Glavni meni

e-bay kupovina

Započeo Ebay, 31 Maj, 2011, 22:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ebay

Zovem se Milos i iz Batajnice sam, bavim se iskljucivo narucivanjem svega i svacega iz Inostranstva  

Evo ovako, radim narucivanje sa svih stranih sajtova, uglavnom to je vecina sa ebay-a... ali radim svaki sajt na kome postoji paypal nacin placanja....
sve sto treba da uradite Vi, jeste da nadjete to sto Vam je potrebno i da mi posaljete link, kad mi stigne mail u najkracem roku ce Vam biti odgovoreno koliko to iznosi da stigne u Srbiju.... meni roba stize Nemacku, posto tamo imam stan na koji narucujem, i onda je saljemo kolima, autobusom za Srbiju, posto vecina prodavaca nece da posalje u Srbiju, ima izuzetaka...
placanje se vrsi preko racuna ili dajete na ruke, kako je Vama lakse.. daje se 50% unapred kao garancija.. rok isporuke robe je od 7 dana do mesec, uglavnom nam stigne u roku od 2 nedelje ... nikad se ne zna... robu preuzimate kod mene ili Vam saljemo express postom.. Cenu koju Vam kazem, to je cena koja ce biti kad proizvod stigne u Srbiju, nema naknadnog povecavanja cene.. u tu krajnju cenu su uracunati svi ostali troskovi, transport itd..
kao sigurnost dobicete od mene mail koji cu proslediti o izvrsenom placanju...


Sajtove koje radim su www.ebay.de i www.ebay.co.uk ( cene moraju biti u eurima ili funtrama, nikako dolar, posto to nije iz Evrope)

E sad za Ameriku, Kinu i Hong Kong, stvari narucujem direktno na Vasu adresu, zato sto se u Nemackoj placa carina i do 50%... Ja vrsim samo placanje, a artikal direktno ide na Vasu adresu i Vi rizikujete sa carinom...


Sto se tice licitacija na ebay-u potrebno je takodje da mi posaljete link i ja cu Vam odgovoriti koliki ce biti troskovi za taj artikal i mogu licitirati do maximalne cene koja Vama odgovara  

Postoji mogucnost da Vam otvorim Vas ebay nalog, pa da sami pratite aukcije i da Vam ja kasnije platim i da saljemo na moju adresu u Nemacku

Koga zanima jos nesto neka pita slobodno ovde ili me kontaktirajte na mail ili mobilni  

Mislim da je najbolje da pitanja saljete na mail, posto sam aktivan na vise foruma, brze odgovaram na mail-ove

MOJ MAIL JE: [email protected]

a komentare o meni i mojoj usluzi mozete videti na: http://forum.bjbiker...-ebay-kupovina/
I pogledati koliko puta mi je oglas pregledan: http://forum.bjbiker.../99-moto-berza/

Oglas mi je aktivan i na bmw forumu i na vw forumu :) ima me na jos dosta foruma i sajtova :)

Mogucnost kupovine i gabaritnih stvari, kao sto su felne za kola, spojleri itd :) :)

www.ebay-narucivanje.webs.com
061/627-0678
Pozdrav, Milos  :) :)
ebay kupovina!

RoaD GunneR

A da te ne bi svi non stop zivkali reci nam koliko je tvoj deo?!

Ebay

E da ovako, sto se tice cifre usluge, minimalna je 10 eura po artiklu, znaci u to je uracunato sve do srbije... ova cena vazi za artikle do vrednosti od 70 eura... ali naravno i od velicine samog artikla :) zato cu i sad da naglasim, za svaki artikal koji nadjete na ebay-u, posaljite slobodno mail ili pp i dobicete ubrzo odgovor koliko Vas to kosta da stigne u Srbiju :) znaci slobodno saljite mailove ili pp sa pitanjima, zbog postarine same i ostalog, rado cu odgovorite :)

PS: da ne bude zabune neke, svaki artikal na ebay-u ima svoju postarinu, znaci postarina koja se placa do moje adrese u Nemackoj :)
ebay kupovina!

SSZGO

kada kupis u nemackoj ili UK ne placa se carina?

ako je cena na ebayu 50 eur, i transport 10 eur do nemacke, konacna cena je 50 +10 + tvojih 10 eur = 70 ?

tj u cenu ukljucena isporuka u srbiju?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

davidoff

Kupovao preko Milosa vec 3 puta,sve je bilo vrlo korektno na vreme,itd. Sve preporuke...
We won't forget you Marco....


Tamanitu

Ajmo Milose! Dobrodosao i ovde!
Kad stize naredna isporuka?

Ebay

Citat: SSZGO poslato 01 Jun, 2011, 00:36
kada kupis u nemackoj ili UK ne placa se carina?

ako je cena na ebayu 50 eur, i transport 10 eur do nemacke, konacna cena je 50 +10 + tvojih 10 eur = 70 ?

tj u cenu ukljucena isporuka u srbiju?


ne placa se carina :) da ovakva bi cena bila, ali za sitnije stvari :) ne nesto krupno :) ali zato kazem uvek je potrebno link da mi posaljete :)
ebay kupovina!

Ebay

Citat: Tamanitu poslato 01 Jun, 2011, 00:50
Ajmo Milose! Dobrodosao i ovde!
Kad stize naredna isporuka?

6. Juna :)
ebay kupovina!

SSZGO

imam te u vidu :)

ako kupujem nesto za sta se placa carina tvoj metod je bolji jer stize u DE

imam ebay, i paypal, ali nemam transport iz DE :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Ebay

m
Citat: SSZGO poslato 01 Jun, 2011, 02:03
imam te u vidu :)

ako kupujem nesto za sta se placa carina tvoj metod je bolji jer stize u DE

imam ebay, i paypal, ali nemam transport iz DE :)

Kad nadjes nesto na ebay-u kontaktiraj me, dacu ti adresu na koju da ti prodavac posalje i problem resen :) ujedno cu ti reci koliko iznosi dostava za to sto ti donesem :)
ebay kupovina!

monsterbnt

Hm.......ovo je i vise nego interesantno..........mislim da ce da se druzimo :D
Smrt SVIMA!!!!

Ebay

Citat: monsterbnt poslato 01 Jun, 2011, 16:46
Hm.......ovo je i vise nego interesantno..........mislim da ce da se druzimo :D

dosta toga zanimljivog moze da se kupi na ebay-u, a i neke stvari su dosta povoljnije na ebay-u nego u Srbiji :)
ebay kupovina!

jager

Mnogo toga je jeftinije nego u Srbiji. A jo¹ vi¹e toga u Srbiji ni nema da se nabavi!
Zato je dobro ¹to neko radi dono¹enje!  [thumb_up]

Ebay

Citat: jager poslato 01 Jun, 2011, 20:13
Mnogo toga je jeftinije nego u Srbiji. A jo¹ vi¹e toga u Srbiji ni nema da se nabavi!
Zato je dobro ¹to neko radi dono¹enje!  [thumb_up]

:) :) :) :) :)
ebay kupovina!

K_A_W_A

Citat: RoaD GunneR poslato 31 Maj, 2011, 22:26
reci nam koliko je tvoj deo?!

Pa evo ti proste racunice, ja pitao za neke majice, koje sve ukupno kostaju oko 45 jevreja i dobijem odgovor da to mene kosta u Srbiji oko 100 jevreja.
 :o :o :o

RoaD GunneR

Citat: K_A_W_A poslato 01 Jun, 2011, 22:46
Citat: RoaD GunneR poslato 31 Maj, 2011, 22:26
reci nam koliko je tvoj deo?!

Pa evo ti proste racunice, ja pitao za neke majice, koje sve ukupno kostaju oko 45 jevreja i dobijem odgovor da to mene kosta u Srbiji oko 100 jevreja.
  :o :o :o

Pa kad si fenser i narucio dve :P

Ebay

Citat: RoaD GunneR poslato 01 Jun, 2011, 23:13
Citat: K_A_W_A poslato 01 Jun, 2011, 22:46
Citat: RoaD GunneR poslato 31 Maj, 2011, 22:26
reci nam koliko je tvoj deo?!

Pa evo ti proste racunice, ja pitao za neke majice, koje sve ukupno kostaju oko 45 jevreja i dobijem odgovor da to mene kosta u Srbiji oko 100 jevreja.
  :o :o :o


Koga si pitao za majice i rekao ti je 100 eura??? a kostaju ukupno 45 eura??? to te je neko grdno slagao! majice koje su sa nemackog ebay-a, mogu maximalno da te izadju do 70 eura... a i manje... to sam dao maximalnu cenu, sa maximalnom postarinom... a ako kupujes iz engleske islo bi do 80 sa njihovim postarinama... tako da ajde ti posalji linkove koje si majice trazio, pa cu ti ja reci koliko to izadje :)
Pa kad si fenser i narucio dve :P
ebay kupovina!

Gašpar

Lincujmo ***** je interna fora naseg foruma.

Lincovali smo Pavela
Pa smo Lincovali mene
Lincovali smo i Zmaja

I jos neke ljude, nemoj ebay-e da se vredjas odmah  ;)

Ebay

Ne vredjam se :) :) samo sam nov na ovom forumu pa ne znam sta znaci :)
ebay kupovina!

DaChaS

reci mi ovako ako se naruci na primer 5 razlicitih stvari ...dres majca kapa privezak ranac ...za svaku od tih stvari se daje po 10 e ...da li sam dobro razumeo