Glavni meni

Точкови ендуро тјублес 21" оригинал од Honde XL600RM

Započeo iksel, 28 Maj, 2011, 17:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

iksel

Предњи 21" са диском и гумом Метзелер Ендуро 3, задњи 17" са добошом  и Метзелер Ендуро 4. Гуме су у солидном стању.

Не поседују унутрашње гуме, сходно таквим фелнама, на пут са њима носите мање главобоље, могуће је чеповање код вулканизера или крпљење спрејом. Мени се догађало да ексер приметим тек након неколико дана и после пар допумпавања гуме. Ко користи унутрашње, зна какве главобоље може да проузрокује ексер...

У точковима су нови Коуо лежајеви.

Цена је око 80€ за комплет...

Бата 062/223-463

Lazic

Eh, kad bi to moglo na KLE-a, al`ova zadnja je sa dobosem... bljak, na kraju cu stvarno da prepravim moje felne...

Dzigi Boy

Ovo je super stvar!!!! kome pase netreba da razmislja ni sekundu...... [thumb_up] [thumb_up]


Ehhhh da je moja Honda imala takve izgledao bih 5 godina mladji [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: iksel poslato 28 Maj, 2011, 17:18
Предњи 21" са диском и гумом Метзелер Ендуро 3, задњи 17" са добошом  и Метзелер Ендуро 4. Гуме су у солидном стању.

Не поседују унутрашње гуме, сходно таквим фелнама, на пут са њима носите мање главобоље, могуће је чеповање код вулканизера или крпљење спрејом. Мени се догађало да ексер приметим тек након неколико дана и после пар допумпавања гуме. Ко користи унутрашње, зна какве главобоље може да проузрокује ексер...

У точковима су нови Коуо лежајеви.

Цена је око 80€ за комплет...

Бата 062/223-463

a da nemas jos neke delove....recimo glavu da se ne drkam...bocnu desnu plastiku za LM...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aca-pn

Eh kako sam balavio na te felne prosle godine dok sam vozio xl-a, nalazio sam ih na e-bay za 100-150e, tako da je tvoja cena i vise nego korektna.

iksel