Glavni meni

Honda CBR 600 F1 1990

Započeo FANTOM, 04 Jun, 2011, 01:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

da nije mali nivo na tom karburatoru

FANTOM

Kako mislis mali nivo ?  Iskreno negde je problem , motor kad je ostavljen zimus radio je , onda nije hteo da upali kad smo probali posle par meseci naravno skinuti su kraburatori i vraceni nazad upalio je al radi na 3 cilindra sta mu je sad ne znam ....  moracu da otkrijem  .

Jocika


FANTOM

E pa ljudi posle skoro mesec dana skupio sam strpljenja a nesto i finansija ....  Danas teram motor kod Dr Gorana  da resimo taj problem sto radi na tri cilindra i sve sto treba dalje ....  Bice i nekih slichica vecheras    [thumb_up]

FANTOM

E ovako kao sto sam obecao jutros mallopre sam dosao iz garaze pa evo mallo i slichica .....  :)   Stigla mi je plastiga repa jutros iz Nisa mislim da sam je uzeo od nekog lika na Kupindu  ...  :) rep je od Aprilie RS 125 2007.-mo Evo i jedne slichice kad smo stigli ispred servisa kod Dr Gorana i odma smo natakli rep da vidimo kako bi to izgledalo  :)

[attachment deleted by admin]

FANTOM

E onda smo ga uterali u garazu Dr Goran ga je napao  sredili smo to sto je radio na tri cilindra ili nije vise mi nista nije jasno  ....  :)  Ali Posto smo prali karburatore ...  Karburatori su trebali da se usteluju ,sve je DR Goran brozo sredio vakume itd karburatori su bili nastelovani negde posle sat ipo vremena ....  iiii  Honda je opet krenula da riche ,a ja se ziv najezio  ....  :)  Provozali smo je malo pun gas prva druga poteze za sve pare tako da sve je kao pre u najboljem redu .... :)  rezervoar vracen na mesto i krenuli smo sa rasklapanjem starog repa   :)

[attachment deleted by admin]

FANTOM

Skinut stop sa strujom i ostalim zicama ....

[attachment deleted by admin]

AndreyRR

samo napred bice to lep motor lepo ce mu cucnuti rep,sto se tice boja ostani pri semi koja je trenutno
na motoru

FANTOM

E onda je moj drugar Filip uzeo brusilicu pod budnim okom Dachmena i Dr Gorana ocenjujemo gde da pochnemo da ga kasapimo  :)

[attachment deleted by admin]

FANTOM

I krece napad brusilica zvrchi Hondica je stisla zubice   ;D   rokaj snimaj xe xe kasapi   [thumb_up]

[attachment deleted by admin]

FANTOM

I nema fik fik za 10-tak minuta napravismo mi bobera   [rofl]   ....   

[attachment deleted by admin]

FANTOM

E onda je Filip presao na rep  isto je radila brusilica  :)

[attachment deleted by admin]

FANTOM

I jedna slika ja bez repa dva vidim dal moze da se vozi    :)    Tu smo stali sa radovima za danas sutra nastavljamo ....  Treba da sutra nadjem semeringe i ulje za prednju viljusku posto mi je desni stap procureo, i kochione plochice za prednja kljesta ...  :)  Sutra zovem prodavnice pa gde nadjem  :)

[attachment deleted by admin]

FANTOM

Citat: AndreyRR poslato 03 Maj, 2012, 19:28
samo napred bice to lep motor lepo ce mu cucnuti rep,sto se tice boja ostani pri semi koja je trenutno
na motoru
Icice ceo u perla belu na kraju i mozda nesto u er-brasu  videcemo jos  ....  za sata ima jos dosta rada do farbanja   :)

AndreyRR

a sto si sekao konstrukciju repa mogao si da odsrafis lepo  ;D

FANTOM

Ne moze da se odrsrafljuje bre sta zesas   :)  ,  morali smo da je fiknemo mora nova konstrukcija da se pravi zato sto ce novi rep da stoji dosta vislje nego stari  .

AndreyRR

bem li ga ne vidim nigde varove  [neampojma]

SrpskiDzedaj011

Одлично! Само напред!
I have to return some video tapes....

UFF


dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy