Glavni meni

Honda CBR 600 F1 1990

Započeo FANTOM, 04 Jun, 2011, 01:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dusankobgd

Bogami ovo deluje fino...

Hurricane

a divi sad ovo ¹to prièam o repu, 4 ¹rafa i oko 100 Eur za rep..

Dutchman

shta 100e , da ga neko ukrade ???

UFF

dam mu ja moj ako mi nadje siljati od horneta da se djoramo :)

Hurricane

..+ 50 Eur za ¹topaljku, + 80 Eur za sedi¹te, + 30 migavci...
jbga, izvinite, nisam hteo da vreðam, bile su dve tri taèke..

CBRR1

Citat: hurricane poslato 19 Septembar, 2012, 12:58
..+ 50 Eur za ¹topaljku, + 80 Eur za sedi¹te, + 30 migavci...
jbga, izvinite, nisam hteo da vreðam, bile su dve tri taèke..
JESI TI LUD,A NALEPNICE KOJE DODAJU SVAKA PO 5 KONJA..???

FANTOM

Citat: cbrr1 poslato 19 Septembar, 2012, 13:02
Citat: hurricane poslato 19 Septembar, 2012, 12:58
..+ 50 Eur za ¹topaljku, + 80 Eur za sedi¹te, + 30 migavci...
jbga, izvinite, nisam hteo da vreðam, bile su dve tri taèke..
JESI TI LUD,A NALEPNICE KOJE DODAJU SVAKA PO 5 KONJA..???


    ahahah  pa ti si poludeo imas dobre prijatelje pre svega a uz to i dobre majstore kao ja i kosta te rep onda ko mene  6000 din komplet isekao sam stari rep i sve ostalo pravljeno i stavljeno od nekog drugog motora nazad ....  i po meni lepsi mi je rep 5 puta nego ovaj sa F4i. A i taj narandzasti F-1 sto si okachio izgleda lep zato sto je ofarbano sve zivo na njemu pa izgleda primamljivo na prvi pogled.
 
     Cbrr1 :  u Mandosica Vuka svaka puska ubojita . Nema potrebe za nalepnicama ja sad nemam ni jednu...Elem primer dzape mom drugaru RR kad ga ja na semaforu otresem sa ovim mojim matorim F-om do sledeceg semafora ...a on skoro 30 konja vise a i laksi mu motor jedno 80kg ....  :)

FANTOM

    Bio malopre kod DR.Gorana ,pochela HONDA posle ove kise nesto da stekce   [neampojma]  , jebem li ga sta joj je bilo mozda usla mallo neka vodica, skinuti kablovi izduvani na kompresor i HONDA opet prede kako treba .....

dr32

Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2012, 12:29
dam mu ja moj ako mi nadje siljati od horneta da se djoramo :)
Joj sto bi ja voleo da ti naleti siljati od Horneta da ga sto pre ugradis pa da i sebi resim dilemu sta da kupujem dogodine  ;D Gledao sam po ebay-u al nesto ih slabo ima ili su cene nebeske.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Hurricane

Citat: FANTOM poslato 19 Septembar, 2012, 16:49
    Bio malopre kod DR.Gorana ,pochela HONDA posle ove kise nesto da stekce   [neampojma]  , jebem li ga sta joj je bilo mozda usla mallo neka vodica, skinuti kablovi izduvani na kompresor i HONDA opet prede kako treba .....
..a da stavis filter vazduha? Te reakcije ima kad ga ili nema ili je prljav kakav je kod mene bio..
ima filtera i po 500 dingera, sto ti se u gorivu isplati kroz 300km

FANTOM

Ha ha ma kakav filter mallopre dodjoh iz kafane po pljusku prede ko svajcarski sat ja mokar al on radi od 1000 do 15000 kako oces ....  mora samo da se usteluje   [cheers]

Dutchman

a meni prichash kako si na poslu .... c c c

CBRR1

Citat: FANTOM poslato 19 Septembar, 2012, 13:30
Citat: cbrr1 poslato 19 Septembar, 2012, 13:02
Citat: hurricane poslato 19 Septembar, 2012, 12:58
..+ 50 Eur za ¹topaljku, + 80 Eur za sedi¹te, + 30 migavci...
jbga, izvinite, nisam hteo da vreðam, bile su dve tri taèke..
JESI TI LUD,A NALEPNICE KOJE DODAJU SVAKA PO 5 KONJA..???


   
 
     Cbrr1 :  u Mandosica Vuka svaka puska ubojita . Nema potrebe za nalepnicama ja sad nemam ni jednu...Elem primer dzape mom drugaru RR kad ga ja na semaforu otresem sa ovim mojim matorim F-om do sledeceg semafora ...a on skoro 30 konja vise a i laksi mu motor jedno 80kg ....  :)
by Lazic...jeste milion...

FANTOM

Citat: Dutchman poslato 20 Septembar, 2012, 09:38
a meni prichash kako si na poslu .... c c c

   Pa bio sam ja na poslu izlili smo plochu i onda sve po redu rostilj dve gajbe piva  ....  :)

dr32

I sta bi sa projektom? Ima li sta novo u zadnjih par meseci?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

FANTOM

Pa u poslednjih 10 meseci motor stoji :P Ja sam se oporavio veci i jaci nego ikada ;) , a motor ceka nekog donatora organa kriv ram sa leve strane desna dekla pukla , viljuska kriva desni ukras sa hladnjaka sprzen  ulubljen rezervoar .... i izgubljen podrem = rezultat su udara sa nekih 120 km/h . u auto koji je isao mozete samisliti svojom trakom a ja u krivini previse zalegao .....  NIsam nista piskarao na forumu , ali bitno da sam ja ZIV , a Honda ceka neke bolje dane trenutno :)

dr32

E jbg, al to su lim i metal, da se ispraviti, bitno je da ima ko da pise o tome iz prvog lica ;) Sve najbolje!!!
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

FANTOM

Ja mislim i dalje da ce motor biti ozivljen kad tad ;) iako smo se vratili u minus sa radovima :D ahaha pa sad ne da mora sve iz pocetka neko jos mnogo vise ... :)  ALi naravno nedamo se :)

FANTOM

Motor je na prodaju stanje i dalje je havarisan nista nisam radio nemam zivaca a ni para da ga sredjujem i jos neki razlozi su upitanju .... Tako da posto skoro nema voznje motorcic ide na prodaju a i teska se srca rastajem sa njim :'(   xe xe salu na stranu svasta smo preziveli i ja i on kao moj verni drugar i prijatelj (Hondica) .  
       Cena: 500 e ....   Moj mob : 060/0295 - 802 ...  Slike trebalo bi sutra ako ne pada kisa evo sada jedna iz mraka .

   
        Ovde sam stavio cisto informativno sutra cu da stavim u oglase lepo sve sa slikama iz svih uglova ....

FANTOM

Citat: Dutchman poslato 06 Jun, 2011, 21:18
Ma ko pokrivi Hondu taj nije doziveo da je proda :D .... gvozdeni ram 260 kila + to nemoze ni Tamic da pojebe ;)

elem , poshto je ovo moj pobratim , samo da kazem da se i ova hondica kao i mnoge druge ne plashi brusilice , shto je i najbitnije zar ne ;)

a auspuh , kad prodje pored ekonomske , klinkama gace same spadaju :D

Ha ha citam ovo i da ti kazem pobratime moj dobri ... Pojebao je Hondu Fiat a ja doziveo preziveo i prodao je :) sta da radim kad imam debele kosti kako mi bese rece doktor u urgentnom :)