Glavni meni

Yellowstone and beyond

Započeo sasafilipovic, 28 Maj, 2011, 00:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kupljen kadar ...ovo ide  odma na desktop

balcan girl

 [watching]
boze kakva priroda, kakav put, sta voze zeneee aaaaaaa ocu i jaaaaaaaa
e srbijo medju sljivama  [doh] [doh] [facepalm]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Citat: balcan girl poslato 29 Maj, 2011, 03:00
[watching]
boze kakva priroda, kakav put, sta voze zeneee aaaaaaa ocu i jaaaaaaaa
e srbijo medju sljivama  [doh] [doh] [facepalm]
Imamo i mi ovakve puteve. Ni¹ta posebno. Priroda je isto ni¹ta posebno. Ono ¹to je posebno to je obrada ove fotke na raèunaru pa je ispala ovako.. Kada je realna, nije ovako lepa... Imam ja brdo takvih fotki, koje sam menjao... Deluju nestvarno posle obrade..  Ova je bila pogodna za obradu jer je takav odnos boja i svetla..
Lepo je odraðeno.
Cave ab homine unius libri

jager

Citat: MILJAN poslato 29 Maj, 2011, 14:16
Imamo i mi ovakve puteve. Ni¹ta posebno. Priroda je isto ni¹ta posebno. Ono ¹to je posebno to je obrada ove fotke na raèunaru pa je ispala ovako.. Kada je realna, nije ovako lepa...

Tako je, Miljane!
Srbija je LEPA da ne mo¾e biti lep¹a. A obi¹ao sam je i uzdu¾ i popreko. I jo¹ uvek ima predivnih, neistra¾enih kutaka...
No, odajem priznanje Ameru za obradu fotografija. PET PLUS!

balcan girl

Ama ne kazem ja da srbija nije lepa ima lepsu prirodu ali je unistavamo, i ono sto je nekad bilo sredjeno vise nije. Znam puteve za extra voznje al je asfalt takav da nece tocak vec ja sa celim motorom da upadnem u rupu. A pogledaj fotke kao da covek tamo nije krocio, nema djubreta, kesa, flasa kao netaknuta priroda e to ja iocu. Divljinu, mir, spokojstvo i lepotu
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Citat: balcan girl poslato 29 Maj, 2011, 15:42
Ama ne kazem ja da srbija nije lepa ima lepsu prirodu ali je unistavamo, i ono sto je nekad bilo sredjeno vise nije. Znam puteve za extra voznje al je asfalt takav da nece tocak vec ja sa celim motorom da upadnem u rupu. A pogledaj fotke kao da covek tamo nije krocio, nema djubreta, kesa, flasa kao netaknuta priroda e to ja iocu. Divljinu, mir, spokojstvo i lepotu
Tog ðubreta nema u ©umadiji... Stvarno ga nisam video nigde... A ni u Banji i okolini...I lepi su putevi... Divljine koliko hoæe¹. Nemoj da misli¹ da nema rupa u USA. Ima itekako... i to onih "dokolenica".Pa samo u New Yorku ima¹ katastrofa mnogo rupa... 
Elem, malo previ¹e glorifikujemo sve preko grane.. Meni je ovde super.. Samo mi more fali.. E zbog toga odoh sledeæe godine bajkom u ©paniju da napucam fotki i zekim se...Samo zveknem fotku i obradim je... bude do bola dobro....
Neæu da offujem temu ali imam dosta prelepih HDR fotki  iz Srbije.. Sve su u ovom maniru...  ;)
Cave ab homine unius libri

balcan girl

miljane drugo je tvoja banja radila sam tamo dugo kad je turisticko mesto vise se vodi racuna ali ajde kad dodjes u pomoravlje vodicu te da vidis pa ces mi verovati onda..necu ni ja vise da offujem :D ajde sale cekamo nastavak
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sasafilipovic

This guy was taking a nap in the shade.







sasafilipovic


sasafilipovic



This guy was taking a nap, but I think I woke him up.








sasafilipovic

Johns head was smoking with all the photo possibilities.



sasafilipovic

We had lunch in the Old Faithful Lodge, with a view.


Yep, there she blows again.





sasafilipovic




Some people enjoyed the view too much... "Look honey, a Buffalo... whoops"














sasafilipovic



A "Tyler" photo.



After spending 3 days camping/riding in the park, I broke off from the group. Decided to take the longer scenic way home. Through the parks in Utah.

Hit up a 20 mile dirt road along the way. Wanted to see how the new fat pig handled.

It handled like a fat pig!
















sasafilipovic


sasafilipovic

This is where the front tried to tuck and put me on the ground. The wet red clay was slick as snot in some places.



To be fair, I shouldn't blame the bike completely. Once the grooves in the tires fill with clay, may as well be riding on bowling balls.

Had to keep the speeds way down on the BMW. I would of ripped this place up on my KTM.






UFF

:) covek vozi i ktm-a :)

i da putevi u new yourku su toliko losi da slicno tpome ne postoji ni u jednom gradu u srbiji
Sve same rupe i zakrpe a cesto se nalazi i debela metalna plosa preko CELE raskrsnice valjda radi lakseg pristupa ispod jer su non stop neki radovi a kako onda proci tu raskrsnicu pogotovo ako padne neka kisica? nema ni o od obaranja

Cale

Opasno lepo ! Ali opasno.Bilo bi lepo makar samo jednom proci ovuda.Ko zna,mozda nekad...
Nego,pogledajte ovog "majstora" na Gold Wing-u.Svaku krivinu "sece"  [ludak] Kao da vozi tanker.
Tebi sasafilipovic ide + za temu i trud.

sasafilipovic

Par na GoldWingu je namerno vozio od jedne do druge ivice puta i zadr¾avao celu kolonu... Zezanje ¹ta æe¹...

Ali bizoni pored puta, jelen le¾i u ¹umi, medvedi pored puta... Pa ne treba¹ da siðe¹ sa asfalta, sve je tu.

Gledam kako je ureðen vodopad u nekoj vukojebini u USA... Vidikovac na samom vodopadu, put do njega...

I setim se na¹eg najvi¹eg vodopada, da bi do¹ao do njega sa gornje strane rizikuje¹ ogrebotine, ujede zmija, blato do kolena, neosiguran prilaz i pad sa 20m...