Glavni meni

Honda CBR 600 F1 1990

Započeo FANTOM, 04 Jun, 2011, 01:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

Rekao sam vam da ce da pada prerada u Street Fight-a e pa pocheo sam danas sa radovima.Dakle zato sto sam hteo da stavim siroki volan i da skinem heblove....  Odma da vam kazem skupa zajebancija.Ovako znachi pocecu od toga da sam imao siroki volan i dobio sam trougo od Honde Dominator.E sad taj trougao je danas iskasapljen i samo su mi trebali oni drzachi za volan koje cu da navarim na moj trougao e to je tek opasna zajebancija ali videcemo kako ce da ispadne...   :)  Volan posto je bio zuckast osmirglan je danas i sutra cu ga preprskati sa crnim bamper sprejom.E sad ovako imam 4 sajle koje moram da nosim kod Bobana sajle da mi napravi nove duze za 30 cm to po sajli kosta 500 din.Za prednju kochnicu cu da uradim pancirno crevo e to me kosta 6000 dinara iliti svaki prikljuchak po 600 dinara a ima ih 6 i crevo je po metru 2 hiljade a dao bog ima jedno 1.5m ..... I Barbulj koliko ce da mi uzme da mi zavari drzache na trougao to ne znam jos, nosim sutra pa cu videti.Da da i pobeda sto sam morao pola motora da rasturim da bi poskidao sve sajle to da vam nepricham - odma se iznerviram kad pomislim kolko sam se danas nanervirao sa Hondom.E otprilike to vam je chitava zajebancija sto se tiche postavljanja sirokog volana.Masku far i satove imam od KTM-a Duke 1 . E to je  vec komplikovanije budzenje pa cu videti da li cu to stavljati u toku ove nedelje prvo da resim ovaj prokleti volan.  [glavazid]

perlx

Gde si nasao pancir crevo po narudzbini ?

Gašpar

Ja mislim da Boban Sajle radi i pancir creva

FANTOM

E ovako radi Boban ali nema.....  A nema ni na ovom drugom mestu tj.nema nigde u gradu nestasica je pancir creva,svi su kao naruchili i chekaju da ih uvezu tako da cu da uradim obichna nova creva jel ocu da se vozim mrzi me da chekam.4 sajle duze da se urade koje su mi treale su kostale kod Bobana sajle 1600 dinara.To sam danas uradio i zakachio na motor.A creva radim na drugom mestu tako da ako bude gotovo danas idem da ih pokupim pa sutra da montiram  :)

FANTOM

Danas sam uspeo sve da sklopim.....Odma da vam kazem bilo je puno posla tj. montiranje volana i chekanjem da se naprave delovi koji su mi trebali je trajalo 3 dana .Od Sekija sa foruma sam pazario drzache za volan to ce sutra da mi stigne i onda mi ostaje da sve razmontiram opet ofarbam volan i sve da vratim na mesto i mogu da se vozim.Danas sam stavio neke drzache koji su "Drzi vodu dok majstori odu" ...Obichna creva da se naprave za prednju kochnicu su me kostala 3000 dinara.Zadovoljan sam kako se sada sa pozicijom sedenja na motoru ustvari prezadovoljan bio sam srecan ko dete kad sam ga provozao mallopre   ;D .I da moram da se zahvalim mom majstoru DR.Goranu koji je imao zivce da ispuni moje zelje sto se tiche ovog poduhvata   [thumb_up]  . Maska sa farovima i cajgerima ce mallo morati da sacheka posto Goran nema vise zivaca za mene a i ozbiljno treba vremena da se to sve namesti  ....  :) 

Dutchman

E mogu reci da ti volan stoji ko piletu sise , i shto ti se auspuh chuje ko Jashikura , pa mene da gadjaju komshije sa jajima shto turirash u ponoc :P

nema nishta tu dok ja ne uvatim da pravim neke plastike vidim ja

FANTOM

PA sta da ti radim kad nisi opasan ko ja pa mene ne smeju da gadjaju [clapp]  .....   Josimura vrsi posao   :P   ....  Pa dobro ti kad se vec nudis lako cemo tebi da nadjemo zanimaciju npr.One bubrege sto idu sa strane rezervoara ko na mutaciji  ....  Zimus ja kupim ti ubudzis i svi srecni  [cheers]

mohikanac

Citat: FANTOM poslato 23 Avgust, 2011, 01:57
Rekao sam vam da ce da pada prerada u Street Fight-a e pa pocheo sam danas sa radovima.Dakle zato sto sam hteo da stavim siroki volan i da skinem heblove....  Odma da vam kazem skupa zajebancija.Ovako znachi pocecu od toga da sam imao siroki volan i dobio sam trougo od Honde Dominator.E sad taj trougao je danas iskasapljen i samo su mi trebali oni drzachi za volan koje cu da navarim na moj trougao e to je tek opasna zajebancija ali videcemo kako ce da ispadne...   :)  Volan posto je bio zuckast osmirglan je danas i sutra cu ga preprskati sa crnim bamper sprejom.E sad ovako imam 4 sajle koje moram da nosim kod Bobana sajle da mi napravi nove duze za 30 cm to po sajli kosta 500 din.Za prednju kochnicu cu da uradim pancirno crevo e to me kosta 6000 dinara iliti svaki prikljuchak po 600 dinara a ima ih 6 i crevo je po metru 2 hiljade a dao bog ima jedno 1.5m ..... I Barbulj koliko ce da mi uzme da mi zavari drzache na trougao to ne znam jos, nosim sutra pa cu videti.Da da i pobeda sto sam morao pola motora da rasturim da bi poskidao sve sajle to da vam nepricham - odma se iznerviram kad pomislim kolko sam se danas nanervirao sa Hondom.E otprilike to vam je chitava zajebancija sto se tiche postavljanja sirokog volana.Masku far i satove imam od KTM-a Duke 1 . E to je  vec komplikovanije budzenje pa cu videti da li cu to stavljati u toku ove nedelje prvo da resim ovaj prokleti volan.  [glavazid]

E jbg. tako je to,jako puno posla a i kosta,i onda ne nekom forumu ti posle neka neznalica soli pamet kako je to trebalo da se uradi a pri tom ne zna ni da zategne lanac..



FANTOM

Evo da vam kazem vozim se ja vec 5 dana sa novim volanom i sve je u fullu   .....    S tim sto smo napravili sve sajle duze za jedno 10 cm tako da kad budem imao zivaca opet moram Hondu da rasklopim na pola i da odnesem do Bobana sajle da mi skrati sve te sajle do tada se vozim sa ovim predugachkim sajlama i u Fullu mi je  :) E da jos jedna stvar u medju vremenu sam opet razmontirao volan da bih ga ofarbao u crno  to sve uradjeno i sve je sklopljeno opet.Drzachi volana koje sam kupio od Sekija ne pasuju,a ne pasuju zato sto mi je trougao volana uzan   ...  A i sto bi nesto pasovalo uopste kod mene   [glavazid]   ....  Ali ne dam se tako lako vec sam smislio kako cu da ih zbudzim obrusim i jos par modifikacija da bi mogli da vrse posao kod mene. [hello]  Eto to je za sada to javljam kad udem dalje napredovao  [callme]

FANTOM

Evo malo da obnovim temu :)  pocheo sam da sredjujem Hondu za ovu sezonu .... pa evo i par slichica trenutno u rasklopljenom stanju :)

[attachment deleted by admin]

FANTOM

.

[attachment deleted by admin]

UFF

skini mu i taj televozor kad si ga vec rasklopio :D

FANTOM

Ocu UFF-e  ;)  xe xe  ....   pravicu mu neku maskicu sa dva sochiva ,a TV-e i cajgeri se skidaju   [cheers]

SrpskiDzedaj011

Имам ја маску са два фара.... Ако си заинтересован контактирај ме....

И срећни радови....
I have to return some video tapes....

WOLVERINE


AndreyRR

u zavisnosti od situacije,moze da ispadne etra dobar motor ;D

FANTOM

Motor je sam po sebi dobar nego gazda nista ne valja xe xe  ....   :P    Resio sam sad da ga sredim sve sta treba i da nema voznje dok sve ne uradim sto sam hteo....  Tako da evo danas sam bio kod DR.Gorana sredio mi je komplet karburatore .....  :)  Eto nesto smo znachi i danas radili a evo i jedna slichica karburatora u toku rada ;)

[attachment deleted by admin]

FANTOM

Danas sam ga ceo dan sklapao vratio karburatore hladnjak sipao technost.Nije hteo da upali upalio na gurku ,al radi na 3 cilindra ne znam sto ....  Dobio sam nervni slom jer mora da se skine hladnjak da bi se doslo do svecica ostavio sam ga jer mi je doslo da ga izlupam chekicem ....  :)  Nastavicu suta preksutra da radim :) kad skupim strpljenja   [cheers]

Hohštapler

Dokle si stigao? kako stoje stvari?
(najvi¹e volim ove teme o sreðivanjima, pratim!  [watching])
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FANTOM

PA stoje posto je otisao spaner kao i kod svake honde koja je presla 50 hiljadarki ...  to smo prebudzili i napravili mehanichki, da moze da se dotegne .....  Mallo sam izgubio zivce pa je sad malla pauza radi nesto na 3 cilindra ne znam sto ,tako da ostaje da sakupim nekako kolegijum drugara mehanichara , pad da vidimo sta cemo da radimo dalje po pitanju otklanjanja kvara :)