Glavni meni

JOS JEDNA NESRECA

Započeo MIKA ARHANGEL, 28 Maj, 2011, 14:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Iskreno ne kapiram ni ove sto mu daju minuse, decko je mlad, vikao je u afektu... U preko 50% slucajeva motoristi nisu krivi za udes...

cone

brate kapiram ja to sve, ja imam 18 god, i ja sam u neku ruku junior, al treba malo razmisliti glavom.. sad ce da ispadne da je kriv covek koji je vozio automobil svojom trakom, kog je udario pri ko zna kojoj brzini.. msm budimo realni.. cinjenica je da ne paze na motoriste, al ima i izuzetaka kad smo mi krivi..

Lazic

Nemamo dovoljno informacija, pre mozda mesec dana, klinac je zaginuo na skuteru 50cc u dva nocu na novom obrenovackom putu, po jezivoj kisi... Zvanicno je bilo da je izgubio kontrolu, presao u kontra smer i direkt se ukucao u neku mecku... Posle se ispostavilo da je izvesni lekar u mecki ustvari zaspao i on presao u kontra smer i na mestu ubio dete... U ovom slucaju, jedino sto je prilicno izvesno po povredama je da je bila dosta velika brzina...

serbduck

 

   Kako god bilo...coveka nema. Saucesce porodici i MK  Ere.

   Mozda ovo dole moze da pomogne...? Da li je uopste bitno?




Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

zmiya

Laziæu,mene ne razume¹,ja sam mu,izmedju ostalih lupio minus..
nismo mi ovde da sudimo i optu¾ujemo nekoga bez èinjenica..mo¾emo da diskutujemo o onome ¹to mislimo da se desilo..
i kakve veze sa ovom temom ima  "U preko 50% slucajeva motoristi nisu krivi za udes..."

U MAMU IM JEBEM,POBI©E NAS SVE,POBIO BIH SVE VOZAÈE AUTOMOBILA,ONI SU KRIVI ZA PREKO 50% SLUÈAJEVA,A PE©ACI  ZA 49%,NJIH BI TREBALO STRELJATI SVE..IZVINITE ©TO VIÈEM U AFEKTU SAM..

i sad treba da copy/paste ovu poruku u svakoj temi u smrtnim sluèajevima i na to treba da se svede diskusija..

Lazic

Moras priznati da je javno mnjenje uglavnom ubedjeno da smo mi(motoristi) krivi za sve nesrece, jer smo divljaci i jurimo k`o muve bez glave... A posto nismo imali dovoljno informacija, bila je 50% verovatnoca da je decko sa pravom vikao... Ja inace jako slabo koristim minuse, pogotovo u ovakvim temema... Moram da bezim na posao, to be continued...

mali_zmaj

Nije tema za minuse i pluseve! Sad neka samo poèiva u miru,sauèe¹æe za porodicu i prijatelje!! Ima se tu puno za reæi,ali nema svrhe! Èovjek je poginuo i ¾ivot je izgubljen,djeca ostado¹e bez oca!! Pamet u glavu,usporite,i èetvoro oèi otvorite na putu!!
jin-jang