Glavni meni

sajla za gas sporo vraca....

Započeo alfa muzjak, 04 Jun, 2011, 00:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

alfa muzjak

sajla za gas sporo vraca, kao da zateze negde... da li da je podmazem necim, i cime????
Milos Dobrosavljevic

rboban

Ride It Like You Stole It

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Dzigi Boy

otvori oci, gledaj i samo ce ti se kazati>>>>??????

SSZGO

najbolje je da skines rezervoar i kuciste filtera za vazduh i pregledas sajlu, moguce da se ofucala na nekom mestu, a i da bi je podmazao moras isti postupak da izvedes...
mozda ti glavi i sam leptir, pa i to ocisti i stavi guscije masti...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Cale

Citat: alfa muzjak poslato 04 Jun, 2011, 00:36
sajla za gas sporo vraca, kao da zateze negde... da li da je podmazem necim, i cime????
Pa,kako bi tebi bilo da kod snajke "radis" na suvo ? :D

alfa muzjak

videcu danas da rasturim, da vidim sta mu je...... kod mene na r6 ima neki drive by wire sistem, sto znaci da sajla ide do kompjutera nekog a onda on proracunava koliko ce goriva poslati u cilinde... i sta ja znam........
Milos Dobrosavljevic

nesic1

jel imas tamo kod rucice one koturove za zatezanje, e popusti ih malo

alfa muzjak

imam neku progrip rucicu, malo se smakla, i strugala je o tegic, nije bilo potrebe da podmazujem sajlu... sad sve radi ko podmazano iako nije :)) hvala.. pozzzz
Milos Dobrosavljevic

SSZGO

nije zgorega ipak malo guscije masti tu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dzigi Boy

Citat: Dzigi Boy poslato 04 Jun, 2011, 05:10
otvori oci, gledaj i samo ce ti se kazati>>>>??????
Citat: alfa muzjak poslato 04 Jun, 2011, 23:02
imam neku progrip rucicu, malo se smakla, i strugala je o tegic, nije bilo potrebe da podmazujem sajlu... sad sve radi ko podmazano iako nije :)) hvala.. pozzzz


ja ti odma rece???? pa to je mesto gde najpre dolazi do problema, jos kada ti je oderana ona plastika od burekisanja kako kod endure sto zna?????? prvo tamo gledas.....

lord_oblivion

Ja sam juce ujutru ispustio Hondu. Na zemlju, srecom. Nabila se na desnu stranu i naravno na rucicu gasa. Ispostavilo se da je to na neki cudan nacin odglavilo 'nesto' unutra i sad vise ne zaglavljuje, vraca kako treba  ;D
Kostalo me samo prednjeg migavca ali on je ionako bio vec ranije slomljen.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mi¹ko_kolo

Ima u Gevari za jeftine novce.