Glavni meni

Pravoslavlje kroz istocnu evropu i aziju

Započeo Pericamali, 05 Jun, 2011, 11:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pericamali

Cilj mi je da dodjem do Vladivostoka najdalju tacku Rusije i tim
zavrsim moj put oko zemlje. Put sam poceo pre dve godine i obisao sam
celu Severnu Ameriku, pocev od San Dijega Kalifornija USA, do Sydneya
Nova Skosija Kanada
Ovu deonicu koju pocinjem krajem Juna pocetkom Jula nazvao sam
"PRAVOSLAVLJE KROZ ISTOÈNU EVROPU I AZIJU" Tokom tog puta zelim da
obidjem znacajne Manastire u zemljama na koje prolazim: Srbija, Rumunija,Moldavija,Ukrajna,Rusija,Mongolija


goranvojska

srecan ti put brate svaki pravoslavni srbin je uz tebe,i da nam se vratis zdrav i ziv.

jerej

Rumunija i Moldavija imaju prelepe manastire, bio sam tamo 2003 godine i zaista ima sta da se vidi.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Panta Zemunac

Pa kada je onaj skup u Sevastopolju?
Mogao bi i njih da poseti¹ ako zabode¹ tajming!

Dzigi Boy

Svaka cast brate Manijace, navijamo za tebe [thumb_up] [thumb_up] [clapp] [clapp] [clapp] [yahoo] [yahoo] [cheers] [cheers] [cheers] [klanjam_se]

Lazic


mkt

srecan put druze i da citamo  taj putopis kad se vratis

Pericamali

Podigo sam motor od Gaguja, bio je na redovnom servisu kao i svaki Japanac pokazao da je i posle 60000 km kao nov i spreman za Sibir. Gagi je morao da pokaze filter za vazduh:) a na njemu flora i fauna severne Amerike. Momci iz 3T- racinga spremili rezervne delove dali savete i kontakte ljudi koji bi mogli da mi pomognu

Pericamali


Pericamali

Metzeler tourance exp, Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomoc od "Top Tires" u pravom momentu, samo reci hvale za momke iz Top Tires, cim su culi da nameravam da idem za Vladivostok i pogledali prezentaciju na kompu odlucili su da mi daju gume bez ikakvog natezanja jos mi predlozili da uzmem Metzeler tourance exp . Trenutno imam obicne Turanc i pokazale se vise nego odlicne po krivudavim putevima Kalifornije
Jos jednom hvala momcima iz Top Tires

Pericamali

Upoznao sam ljude koji su usli u istoriju,

Panta Zemunac

Gde njega naðe (ovog pretposlednjeg) ali 'ajde de...

Batice neka ti je sa sreæom......Pozdravi nam bratiju!

Pericamali

Citat: Panta Zemunac poslato 12 Jun, 2011, 17:39
Gde njega naðe (ovog pretposlednjeg) ali 'ajde de...

Batice neka ti je sa sreæom......Pozdravi nam bratiju!
U Beogradu

MILJAN

Perica je sitgao u Vladivostok bez ijednog kvara ili havarije. ®iv i zdrav. Rusi ga primili svuda i pomagali kako su znali i umeli... Bolje je pro¹ao u Rusiji nego u Srbiji, kad je pomoæ u pitanju....
Cave ab homine unius libri

pit

 

      Bravo za Pericu ...stvarno hvale vredan poduhvat...pogotovu sto je isao sam.A braca Rusi su nam uvek bili braca .

Pericamali


dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

mali_zmaj

jin-jang