Glavni meni

Vulkanizeri

Započeo grber, 04 Jun, 2011, 21:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

Mo¾da nije dobro legla na felgu...
It's the ride that matters, not the bike…

peratrap63

Ima neku rupu viska

zagadjenje

Zamenio obe gume i posle mesec dana sa zadnjeg toèka mi otpadnu dva tegiæa od tri. Po¹to mi se prvi put de¹ava to, reklamiraju li se takve stvari ili samo menjam vulkanizera? :)
Tjuning bud¾ing

juga

Menja¹ vulkanizera!

Jefta

Citat: easy poslato 31 Jul, 2012, 14:10
nasao sam super vulkanizera u komsiluku u Zemunu. skinuo i cepovao gumu.
covek je super korektan, ljubazan, bajker, nalazi se na pocetku Tosinog Bunara, preko puta autobuske stanice za nbg. metalna rolo vrata.
radi i gume za automobile, montaza, demontaza, komplet reparacija, farbanje, ispravljanje felni, varenje.

nabavka novih i polovnih auto/moto guma i felni.

063 267 888
064 30 64 303
Goran

Jel moze neko blize objasnjenje gde se ovaj vulkanizer nalazi?

bikerkiza

Markos Bike servis Shop u sremèici...sezonsko radno vreme.svakim danom od 09 do 21 h....Prodaja Novih i polovnih guma kao i novih guma sa isteklim DOT,om.uz besplatnu monta¾u na done¹enu felnu...Skidanje i monta¾a toèkova sa motocikla i skutera.Balansiranje ....063/219-100













[welcome] [welcome]
[/

bikerkiza

Moto Bike servis shop -Vulkanizer u Sremèici kod majstor Kize...radno vreme svakim danom od 9 do 21 h...monta¾a i demonta¾a guma,skidanje  sa motora i montiranje na motor,balansiranje.Prodaja polovnih i novih guma za skutere i Motocikle.prodaja novih guma sa isteklim DOT,om u pola cene(monta¾a na felnu besplatna) Povoljne cene,brza usluga uz kaficu dok èekate....pozovite smesta...dvestadevetnaest dvesta (063)



















[/

Hohštapler

100/80-10 ?
Za skuterèe kom¹iji....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.