Glavni meni

Kako stici do Panceva???

Započeo Gašpar, 03 Jun, 2011, 01:33

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

The One

za sada jedina sigurna opcija skela Vinèa - Starèevo
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

pit

Citat: Gaspar poslato 03 Jun, 2011, 01:33
Ceo dan danasnji lupam glavu kako da stignem iz Beograda u Vrsac, kolima.

Prvo su me savetovali da idem vozom do Panceva, pa busom do Vrsca, ali ja hocu kolima.
Dobio sam i kartu svih mogucih blokada:
http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie=UTF8&oe=UTF8&t=h&source=embed&msa=0&msid=217203275937700207414.0004a4a188c80e2d3941a

Prvo sam mislio da krenem starim putem, pa da molim, lazem i mazem, ali sam odustao. Onda sam hteo novim pute, cujem da na svaka 2 sata pustaju saobracaj po 15 minuta, da li je to tacno?

Pa sam hteo na Smederevo, pa Kovin, i tako dalje, ali blokada je i tamo  [glavazid]

Onda sam hteo cak i preko Rumunije, ali blokada i kod Vatina, sve da predjem 300 km i stignem do Vrsca, nece me pustiti da predjem jos tih 2 km do kuce  [glavazid]

Sad sam nasao neki put do Padinske Skele, pa na Sefkerini, Jabuku i tako dalje, sve do Vrsca, ali sam cuo da most u Sefkerinu nije u funkciji, da li je to tacno?

E da, ne bi bilo lose ako neko od Manijaka ima nekoga ko blokira da me sprovede, za pivo cu se minimum otvoriti  ;D ;D ;D

      E da si znao da se prijavis na bjb reli sad bi mogo slobodno da se vozis po celoj vojvodini bez problema sa sve policijskom pratnjom.....sa vetrom u kosi.

CADILLAC

Ja kolima oko 09.30h krenuo iz PA za BGD novim putem, pored OMV pumpe , jedna traka radila, sve OK, radi i jedna traka sa druge strane za ulazak u PA...e sad dokle ce tako [neampojma]...samo da se ne predomisle [prebicute] [bejzbolka] :o ;D...a ovi nasi [policaja] su posebna prica [doh] [facepalm] [ljutko] [ludak] [rofl]
BMW BoxerClub Pancevo 666

The One

Citat: pit poslato 03 Jun, 2011, 13:58
      E da si znao da se prijavis na bjb reli sad bi mogo slobodno da se vozis po celoj vojvodini bez problema sa sve policijskom pratnjom.....sa vetrom u kosi.
nisi dobro obave¹ten nisu na teritoriji Vojvodine :D
@cadillac - tako bi trebalo da je jo¹ uvek al pregovori su u toku
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

CADILLAC

Za svaki slucaj, "razmisljajmo preventivno", relacija Tamiski kej -SC 25 maj na Dorcolu, ... :o ;D [thumb_up] [rofl] [zvizdi] [yahoo]

[attachment deleted by admin]
BMW BoxerClub Pancevo 666

The One

Trenutno zatvorena oba puta, stari neæe ni otvarati, ponovo su blokirani i most u Sefekrinu i put kod Opova. Blokirani su i Kovin kod Kajtasova, Kovaèica kod Idvora, granièni prelaz „Kaluðerovo“. Na blokadi kod „©eæerane“ kod Kovina poljoprivrednici propu¹taju vozila kada se napravi kolona.
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Gašpar

Ako Boga znate, ne krecite. Na 2km sam od blokade I ne pustajz. Ka bg-u idu normalno

Lazic

E, Gaso, ovo bas podseca na `99-tu i manjak mostova po zemlji Srbiji... Daleko smo dogurali za 12 godina...

The One

Citat: Gaspar poslato 03 Jun, 2011, 15:58
Ako Boga znate, ne krecite. Na 2km sam od blokade I ne pustajz. Ka bg-u idu normalno
trebalo bi da si u ovoj turi pro¹ao, pu¹tali su 15ak min
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic


Gašpar


The One

od 19h æe odblokirati novi put
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Gašpar

Pih, da nije ovog zastoja ja se ne bih ispricao sa Grkom koji radi u Temisvaru, ali ne zna ni rec rumunskog i upravo se vraca sa proputovanja po Evropi  ;D
Takodje se ne bih ni osuncao lepo, a oduvek me je zanimalo kako izgledaju oni spojevi na mostu, ali nikad nisam mogao da pogledam iz kola pa sam i to lepo pogledao  [rofl] [rofl] [rofl]

The One

Novi put za Beograd je otvoren za saobraæaj, i prema reèima predsednika udru¾enja "Paor Crepaja" Miroslava Grubanova tako æe biti do deset ujutru. Dana¹nji pregovori poljoprivrednika i ministra poljoprivrede Du¹ana Petroviæa su zavr¹eni i dogovor je postignut, ali dok na sutra¹njim pregovorima ne budu precizirani i potpisani svi detalji Uredbe vlade Srbije o subvencijama, paori æe traktore samo pomeriti pored novog puta za Beograd, dok svi ostali putevi ostaju u blokadi.
tako da pre no ¹to poðete na ovu stranu proverite vesti
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Gašpar

Inace, ja sam imao izvestaca sa lica mesta  :D

HVALA UNA!!! [cheers]

The One

Citat: Gaspar poslato 04 Jun, 2011, 01:45
HVALA UNA!!! [cheers]
zlu ne trebalo i drugi put
vlast je vlast ;)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

ЯЭВОЛУТИОН

A gde ja Pancevo.....zar to nije preko reke....ja se plasim vode i visine...i nemam tamo posla.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

The One

e ovako
odblokiran je i stari put za BG, pre samog mosta na Tami¹u vidljivi su tragovi ulja - preporuèuje se oprez
u veèernjim satima ekipe JKP Higijena opraæe oba prelaza
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

mi¹ko_kolo

Ja danas oko 3-4 popodne i¹ao od Panèeva ka Beogradu i na izlazu (kod OMV pumpe) leeepa kolièina ¾andarmerije i njihovih vozila. Traktora uop¹te nije bilo. Èisto bilo i na mostu Smederevo-Kovin.

UFF

A sto nisu odmah pozvali zandarmeriju da to rascisti i gotova stvar?
Ako hoces da protestujes samo napred ali nemoj drugima saobracaj da zaustavljas %^&**(*)