Glavni meni

e-bay kupovina

Započeo Ebay, 31 Maj, 2011, 22:01

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

havarisani, zar mislis stvarno da kymco moze da stigne do tresnje :P  :D :D :D

Ebay

kymco moze da predje onoliko koliko ti ne mozes da zamislis da moze...
ebay kupovina!

ЯЭВОЛУТИОН

nova tema na majcama
  Lincujmo Ebay
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

pustite bre ebay-a, bez njega je dosadno
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

jager

Citat: Havarisan poslato 13 Jun, 2011, 19:49
Citat: Ebay poslato 13 Jun, 2011, 16:41
VIDI, JA NE VICEM, VEC PISEM VELIKIM SLOVIMA.. TO STO VI SMATRATE DA SU VELIKA SLOVA VIKANJE, STA DA VAM RADIM.. JA VISE VOLIM DA PISEM VELIKIM SLOVIMA, PREGLEDNIJE MI IZGLEDA.. A TO STO PISES DA IDEM NA BJBIKERS I DA IM PLACAM, PA VERUJ MI DA JE DOSTA KOREKTNIJA USLUGA NEGO OVDE.. PLATIS 1000 DINARA EXTRA :)

A TO STO STE SE VI OKOMILI NA MENE OD SAMOG POCETKA, TO JE APSOLUTNO VAS PROBLEM.. JA IMAM POSLA PREKO GLAVE STO SE TICE EBAY-a I OSTALIH SAJTOVA.. TO STO NEKO PISE DA SAM JA OVO JUCE POCEO DA RADIM, MOZE SAMO DA MU BUDE KRIVO... JA TRENUTNO MOGU DA GARANTUJEM DA ODRADJUJEM VISE PORUDZBINA OD SVAKOG.... RADIM NE NORMALNO, A OD OVOG FORUMA MENI NECE OPASTI POSAO, POSTO NIKO I NE NARUCUJE SA NJEGA...  A DA SAM KOREKTAN I DA MI PORUDZBINE STIZU REDOVNO, MOZETE SAMO DA VIDITE U TEMI NA BJ... IMAM LJUDE KOJI PORUCUJU U VREDNOSTIMA PREKO 1000 EURA I SVI SU ZADOVOLJNI SAMNOM, KOD VAS JE GRESKA STO STE SE TOLIKO UHVATILI ZA MENE I PLJUJETE PO MENI... STA JE SA VAMA LJUDI??
Aj dodji u nedelju na druzenje Jezero Tresnja, verujem da bi bilo puno zanimljivije!

Jest'... pa da dobije batina ;D ;D ;D ;D ;D  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Sad procitah celu temu, jadan decko, upade u osinje gnezdo... Cuj, nekulturni smo, xaxaxaxaxa... Pa jesmo manijaci il`mindze... [rofl] [rofl] [rofl]



@E-bay ako nije izgubio zelju da se druzi:

Stvarno si se primio k`o hepo kockica, moras se malo opustiti, baci koji pogled na KLE-a i dodji u nedelju na tresnju, videces kakvi smo manijaci... Garantujem da te necemo lincovati... Bar u prvih 15 minuta... [rofl] [rofl] [rofl]
Palo je dosta teskih reci, ali to je bas zato sto nismo soc/kom/nazzi/nato bjb, pa moze skoro svako da kaze skoro sve...

[cheers]


dzimika

Citat: Ebay poslato 13 Jun, 2011, 21:58
kymco moze da predje onoliko koliko ti ne mozes da zamislis da moze...
ja mogu da zamislim i na tome ce i da ostane jer to cudo samo u mislima moze da predje vecu kilometrazu

lazicu, nije upao u osinje gnezdo, samo je jako bezobrazan a kad neko krene da bude bezobrazan i pored svega sto mu se kaze i objasni i umesto da spusti loptu on je jos vise dize onda nece imati mog postovanja ni malo

jager

E, bre, jEBAY, stvarno si me izbacio iz takta sa tim DRANJEM i pisanjem velikim slovima.
Na svim moguæim internet lokacijama (forumi, chat, ©TA GOD) pod pisanjem velikim slovima se podrazumeva DERANJE I DIZANJE GALAME.
Nemoj to da radi¹. Nekulturno je. A ako ne vidi¹ dobro pa su ti sitna slova, stisni i dr¾i CTRL i pomeri toèkiæ na mi¹u...

UFF

Citat: Ebay poslato 13 Jun, 2011, 10:33
MOLIM ADMINISTRATORE, DA SE OVAJ MOJ PROFIL UGASI

Citat: Ebay poslato 13 Jun, 2011, 16:22
NISAM CITAO PRAVILA OVOG FORUMA I BOLJE STO NISAM!!! NE ZANIMAJU ME...

Pa onda mozes da molis do sutra
ne zanima nas..

Havarisan

Priznajte da je dosadno bez Ebay-a?!

Gašpar

A vidim ja da mi je nesto dosadno danas  ;D

MotoManijak

Citat: Ebay poslato 13 Jun, 2011, 16:22
NE ZELIM VISE DA SE POJAVLJUJE MOJE IME OVDE... POSTO GA ZLOUPOTREBLJAVATE...

E posto je covek trazio hajde stavite ga medju bivse clanove pa onda svi da pominjemo njegovo ime i da ga pljujemo da vidimo kako ce tek onda da se brani? :)

Verovatno ce tad da se javi mica lepi :D

Gašpar

Imam dojavu da se i na onom mestu javio lepi mica sa istom porukom  [glavazid]

Havarisan

eto covek nece da se reklamira za dzabe! ovde ti ne treba BAN, ovde se sve resava ''MIRNIM'' putem. da je covek priznao istinu verovatno bi jos bio ovde, a ne ovako sad prica kako je ovde lose ovo-ono, a ustvari hoce sam sebe za dupe da ujede!

isterivac

Citat: Ebay poslato 13 Jun, 2011, 16:22
NISAM CITAO PRAVILA OVOG FORUMA I BOLJE STO NISAM!!! NE ZANIMAJU ME... SAMO ZNAM DA JE FORUM UZAS, OVDE JE TOLIKO LJUDI SA PREDRASUDAMA... BJBIKERS JE ZATO ZAKON OD FORUMA... OVO JE OVDE PLJUVANJE NA SVE STRANE, FORUM JE TOLIKO NE PRISTOJAN, NEMA NIKAKVOG REDA NI DISCIPLINE... ADMINI BI MOGLI MALO DA PORADE NA OVOM FORUMU!!! A AKO LEPO TRAZIM DA ME OBRISETE, U CEMU JE TU PROBLEM??? ADMIN MOZE SVE DA URADI... NE ZELIM VISE DA SE POJAVLJUJE MOJE IME OVDE... POSTO GA ZLOUPOTREBLJAVATE... KACITE MI KOJE KAKVE BUDALASTINE... ALI NEMA VEZE, VAS JE JEDAN COVEK ZACARAO..... OBICE VAM SE O GLAVU

Nije mnogo prso... Uopste...
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

UFF

Citat: isterivac poslato 14 Jun, 2011, 13:26
Citat: Ebay poslato 13 Jun, 2011, 16:22
NISAM CITAO PRAVILA OVOG FORUMA I BOLJE STO NISAM!!! NE ZANIMAJU ME... SAMO ZNAM DA JE FORUM UZAS, OVDE JE TOLIKO LJUDI SA PREDRASUDAMA... BJBIKERS JE ZATO ZAKON OD FORUMA... OVO JE OVDE PLJUVANJE NA SVE STRANE, FORUM JE TOLIKO NE PRISTOJAN, NEMA NIKAKVOG REDA NI DISCIPLINE... ADMINI BI MOGLI MALO DA PORADE NA OVOM FORUMU!!! A AKO LEPO TRAZIM DA ME OBRISETE, U CEMU JE TU PROBLEM??? ADMIN MOZE SVE DA URADI... NE ZELIM VISE DA SE POJAVLJUJE MOJE IME OVDE... POSTO GA ZLOUPOTREBLJAVATE... KACITE MI KOJE KAKVE BUDALASTINE... ALI NEMA VEZE, VAS JE JEDAN COVEK ZACARAO..... OBICE VAM SE O GLAVU

Nije mnogo prso... Uopste...

[rofl] hokus pokus  [rofl]

zmiya

sve je ovo zakuvao SSZGO,on je falsifikovao IP adresu Lepog Miæadina i sve nas zaèarao.. ;D

isterivac

Zavera! Mislite o tome :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Gašpar

Ja mislim da je UFF fotosopirao sliku na kojoj se vide IP adrese  ;D ;D ;D

ljilja-pei

Jel' i ovo mora obavezno da se gleda? :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.