Glavni meni

BMW R1200gsa

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 02 Jun, 2011, 19:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Verovatno se pitate zasto ja otvaram ovu temu. Posto je vec vekovna rasprava koji je najbolji touring motor...bla,bla....gde je pojedince nemoguce ubediti u bilo sta, ovu temu otvaram kao omaz PITU (onog drugog ne bih pominjao jer se ljuti).
Dakle verovatno jedan od najskupljih, najsofisticranijih, najboljih (i juan mekgregor je sa njime obisao svet), naj, naj...
Uglavnom, nekome se desilo da zbog BMWove fabricke greske,( kad padne malo stitnik za ruke pritisne blago polugicu kvacila, sto dovodi do konstantnog proklizavanja, skoro neosetnog, kvacila, sto dovodi do njegovog crknuca), ostane bez kvacla na svom bmwu.
E onda dolazi zabava. Da bi se zamenila prolkleta lamela i korpa mora da se rasturi motor na pola..da se isece jedno 30 vezica, izdzekuje dvadestak konektora i popusti stotinu srafova...jebeni nemci. Sad doduse u amerikama ista akcija kosta 2500 USD, pa serviserima i nije tako lose, kod Kradulovica ne znam, nisam pitao, ali da ima posla da se useres ima...pogotovu kada prvi put to radis, a knjiga nije bas precizna...nemacka jeste ali nije precizna.



p.s.
radim dve generalne umesto ovoga
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dzigi Boy

Meni ovo izgleda kao gomila smeca!!!!!!

Gvozden

Auu matori jebo si mu kevu.. ..ovo mu dodje kao akshenka kod fice..hahaha

zmiya

pa to samo ti rastura¹ na pola,zato ¹to n'ume¹ da radi¹ nemaèka vozila,popuste se dva ¹rafa,ma¹ina se popusti u stranu i gotovo..¹to ne pita¹ ako ne zna¹..ima jedan majstor ¹to to radi za 12 minuta,samo neæu da ka¾em koji.. [srednjiprst] [rofl]

Kengur


pit

        Sto bi reko moj drug Velimlje i bivsi prijatelj Lalajko i jos par bemvejasa ...''ipak je to bmw '' ...ne moze to svako da vozi a i da popravlja.
      Meni je stvarno neverovatno da toliko mora da se rastura da bi dosao da lamele....al zato je stelovanje ventila decja igrica....sednes na hoklicu i klaj klaj za 10 min si zavrsio poso.

Gvozden

Situacija lamela kandela...
Sad znamo da adventure i imt traktori imaju nesto zajednicko.....

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

sreæa ¹to ima¹ ovaj original centralni ¹tender..e jesu ovi nemci racionalisti,vidi kako su ga napravili,od daske,dva akumulatora i dizalice,svaka im èast..

CrvenBan

Kad sam video slike, ja se ponadao da prodajes delove, pa reko, da te pitam koliko korman. [yahoo] Kad procitah, jbg, razocarah se skroz. ;D ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 02 Jun, 2011, 22:47
sreæa ¹to ima¹ ovaj original centralni ¹tender..e jesu ovi nemci racionalisti,vidi kako su ga napravili,od daske,dva akumulatora i dizalice,svaka im èast..
Da bi stajao cvrsto treba ti neki, naravno original BMW nosac za motor, na kurac ih nabijem, a onaj koji ja imam bio nestabilan...ovo se naslo kao najstabilnije prirucno resenje....i nemoj bre da jedes govna....ima srece sto sam ga primio da radim......ma ja sam budala, em primam pusku u najavi , em se natezem sa tobom....provozaj onu kangrbu pa ce onda da pricamo..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

Ostali samo dugmici!
TwinZ Auto & Moto

Lazic

kakvo sranje... Psle ovoga ga ne bih ni na poklon uzeo... Zamisli rikne lamela na par hiljada km od civilizacije, samo da se roknes...

zmiya

ej bre,na ovom forumu je dozvoljeno edenje govana,pome¹ao si ne¹to..
a i ti ovome mora¹ da naplati¹ 2500 usd,vidi¹ da je iz Michigan..

CADILLAC

Pitanje SVIH pitanja...koliko je ukupno "zuca" iz Michigana [rofl] presao km...ili mph...svejedno...pa da pocnemo onda cakule [blahblah] ;D [cheers]
BMW BoxerClub Pancevo 666

pit



    Pa preso je sigurno 15000-20000 km najmanje ...nije ni bmw tolko krs pa du mu rikne lamela na 2000 ...mada bio je jedan kome je crkla lamela na 12000 km doduse nije 1200 ne f 800 gs star godinu dana.

CADILLAC

Nesto tu ne valja...ili mehanika...ili "LJUDSKI FAKTOR ", vezano za nacin exploatacije, sto mi je verovatnija opcija, uz duzno postovanje za vlasnika ako cita  [klanjam_se] ;D [hello]
BMW BoxerClub Pancevo 666

prpa_zr

Citat: revolution poslato 02 Jun, 2011, 19:58

Uglavnom, nekome se desilo da zbog BMWove fabricke greske,( kad padne malo stitnik za ruke pritisne blago polugicu kvacila, sto dovodi do konstantnog proklizavanja, skoro neosetnog, kvacila, sto dovodi do njegovog crknuca), ostane bez kvacla na svom bmwu.E onda dolazi zabava. Da bi se zamenila prolkleta lamela i korpa mora da se rasturi motor na pola..da se isece jedno 30 vezica, izdzekuje dvadestak konektora i popusti stotinu srafova...jebeni nemci.

majstor je lepo objasnio ¹ta je najverovatniji uzrok ovim mukama

Shejtan

Ma drug Svaba mu je izvukao dusu, kakav bre stitnik ruke Vs kvacilo!!!!  :P :P :P
Cim vidi neku malodobnicu on krece da divlja [yahoo] [yahoo] [yahoo] [ludak] [ludak]
[size="5"]Bolje ziva pi***, nego mrtav heroj!!![/size]
]

VanjaGS

Cijela operacija traje max 2 h ,nije potreban nikakav specijalni alat ,dizalica i sl. Nikakav problem nije uraditi to i na sred puta ...