Glavni meni

e-bay kupovina

Započeo Ebay, 31 Maj, 2011, 22:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ebay

nemoj ti mene da nazivas budalom, pogledaj sebe budaletino!
ebay kupovina!

Kengur

Citat: Ebay poslato 13 Jun, 2011, 16:22
NISAM CITAO PRAVILA OVOG FORUMA I BOLJE STO NISAM!!! NE ZANIMAJU ME... SAMO ZNAM DA JE FORUM UZAS, OVDE JE TOLIKO LJUDI SA PREDRASUDAMA... BJBIKERS JE ZATO ZAKON OD FORUMA... OVO JE OVDE PLJUVANJE NA SVE STRANE, FORUM JE TOLIKO NE PRISTOJAN, NEMA NIKAKVOG REDA NI DISCIPLINE... ADMINI BI MOGLI MALO DA PORADE NA OVOM FORUMU!!! A AKO LEPO TRAZIM DA ME OBRISETE, U CEMU JE TU PROBLEM??? ADMIN MOZE SVE DA URADI... NE ZELIM VISE DA SE POJAVLJUJE MOJE IME OVDE... POSTO GA ZLOUPOTREBLJAVATE... KACITE MI KOJE KAKVE BUDALASTINE... ALI NEMA VEZE, VAS JE JEDAN COVEK ZACARAO..... OBICE VAM SE O GLAVU

Nek te obrisu blow jaberi, plati kod njih pa se klati... Pismeni citaju pravila, ako ti nesto nije jasno, ili mozda ne znas da citas prevescemo ti...
Forum je takav kakav jeste, nama odg a kome ne odgovara nek trazi bolje mesto za sebe...

Ti kakav si NeCovek si pokazao, o tebi vise reci ne treba trositi...

Ebay

DOBAR SI :) POZDRAV

JA NE COVEK??? AMA LJUDI VI NE MOZETE DA SHVATITE NEKE STVARI... A I NE ZELIM DA RADIM SA VAMA TAKVIMA..
ebay kupovina!

dzimika

sam ce se banovati, dovoljno je da mu jos par ljudi podeli minuse i ode on :D

inace vidi se kolko posla ima kad ima vremena ovde da kucka :D
vrati se odakle si i dosao i pusti nas slepe da tumaramo po mraku, ne trebas nam ti da bi progledali jer smo od silne dobrote na BJB svi i oslepeli

ako ti ne trebamo koji ces kurac ovde?

Kengur

Naravno da sam dobar.

Prosto, ne zelis da radis, lepo odes i dovidjenja prijatno.
Ne trosis ni svoje ni tudje zivce.

dzimika

nisi samo naveo da li je 1000din za brisanje svakog loseg komentara na BJB ili je to na dnevnoj bazi pa koliko ih bude tog dana?

Ebay

hahha, dobar si  :) jako zanimljiv :) da placa se 1000 dinara da bi obrisali svaki los komentar :) ali koliko ako imas pozitivne komentare onda dobijas 1000 dinara... a ja sam zaradio 200000 do sad :)


ebay kupovina!

Ebay

Citat: dzimika poslato 13 Jun, 2011, 17:03
sam ce se banovati, dovoljno je da mu jos par ljudi podeli minuse i ode on :D

inace vidi se kolko posla ima kad ima vremena ovde da kucka :D
vrati se odakle si i dosao i pusti nas slepe da tumaramo po mraku, ne trebas nam ti da bi progledali jer smo od silne dobrote na BJB svi i oslepeli

ako ti ne trebamo koji ces qrac ovde?

imas li ti mozga barem malo?? pa ko se bavi ebay-om i ko ima posla, mora da sedi pored kompa, nije ovo neki fizicki posao pa da ne mogu da kuckam ovde... O Boze
ebay kupovina!

Ebay

davajte minuse slobodno, vama je i ovako dosadno
ebay kupovina!

Kengur

Ti si jos ovde? A ono forum njesra, svi mentoli...? Toliko o karakteru...

Ebay

zanimljivo mi... gde sam ja napisao da su svi mentoli???
ebay kupovina!

Kengur

Pa i meni bi bilo zanimljivo da ti dam ban za vredjanje clanova, ali mi zanimljivije da vidim dokle ces jos da ides...

Ebay

cekaj reci mi gde sam vredjao clanove??
ebay kupovina!

Kengur

Citaj malo unazad....

Ebay

Pronadji mi ti gde sam napisao da ste mentoli... Ajde da vidimo!
ebay kupovina!

Kengur

Bravo za tebe... Ja sam davno zavrsio osnovnu skolu.....

RoaD GunneR

Brate Ebay kakav ti problem imas, nije ti se svideo neki komenar i odma si se upalio, srozavas forum napusavas admine oces svima nesto da objasnis i da uvedes neki red pises velikim slovima (nemoj mi se hvatati za to gde si napisao to je dozivljaj citaocu kada procita tvoje postove), pa nas jos pravis budalama kao ja tako volim kakve veze ima sto su velika slova ja ne vicem odakle vam to i ajd da si prvi put na forumu pa da te razumemo da ne znas, ja nisam jos naisao na forum na kojem se velika slova ne tretiraju kao galama a usput mogu da zakljucim da jako dobro znas o svim forumskim forama jer radis posao koji je vezan za internet pa i da ne znas i da si tako fin kako preferiras da se izrazis u svom pisanju izvinio bi se, spustio loptu a ne nastavljao dalje. Moj dozivljaj o tebi u ovo temi je da ili imas malo godina i nisi jos uvek ukapirao neke stvari a mislis da jesi ili si poslvno ne sazreo a moz se desi i da nemas zicu za dati posao.

Sve u svemu nisam se obazirao na cene i pisanja pojedinih ljudi u ovoj temi, planirao sam nesto da porucim i da te upitam preko maila sta kad i koliko pa da odlucim da li mi se isplati medjutim razocaran tvojim nastupom za sada ne zelim da poslujem sa tobom pa makar mi preko tebe bilo najisplativije ali ti zato dajem fore da malo spustis loptu pa ako spustis onda si sto se mene tice dobrodosao za trgovinu  a dotle si ti na potezu

easy

e ovo je internet, a ne tamo neko zupèenje neèega na neèemu iz 90 i neke [watching]

Gašpar

E moj klinac, dobronamerno ti kazem da skines smajlije sa sajta, ti mene spustis. Precutim, necu da pravim budalu od sebe, ali ti si sve gori i gori.

Vidis, sam si pokazao kakav si, a to sto si monsterbnt-a nazvao budaletinom, a dzimiku pitao da li ima mozga bar malo, je direktna uvreda i samo pokazuje da je dete u pitanju.
Ako hoces ban, reci srpski pa da ti ucinim uslugu, iako to do sada nismo radili, a ne da unakazavas forum svojim pisanjem...

Havarisan

Citat: Ebay poslato 13 Jun, 2011, 16:41
VIDI, JA NE VICEM, VEC PISEM VELIKIM SLOVIMA.. TO STO VI SMATRATE DA SU VELIKA SLOVA VIKANJE, STA DA VAM RADIM.. JA VISE VOLIM DA PISEM VELIKIM SLOVIMA, PREGLEDNIJE MI IZGLEDA.. A TO STO PISES DA IDEM NA BJBIKERS I DA IM PLACAM, PA VERUJ MI DA JE DOSTA KOREKTNIJA USLUGA NEGO OVDE.. PLATIS 1000 DINARA EXTRA :)

A TO STO STE SE VI OKOMILI NA MENE OD SAMOG POCETKA, TO JE APSOLUTNO VAS PROBLEM.. JA IMAM POSLA PREKO GLAVE STO SE TICE EBAY-a I OSTALIH SAJTOVA.. TO STO NEKO PISE DA SAM JA OVO JUCE POCEO DA RADIM, MOZE SAMO DA MU BUDE KRIVO... JA TRENUTNO MOGU DA GARANTUJEM DA ODRADJUJEM VISE PORUDZBINA OD SVAKOG.... RADIM NE NORMALNO, A OD OVOG FORUMA MENI NECE OPASTI POSAO, POSTO NIKO I NE NARUCUJE SA NJEGA...  A DA SAM KOREKTAN I DA MI PORUDZBINE STIZU REDOVNO, MOZETE SAMO DA VIDITE U TEMI NA BJ... IMAM LJUDE KOJI PORUCUJU U VREDNOSTIMA PREKO 1000 EURA I SVI SU ZADOVOLJNI SAMNOM, KOD VAS JE GRESKA STO STE SE TOLIKO UHVATILI ZA MENE I PLJUJETE PO MENI... STA JE SA VAMA LJUDI??
Aj dodji u nedelju na druzenje Jezero Tresnja, verujem da bi bilo puno zanimljivije!