Glavni meni

Donji deo oklopa za VTR

Započeo Ostoja, 05 Jun, 2011, 22:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ostoja

Kao shto obecah, evo fotografija onog doradjenog donjeg dela oklopa za VTR 1000 F.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

 :'( i fotka koja je preostala.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Oklop je prljav jer motor upravo doshao sa ulice...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

jevta

Lepo izgleda al cini mi se da fabricki tu stoji neki mali spojler koji ima funkciju usmeravanja vazduha hladjenja radi,Ovde je sad skroz zatvoren vazduh.
oce to valjati?

Ostoja

Nadam se da hoce, taj spojler je duboko ispod hladnjaka, jedini deo koji bi se tu mogao hladiti je karter. Na netu sam nashao gomilu fotografija sa slichnom preradom, VTR postoji vec dugo, da je bilo problema zbog toga, chulo bi se sigurno.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Mada, moram priznati, zaintrigirao si me, ako budem pravio josh koji komad, bice tu neki oblikovan trouglasti otvor ili neshto slichno.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

jevta


Cale

Drugi motor.Lepo uradjeno a i mislim da nebi trebalo biti problema sa hladjenjem. [thumb_up]

serbduck

Citat: Ostoja poslato 06 Jun, 2011, 02:08
Mada, moram priznati, zaintrigirao si me, ako budem pravio josh koji komad, bice tu neki oblikovan trouglasti otvor ili neshto slichno.


   Pravices, pravices jos kako. 

   Ovo je odlicno!

   Sto se tice hladjenja - nema nikakvu funkciju. Ima vodeno hladjenje tako da mu taj vazduh ne znaci nista.

   Aj ti meni posalji na pp cenu za ovo, pa da se oma dogovorimo.


 
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Ostoja

Citat: serbduck poslato 06 Jun, 2011, 22:33
Citat: Ostoja poslato 06 Jun, 2011, 02:08
Mada, moram priznati, zaintrigirao si me, ako budem pravio josh koji komad, bice tu neki oblikovan trouglasti otvor ili neshto slichno.


   Pravices, pravices jos kako. 

   Ovo je odlicno!

   Sto se tice hladjenja - nema nikakvu funkciju. Ima vodeno hladjenje tako da mu taj vazduh ne znaci nista.

   Aj ti meni posalji na pp cenu za ovo, pa da se oma dogovorimo.


 
E vala drago mi je da ti se svidelo. Pogledacu sutra lagano cene materijala pa cemo se dogovoriti za neku "studentsku" cenu, znam da je opshta frka za pare, mi motoristi standardno kuburimo sa finansijama.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ra$a

ovo izgleda odlièno. obièno su V2 ma¹ine nekako nedoreèene u tom delu i izgledaju prazno ¹to ba¹ bode oèi. ovo je super!

Zeljko1963

Nije lose za Pochetnika. Cestitam, Debeli.

Ostoja

Citat: Zeljko1963 poslato 10 Jun, 2011, 08:06
Nije lose za Pochetnika. Cestitam, Debeli.
Hvala Ameru...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Zelencha

Vredelo je cekati tvoje fotke, ovo je pun pogodak za VTR-a.

Ne znam da li si raspolozan za masovnu proizvodnju ali sam zainteresovan za serijski broj 003...

Svasta sam ponesto sredjivao na redovnom odrzavanju ali nista posebno na estetici, ako si raspolozan i imas mogucnosti treba mi sledece:

- donji deo oklopa
- poklopac suvozacevog sedista (ako moze da se kopira, ja ga nisam nasao kao original)
- naprslinu na masci kod levog retrovizora, bio pretegnut sraf i bas je lepo prsla

Salji kontakt na PP ako je sve ovo moguce u tvojoj radinosti

Pozdrav