Glavni meni

Kako stici do Panceva???

Započeo Gašpar, 03 Jun, 2011, 01:33

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

CADILLAC

5(pet)  :o dana smo bili njihovi taoci...samo se moglo motorom i camcem van grada, j..em li im suzu seljacku, sve je to trebalo ocistiti "ALATOM" sa slike>>> [prebicute] [djavo] [prebicute] [djavo] [prebicute] [ljutko] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Pop

I meni palo na pamet ovako nesto i gazi :D

"Грме танки џефердари..."


CADILLAC

Ovaj bi pregazio i Mississippi, a kamoli baru Tamis ,i okolne poredjane neradnike na njihovim tractorima... [djavo] [prebicute] [bejzbolka] [clapp]
BMW BoxerClub Pancevo 666

mi¹ko_kolo

Ne mislim ba¹ da su to neradnici. Muka je njih naterala da doðu. Paoru se ne izlazi na put bez muke.

The One

po¹to je tema stizanje do PA evo novih informacija
od danas drugi problem - uru¹ava se most, tako da æe prilaz od Bogoslovije i ka njoj povremeno biti zatvoren za saobraæaj
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

Od tezine traktora, koji nisu ni stigli do mosta...?!?

mi¹ko_kolo

KaNtastrofa od mosta!  A gu¾ve jo¹ gore. Danas sa Severnog bulevara kolona od predstavni¹tva Hyundaia. Ka Pioniru kolona skoro od Cvijiæeve. I sve to oko 2 popodne kad jo¹ nisu svi krenuli s posla. Mogu misliti kako je bilo kasnije. Dodu¹e, posle sam naèuo da je ne¹to gorelo pod mos' pa je bio zatvoren ulaz na isti.

Lazic


mi¹ko_kolo

Ma ne, bre! On se uru¹ava jer je oti¹ao u k...c! A danas je bio potpuno zatvoren jer je bio neki po¾ar ispod njega. Mis'im, mosta. :P

Lazic

Sad ce novi kineski iz Zemuna, taman kad ga zavrse, ovaj ce da se urusi...

CADILLAC

#50
Neradnici i quit !!! -KO su oni da drze u "zarobljenistvu" oko 100 000 ljudi 6(sest dana), i da tesko bolesnima traze na uvid uput za BGD, da bi mu kao oni ucinili i propustili ga dalje  [doh] [ljutko] [bejzbolka]....a, sto se tice mosta, od babe nema devojka,...ima samo jedan lek....pa nek posle naprave jedan KAKO VALJA za sva vremena, a te mandove ispod sto pale, i kradu kablove  [djavo] [bejzbolka] [prebicute]....... [thumb_down]...slobodno za komentar i slike tovarite MINuse...-666 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 06 Jun, 2011, 22:19
Ma ne, bre! On se uru¹ava jer je oti¹ao u k...c! A danas je bio potpuno zatvoren jer je bio neki po¾ar ispod njega. Mis'im, mosta. :P

Sad cuh na vestima, da je pozar oslabio nosace na prilazu sa bogoslovije... A godima sam mislio kad god prodjem tuda, da su nosaci nesto tanusni za guzve u 21. veku... [ludak]

Ko bi rekao da ce ova tema da ostane aktuelna, i da toliko vozaca ne prati nikakve vesti, bacite pogled na onu temu sa kamerama, da vidite na sta lici bogoslovija... [doh] [doh] [doh]

The One

veèeras sam èula: Na Panèevaèkom mostu u Beogradu sinoæ su poèeli radovi na sanaciji prilaznih konstrukcija. JP „Putevi Srbije“ æe izvoditi radove do 23. juna, ali samo u periodu od 21 h sat do 6 h èasova.
tako da oprez
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

The One

koristite novi put - tranzit
poljoprivrednici ponovo u akciji traktorima!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

velja

Opusteno zatvorili most. Boban i ja prosli motorima. Jedan nesto poceo da dize ruku Boban mu bacio pet i nastavili. Policija se smorila zesce. Jako su nervozni sto moraju tu da budu.

Lazic

Èekaj, panèevaèki ili va¹ preko Tami¹a...?

CADILLAC

Tami¹ki , suzu li im jebem seljaèku...! [bejzbolka] [prebicute]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Error

Al ne blokiraju seljaci puteve nego kornjace,posto ne daju da se dodje do centra bg-a...
Success is how high you bounce when you hit bottom.

Gašpar

Poljoprivrednici su jedini koji iole rade u ovoj drzavi, a jedino njih ne pustaju u carski grad Beograd da izraze nezadovoljstvo.

Kada moze gay parada, i taksisti, studenti, policajci, ... i slicna bagra, mogu i poljoprivrednici da blokiraju Nemanjinu. Tu bar postoje alternativni pravci.
Ovako, po Vojvodini niko ne moze da izadje iz svog mesta, a Boga mi, ni ne mogu da se vrate u svoje mesto, kao ja na primer.

Pop

Kenjanje klasicno... Tima sto se bune i sto su najglasniji ne fali nista, dobili su oni i vise nego sto im treba....
Treba malo dici frku pred izbore.... Drama queens....

Nego ima li ko neku bagercinu? Hocu kuci danas pa ako naletim na idiote...


"Грме танки џефердари..."