Glavni meni

Vulkanizeri

Započeo grber, 04 Jun, 2011, 21:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

grber

Manijaci, dajte preporuku za neke dobre a jeftine vulkanizere u Beogradu. Ne treba da rade skidanje tocka, samo me interesuje zamena gume i balansiranje.

dzimika

imas lav auto u zarkovu, ne rade skidanje sa motora ali mislim da ne balansiraju ali mozes proveriti

isterivac

I mene zanima vulkanizer u Bg-u koji radi zamenu gume ali da skida tockove, jer alat nemam.. :/
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Stevan

Pored Biker shopa ima jedan vulkanizer. Mislim da on sve radi, nisam 100% siguran.

dzimika

jedini vulkanizer koga ja znam da sve radi u BG po povoljnoj ceni je mata :D
mada do njega ima oko 50km :D
ali posto niste precizirali koji krej BG onda :D

MIGE

mirijevo,pit  stop,jovanke radakovic,skidaju gume na skuterima i menjaju ili krpe

mi¹ko_kolo

Skoro je poèeo moj drugar Peða da radi. Èovek je dugogodi¹nji motociklista, ima ma¹inu i za 21 col toèkove, radi demonta¾u i monta¾u toèkova i nalazi se ovde.


isterivac

U ovo mi odgovara, blizu smo, ostavi neki broj, moze i na pm. Hvala unapred :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

mi¹ko_kolo

Peða 0641286226, zaboravio da stavim.  [doh]  :D

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

SSZGO

lav auto radi balansiranje za 1000 din a zamenu gume za 500, tako da deru , i ne rade skidanje tocka sa motora

cenu su po tocku naravno...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

CADILLAC

Moto-Laboratorija je cudo...odlicni momci...preporuka...samo ponesite i ratluk iz Gavrila Principa...obozavaju ga... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se] [clapp]

[attachment deleted by admin]
BMW BoxerClub Pancevo 666

easy


lord_oblivion

A otkad Laboranti rade i vulkanizerske usluge ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

grber

Citat: SSZGO poslato 06 Jun, 2011, 08:59
lav auto radi balansiranje za 1000 din a zamenu gume za 500, tako da deru , i ne rade skidanje tocka sa motora

cenu su po tocku naravno...
E tako nesto meni treba, da im ja odnesem tocak (ne volim da mi svako dira motor  [nono]) i da mi samo zamene gumu/balansiraju. Samo naravno ne da naplacuju 1000din balansiranje....  [thumb_down] Pretpostavljam da to radi dobar broj vulkanizera, samo kad bi mogli ovde da uporedimo cene.

mi¹ko_kolo

Citat: lord_oblivion poslato 06 Jun, 2011, 15:23
A otkad Laboranti rade i vulkanizerske usluge ?
Peða je u jednom delu instalirao svoje ma¹ine.

lord_oblivion

Nisam imao pojma.
Koliko kostaju njihove usluge? Ako ne deru, blize kod njih da balansiram prednji tocak nego kod Mate. Mada sam pre za kod Mate ali cisto da znam.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mi¹ko_kolo

Zovni Peðu pa pitaj, gore je broj.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Sad sam ga zvao, 500din balansiranje, 500din skidanje i vracanje tocka a mozes i sam da skidas.
Imam i jedan stari cep na zadnjoj koji bih voleo da zamenim pa cu i za to pitati kad odem na balansiranje, za koji dan.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.