Glavni meni

Honda CBR 600 F1 1990

Započeo FANTOM, 04 Jun, 2011, 01:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

  Dachmen ih iskopao negde  ....  :)   , evo par slichica sta smo radili u medju vremenu.  Danas izgitovan podrep....  :)

[attachment deleted by admin]

FANTOM

         Napravili smo i model da se zatvore ove rupe izmedju rezervoara i sedista

[attachment deleted by admin]

FANTOM

        Nakachili smo farove mozete da kudite da se bunite da iznosite negativna misljenja ni meni ne izgleda ali drugo se nema i ocu da se vozim vise tako da do zime ce biti odlichni   ;)

[attachment deleted by admin]

Bishke

barem ih polozi vodoravno :D
You should do one thing every day that scares you

dr32

Ili jos bolje da gornji far bude na mestu donjeg,a donji za toliko nize i onda jos i dobijete dobru osnovu da se dalje zezate i izlijete neku maskicu dok ne naidje nesto sto ce da prilici celom motoru.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

FANTOM

     Ha ha ma ovako je cool ko roda ili zirafa....  :)    Ne znam ni ja sto vise gledam ovo mi izgleda sve gore    [veryangry]

Hohštapler

...nemoj se zajebavati, stavi to kako zdrav razum nala¾e i teraj... nemoj da nas tera¹ da povedemo ¹egu sa tobom sad ovde..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FANTOM

    Andrej_Hotsteppe: Nemoj da me teras da upotrebljavam silu [bejzbolka] ....
            xe xe  pa nemam pojma videcemo jos smo u fazi sklapanja sto se kaze  [hello]  ni meni se ne svidja ovako .

AndreyRR

stavi napred dva veca fara,ali horinzotalno

Dutchman

horizontalno preko mene mrtvog , a ovo jebe zato shto su veliki farovi al smislicu neshto , poshto nije bash ispalo kako valja

Andjelo

napravite nosac  za hladnjak ulja i spustite ga ispod hladnjaka vode skratite creva malo lepse ce stojati nego kako sad stoji ispod farova ...........

Dutchman

A mene niko nije ni spomenuo u celoj prici ....

Rep se sam isekao , podrep se sam uklopio , rep se sam skratio i usrafio na mesto , repna konstrukcija se sama zavarila u ,0' , i verovatno ce i LED sam da se integrise u podrep C C C C


srecom ovaj komp pamti sifre :D

"SABOTAGE"

AndreyRR

ovako nesto sam mislio

Dutchman

nece mali da sklanjamo hladnjak za ulje , budala , iovako mu ne treba , ja ga nemam vec godinama i nishta mi ne fali :D to bi reshilo mnogo mnogo problema , ovako diktira gde ce farovi stajati , ali koliko vidim moracu ja da zavrshavam moj motor da bi mu presadio moj far c c c

podrep sam nogama napravio , usro se od shmirglanja i sad je kao da su ga u Gospodjincima pravili :D

FANTOM

     E posto vidim da Dachmen oce zasluge evo ja da ubacim par fotki njegovog minulog rada jos se smejao na slici   [doh]

[attachment deleted by admin]

FANTOM

    Evo i gospodin Filip jos jedan od osoba koji je radio na farovima     8)

[attachment deleted by admin]

FANTOM

         A ovako je sve to trebalo da izgleda po crtezu    :o

[attachment deleted by admin]

nano

poslusaj coveka, prebaci hladnjak dole negde ako ti je toliko stalo da ga imas i spusti farove

AndreyRR

sta ce ti taj raketni bacac

yzf750