Glavni meni

Honda CBR 600 F1 1990

Započeo FANTOM, 04 Jun, 2011, 01:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

   Honda CBR 600 F1 1990. presao 45000 km ....  kupio je zimus ,za sada samo sipam i vozim se i super me sluzi da kucnem u drvo.A naravno radili smo ponesto u medjuvremenu  :)

   I prilozicu prvu slichicu da vidite kako je izgledao fabrichki  8)

FANTOM

     Ali nazalost ja nisam imao priliku tako da ga kupim nego sam ga kupio bez prednjih oklopa zato sto je predhodni vlasnik uspeo da iskliza u krivini i polomi prednje oklope .... Motor je naravno prav provereno :)  Evo i nekih slichica kako je izgledao ...

FANTOM


FANTOM

      Sutra kachim slike ako stignem, stavljen je auspuh danas pa da vidite kako je radila bruzilica pod budnim okom Datchman-a  . [watching]

Gašpar

Ako treba da se proveri da li je ram kriv, Havarisan to radi sa menzurama, covek je extra precizan  :D

FANTOM

     xe xe  ma znam za Havarisanog ,ali nema potrebe kad je prav ko strela pustis ruke a on ide pravo nema dva traga niti nista drugo na 200 km/h miran nista ne trese tako da opusteno,hvala u svakom sluchaju sutra kachim slike danas sam montirao novi auspuh kao sto sam rekao gore  :)

Dutchman

Ma ko pokrivi Hondu taj nije doziveo da je proda :D .... gvozdeni ram 260 kila + to nemoze ni Tamic da pojebe ;)

elem , poshto je ovo moj pobratim , samo da kazem da se i ova hondica kao i mnoge druge ne plashi brusilice , shto je i najbitnije zar ne ;)

a auspuh , kad prodje pored ekonomske , klinkama gace same spadaju :D

FANTOM

  E pa ja sam mislio da je pokrivim al sam odustao od te ideje u inat dusmanima ima da je sredim, ja bi dodao da gace spadauju i ovima pored frizerske  :P  xe xe e slike padaju za neki dan nikako da prebacim sa fona pa da vidite malo sta se radilo na Hondici :)

FANTOM

Evo slichice poslednje pre nego sto je proradila brusilica   [hello]

[attachment deleted by admin]

FANTOM

I brusilica je upaljena majstor Goran je napao Hondicu   [thumb_up]

[attachment deleted by admin]

FANTOM

I nosach tablice je odeschen .....   [clapp]

FANTOM

.

[attachment deleted by admin]

UFF

ja reko ode ram kad ono palili brusilicu samo zbog nosaca tablice :D
to ste mogli i sa onom testericom iz OTO-a
starije generacije ce znati o cemu pricam ;)

FANTOM

I naravno sad kamera ne moze da me snima ni spreda ni otpozadi   [policaja]      [srednjiprst]  eto vam na .

[attachment deleted by admin]

FANTOM

I bre koj si chovek chekaj idem redom znam ja sta je OTO :)  strpi se i gledaj   [watching]

FANTOM

#15
E posle nekog vremena smo opet upalili brusilicu :) i ode oreginalni auspuh  mislim nije otisao daleko nego u oglase pa ako nekom treba dogovoricemo se oko cene. Evo kako izgleda ez auspuha  8)

FANTOM

.

[attachment deleted by admin]

FANTOM

Jos jedna slichica izbliza da vidite kako je ta cevka izgorela za ovih 20 godina

[attachment deleted by admin]

FANTOM

Taj propali deo je odsechen i dovareno je parche cevi

[attachment deleted by admin]

FANTOM

#19
E sad je pochelo pasovanje novog auspuha da bi ovaj novi koji smo stavljali stojao malo uspravnije i da bi izgledalo to sve lepse morali su da se skrate i zanji fuzasteri za 1 ipo santimetar,na slici se vidi i gde sad stoji tablica koja se skoro i ne vidi :)

[attachment deleted by admin]