



Nemoj preterivati, sa velicanjem BMW :P...............to su ozbiljne stvar [yahoo]i, moze te admin banovati zbog velicanja istog  ( BMW ) i poziva na motomrznju!!!!!??????? [glavazid] [glavazid] [glavazid] [bejzbolka] [bejzbolka]
Шта је, истина боли ? :P:P:P
Мангулице рулз :)

Dzoks

Citat: Kengur poslato 08 Jun, 2011, 22:00
Imam ja jedno pitanje...

Zasto si zaboravio brata tvog?! :D

Dobrodosao botino...
Ти си мене заборавио, отишао и ниси се ни јавио......боте ;)
Мангулице рулз :)

Ivan1979


BANE BROTHERHOOD

OOOOO PA DOBRO DOSAO BRATEEEEE MOJ ;D ;D ...LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Dzigi Boy

Citat: Dzoks poslato 08 Jun, 2011, 22:33
Citat: Dzigi Boy poslato 08 Jun, 2011, 21:15
Citat: Dzoks poslato 08 Jun, 2011, 18:27
мотор наравно најбољи  [yahoo] BMW F650




Sinko ne preteruj, MotoManijaci nisu nadaleko cuveni fanovi BMW i Trafika...................to tamo na onom nekom humanitarnom forumu je fazon...ovde 100% NIJE!!!!!
Nemoj preterivati, sa velicanjem BMW :P...............to su ozbiljne stvar [yahoo]i, moze te admin banovati zbog velicanja istog  ( BMW ) i poziva na motomrznju!!!!!??????? [glavazid] [glavazid] [glavazid] [bejzbolka] [bejzbolka]
Шта је, истина боли ? :P:P:P



Sinko ne preteruj, MotoManijaci nisu nadaleko cuveni fanovi BMW i Trafika...................to tamo na onom nekom humanitarnom forumu je fazon...ovde 100% NIJE!!!!!



pit

Citat: Dzoks poslato 08 Jun, 2011, 18:27
Име ми је Мирко, знају ме као Џокс, тренутно у Београду, 28 година...мотор наравно најбољи  [yahoo] BMW F650

ако има неких питања, питајте  [stop]


          Dobrodosao ....sto se tice motora da vozis gs 1200 pa i da te shvatimo ozbiljno ovako ....bled pokusaj...

Dzoks

Citat: Dzigi Boy poslato 08 Jun, 2011, 23:34
Citat: Dzoks poslato 08 Jun, 2011, 22:33
Citat: Dzigi Boy poslato 08 Jun, 2011, 21:15
Citat: Dzoks poslato 08 Jun, 2011, 18:27
мотор наравно најбољи  [yahoo] BMW F650




Sinko ne preteruj, MotoManijaci nisu nadaleko cuveni fanovi BMW i Trafika...................to tamo na onom nekom humanitarnom forumu je fazon...ovde 100% NIJE!!!!!
Nemoj preterivati, sa velicanjem BMW :P...............to su ozbiljne stvar [yahoo]i, moze te admin banovati zbog velicanja istog  ( BMW ) i poziva na motomrznju!!!!!??????? [glavazid] [glavazid] [glavazid] [bejzbolka] [bejzbolka]
Шта је, истина боли ? :P:P:P



Sinko ne preteruj, MotoManijaci nisu nadaleko cuveni fanovi BMW i Trafika...................to tamo na onom nekom humanitarnom forumu je fazon...ovde 100% NIJE!!!!!



То ко је чији љубитељ то ме заболе баш! Мени је мој мотор најбољи па да је и апенац, нема стида нема срама!
Тако да . . . фазон са тамо неког форума??? не знам о чему причаш ;)



Поздрав Бане.....дуго те нисам видео, осим на ФБ :)))
Мангулице рулз :)

Dzoks

Citat: pit poslato 09 Jun, 2011, 00:14
Citat: Dzoks poslato 08 Jun, 2011, 18:27
Име ми је Мирко, знају ме као Џокс, тренутно у Београду, 28 година...мотор наравно најбољи  [yahoo] BMW F650

ако има неких питања, питајте  [stop]


          Dobrodosao ....sto se tice motora da vozis gs 1200 pa i da te shvatimo ozbiljno ovako ....bled pokusaj...

Дајте људи шта вам је.....ви сте толико одлепили?! Реците ми да нисте озбиљни?!
Мангулице рулз :)