Glavni meni

KLX 650 C Sta je ovo ?

Započeo jura, 30 Maj, 2011, 21:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ako je tako onda montiraj...samo resi onu uljnu magistaralu...
a sto si ti uopste, ono bese, otvarao agregat !!!!!!!!!!!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jura

Citat: revolution poslato 07 Jun, 2011, 09:53
ako je tako onda montiraj...samo resi onu uljnu magistaralu...
a sto si ti uopste, ono bese, otvarao agregat !!!!!!!!!!!!!!

Ogromna kolicina ulja u iberlaufu, pretpostavka je da je zbog pukotine na magistrali punio tu polovinu glave sa uljem vise nego sto je trebalo pa je tako separator bio stalno potopljen u ulje i to isto je polako izbacivao napolje. E sad to je bila jedna od pretpostavki koja se pokazala korisna jer drugacije ne bih ni video ovaj problem na magistrali e sada da li je i potpuno ispravna videcu kada sklopim masinu. Jos jedna pretpostavka za koju mi vi recite da li sam u pravu je i ta da su kojim slucajem otisle karike pored potencijalno lose kompresije imao bih i gare¾ u glavi koja je u ovom sluèaju izostala???? Mozda i gresim ?????

ЯЭВОЛУТИОН

ne mora da znaci, ali trebalo bi da bude masnih naslaga......mada mozda samo duvka na iber
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jura

Nema ni traga od masnih naslaga, glava je zuta od ulja kao dukat. Sklapam masinu pa se javljam sa rezultatima, nema se vise sta cekati :)

jura

#44
Glava vracena na mesto, cekam samo da se malo osusi diht masa i bice jedna proba da vidim sta sam uradio.








jura

Ljudi hvala vam puno na savetima i pomoci, problem je resen kao sto sam i mislio. Nema vise ni kapi ulja na iberu  [cheers]

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

perkestefan

Koji je zazor na bregastoj gde su lezajevi? tj gde lezi koliko ide zazor 2 stota dela od milimetra ili vise?

Lazic

Neki od uèesnika ove teme vi¹e nisu meðu ¾ivima...:(

djolefer

:D

Lazic

Citat: djolefer poslato 10 Jun, 2014, 03:03
ko?
Citat: Dzigi Boy poslato 30 Maj, 2011, 21:38
Ta masina ima zastareo sistem podmazivanja koje se odavno ne primenjuje na enduro i off masinama.....ima klasinu uljnu pumpu kao i kod auta sto se nalazi.

Ova tvoja je osetljiva na zadnjak i oce da bljune ulje na iber!!!!

Moj prijatelj kada je vozio a zadnjak mu je bio sastavni deo voznje, instalirao je dugacko crevo na iber koje je dizao u vis kod zadnjeg repa...tako da mu se ulje vrecalo nazad....

A ova rupica????? hmmmm ma to je nista, ne mozes ti na tako malo masnoce da primetis da ti fali ulja, to je zanemarljiv gubitak.......

ja kod mene imam masnije mesto, koje mi ne pada na pamet da namestam ( previse kosta ) i samo cesce perem masinu...
Ðole, imam ga u potpisu od 7.2.2013...

http://www.dodaj.rs/f/2G/12M/3a3iLRNs/dzgiboy.jpg

djolefer

joj,, nisam ni skontao da je on pisao .. a pre nego sto sam napisao sam i pogledao dole u potpis .. ,, nek mu je laka zemlja..
:D

Lazic

ja mu dao plus, posthumno...:(

jura

Citat: perkestefan poslato 09 Jun, 2014, 17:57
Koji je zazor na bregastoj gde su lezajevi? tj gde lezi koliko ide zazor 2 stota dela od milimetra ili vise?
Zazor nismo merili ,sada je motor kod Bokilica zezalo je paljenje kada je vruc i ispostavilo se da je u stvari u pitanju akumulator.