Glavni meni

e-bay kupovina

Započeo Ebay, 31 Maj, 2011, 22:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Havarisan

koliko me konkretno izadje transport za agregat?

Ebay

Citat: Havarisan poslato 05 Jun, 2011, 02:20
koliko me konkretno izadje transport za agregat?

Odgovoreno na PP :)
ebay kupovina!

ЯЭВОЛУТИОН

a mozda i mi zelimo da znamo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ebay

Citat: revolution poslato 05 Jun, 2011, 22:31
a mozda i mi zelimo da znamo....

Uglavnom odgovaram na PP... a nisam ovde napisao, posto nije proverena cena, tako sam i njemu napisao..
ebay kupovina!

Havarisan

hvala u svakom slucaju, ali to mi je puno. u kom gradu ti je skup stvari koje donosis? und PLZ?

Ebay

Nentershausen 56412  :)
ebay kupovina!

Ebay

NA PRODAJU NASLON ZA GOLF 4  CENA JE 40 EURA  http://cgi.ebay.de/VW-GOLF-4-IV-BORA-MITTELARMLEHNE-LEDER-TEXTIL-GRAU-/200610182799?_trksid=p4340.m506&_trkparms=algo%3DNGRI%26its%3DI%26itu%3DUA%26otn%3D8%26pmod%3D190530518141%26ps%3D63%26clkid%3D440360892683535889
Xenon svetla na prodaju :)

H4
H3
H1
H11

cena je 40 eura :)

Sve ove komplete imam trenutno na lageru, mogu biti isporucene odmah aks postom :)

Postoji mogucnost narucivanja i ostalih sijalica, trenutno imam samo ove :)



[gsxr]
ebay kupovina!

Tamanitu

Hvala Ebay Milo¹e! Sve pohvale za poslovnost! Idemo dalje.

Ebay

Citat: Tamanitu poslato 08 Jun, 2011, 14:08
Hvala Ebay Milo¹e! Sve pohvale za poslovnost! Idemo dalje.

Hvala na lepim recima :)
ebay kupovina!

Ebay

#49
ebay kupovina!

Ebay

Porudzbine stizu na svakih nedelju dana :) isporuka je ponedeljkom... Poslednja porudzbina stize u ponedeljak 13.06.
ebay kupovina!

Ebay

evo jedan od zanimljivih sajtova https://www.tmart.com/ ima dosta zanimljivih stvari da se kupi :)
ebay kupovina!

Ebay

MOLIM ADMINISTRATORE, DA SE OVAJ MOJ PROFIL UGASI, ZBOG IP ADRESSA KOJE SE NAPOMINJU DA JA KORISTIM I DA PLJUJEM PO DRUGIMA... NE ZELIM DA SE REKLAMIRAM NA OVOM FORUMU, BANUJTE ME! A JA VEC ZNAM KO OVO PISE!
ebay kupovina!

SSZGO

nema brisanja naloga niti banovanja

ako imas neki problem prijavi meni na PP


PS sto se tice porucivanja - KAWA ti bi da kupujes majicu od preko, nije ebay za to...
polovni delovi - e to je  ono sto se isplati...

narucio sam preko 50 artikala do sada, sve me je izaslo daleko jeftinije nego kod nas, i to u rangu 50-200% jeftinije...


havarisani - agregat - POSTARINA JE SULUDA ako narucujes npr iz USA ali ako narucujes iz nemacke u nemacku, onda se itekako isplati...
ti samo nadji coveka da ti dotera agregat npr iz nemacke, nadji artikal na ebayu i nek ti ga covek kupi (cena artikla + 0 postarina ako ce tvoj covek da ode po agregat + provizija coveku)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,887.0.html

Citat: Admin Robot poslato 25 Januar, 2011, 21:35
Registrovanjem na ovaj forum ste prihvatili da sve sto ste ikad napisali ovde kao i svaku sliku koju ste ikad okacili tu i ostaje, cak iako vi nekad iz nekog razloga pozelite sa foruma da odete, tako da vas molimo da nam ne saljete zahteve tipa "obrisite mi nalog i moje poruke" jer to NIJE MOGUCE !

jager

A banujte vi¹e tog Admin Robota...

[rofl] [rofl] [rofl]

Ebay

NISAM CITAO PRAVILA OVOG FORUMA I BOLJE STO NISAM!!! NE ZANIMAJU ME... SAMO ZNAM DA JE FORUM UZAS, OVDE JE TOLIKO LJUDI SA PREDRASUDAMA... BJBIKERS JE ZATO ZAKON OD FORUMA... OVO JE OVDE PLJUVANJE NA SVE STRANE, FORUM JE TOLIKO NE PRISTOJAN, NEMA NIKAKVOG REDA NI DISCIPLINE... ADMINI BI MOGLI MALO DA PORADE NA OVOM FORUMU!!! A AKO LEPO TRAZIM DA ME OBRISETE, U CEMU JE TU PROBLEM??? ADMIN MOZE SVE DA URADI... NE ZELIM VISE DA SE POJAVLJUJE MOJE IME OVDE... POSTO GA ZLOUPOTREBLJAVATE... KACITE MI KOJE KAKVE BUDALASTINE... ALI NEMA VEZE, VAS JE JEDAN COVEK ZACARAO..... OBICE VAM SE O GLAVU
ebay kupovina!

dzimika

rodjace ne moras da vices, citamo mi i mala slova

idi ti lepo na bjb pa tamo lepo placaj admina, tj vlasnika da brise sve negativne komentare jer to ovde ne ide a ovde ce sve ostati da se vidi od koga bi ljudi narucivali
i forum je vise nego pristojan jer nije jednoumlje

i nema potrebe da pretis, doci ce dan kad ce se obojci smanjiti posao jer ce svako moci da naruci sta zeli sa neta samo ako hoce a samo oni koji ne umeju ce narucivati od vas

Ebay

VIDI, JA NE VICEM, VEC PISEM VELIKIM SLOVIMA.. TO STO VI SMATRATE DA SU VELIKA SLOVA VIKANJE, STA DA VAM RADIM.. JA VISE VOLIM DA PISEM VELIKIM SLOVIMA, PREGLEDNIJE MI IZGLEDA.. A TO STO PISES DA IDEM NA BJBIKERS I DA IM PLACAM, PA VERUJ MI DA JE DOSTA KOREKTNIJA USLUGA NEGO OVDE.. PLATIS 1000 DINARA EXTRA :)

A TO STO STE SE VI OKOMILI NA MENE OD SAMOG POCETKA, TO JE APSOLUTNO VAS PROBLEM.. JA IMAM POSLA PREKO GLAVE STO SE TICE EBAY-a I OSTALIH SAJTOVA.. TO STO NEKO PISE DA SAM JA OVO JUCE POCEO DA RADIM, MOZE SAMO DA MU BUDE KRIVO... JA TRENUTNO MOGU DA GARANTUJEM DA ODRADJUJEM VISE PORUDZBINA OD SVAKOG.... RADIM NE NORMALNO, A OD OVOG FORUMA MENI NECE OPASTI POSAO, POSTO NIKO I NE NARUCUJE SA NJEGA...  A DA SAM KOREKTAN I DA MI PORUDZBINE STIZU REDOVNO, MOZETE SAMO DA VIDITE U TEMI NA BJ... IMAM LJUDE KOJI PORUCUJU U VREDNOSTIMA PREKO 1000 EURA I SVI SU ZADOVOLJNI SAMNOM, KOD VAS JE GRESKA STO STE SE TOLIKO UHVATILI ZA MENE I PLJUJETE PO MENI... STA JE SA VAMA LJUDI??
ebay kupovina!

monsterbnt

Sam si sebe zakopao svojom ''inteligencijom''................A za to sto nemoz da citas mala slova ima i resenje. http://www.opticus-oculus.com/


Nego htedoh nesto drugo reci............... A da admini malo banuju budalu? Pa mozda nauci da se pristojno ponasa kad poraste dovoljno da sam moze da kupi pivo. A do tad........ pa eto mu BlowJobersi pa nek tamo razvija posao.................
Smrt SVIMA!!!!