Glavni meni

Kupujem Suzuki DRZ 400 Supermoto

Započeo Taraba, 27 Maj, 2011, 22:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Citat: Gaspar poslato 22 Jun, 2011, 23:46
Citat: conee poslato 22 Jun, 2011, 23:33
Citat: Bishke poslato 22 Jun, 2011, 23:32
http://polovni-motori.com/motori-oglasi/Suzuki/Drz-400-Sm/3174#

a ovaj ?

ja bi reko da je to isti ..

Nije isti

Nije isti, ali ga je neko veæ predlagao, ali je prodat odavno.

690 i meni deluje divljak, ali ka¾e ima papire, mada to i nije bitno kad bi me odrali za carinjenje.

Mo¾da bi mogao i neki KTM LC4 640/625 od 2005 i noviji.
Èuo sam da do 2004 imaju problema sa le¾ajevima bregaste koji vole da se razlete.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

a jel si ga pitao sta tacno ima od papira?
ja jesam
kaze ima saobracajnu
a gde je kupoprodajni ugovor?
samo saobracajna nije dovoljna za carinu
sta ako je vlasnik prodao motor i sad ceka da ga ti kupis i da prodje proveru pa onda da prijavi da je ukraden?

carinu i pdv izracunas tako sto trenutnu vrednost motora pomnozis sa 0.239
ako ga procene na 5000e onda te sve izadje 1200e
e sad neznam da li moze ovo sto pricaju da se carini na kosovo pa da izbegnes pdv i posle 60 dana samo platis prenos?

Gašpar

Mislim da ne moze to da prodje.
Zanimljivo je da sam juce bio do Balkan auta i da im na carinskom terminalu stoji auto sa KM tablicama  [neampojma]

zemunboy


Taraba

Citat: zemunboy poslato 24 Jun, 2011, 17:40
http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/suzuki-drz-400e-oglas-20915/

Previ¹e ulaganja da bi bio SM, lo¹a godina (standardni problemi od 2000 - 2003), prevelika cena, nepoznata kilometra¾a.
Fala na informaciji svakako  [cheers]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

djolefer

:D ma taraba dodji ti kod mene pa kupi sebi motor,, jes da je full cross ali ide kao besan  :D
:D

Taraba

Nije kros za mene, ja æu da pokvarim i sebe i njega :D

Kupujem DRZ-a ili KTM LC4 640/625/660 od 2004 i noviji!!!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

djolefer

au jebem mu.. a jel moze ktm duke 620 1995? :D
:D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

hmm
il je to mnogo matoro ili si ti mnogo razmazen :)

koliko si $$$ spremio za taj motor sto trazis?

Taraba

Ma samo tra¾im najbolje ¹to mogu da naðem za ~3500e, ke¹.
Veæ imam motor 1992 god i ne bih da ponovo kupujem ne¹to iz te ere, veæ da uzmem ne¹to novije.

LC4 je odlièan agregat, a 640 je od 2004 i noviji re¹en problema sa le¾ajevima radilice i bregaste.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Taraba poslato 26 Jun, 2011, 22:33
Ma samo tra¾im najbolje ¹to mogu da naðem za ~3500e, ke¹.
Veæ imam motor 1992 god i ne bih da ponovo kupujem ne¹to iz te ere, veæ da uzmem ne¹to novije.

LC4 je odlièan agregat, a 640 je od 2004 i noviji re¹en problema sa le¾ajevima radilice i bregaste.


Meni nisu dolazili ni LC4 620 sa tim problemima....a koliko se secam taj motor je imAO MANJE OTKAZA NA pARIZ dAKARU NEGO 640...Mada ih je bilo tada dosta manje
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zemunboy


Taraba

Citat: revolution poslato 27 Jun, 2011, 00:46
Citat: Taraba poslato 26 Jun, 2011, 22:33
Ma samo tra¾im najbolje ¹to mogu da naðem za ~3500e, ke¹.
Veæ imam motor 1992 god i ne bih da ponovo kupujem ne¹to iz te ere, veæ da uzmem ne¹to novije.

LC4 je odlièan agregat, a 640 je od 2004 i noviji re¹en problema sa le¾ajevima radilice i bregaste.


Meni nisu dolazili ni LC4 620 sa tim problemima....a koliko se secam taj motor je imAO MANJE OTKAZA NA pARIZ dAKARU NEGO 640...Mada ih je bilo tada dosta manje

Revolucijo, ne znam za 620, nisam se ni informisao o njima. Nije mi interesantan jer je stariji. Pravio se valjda do 1999.
640 je, koliko sam video na advrider i thumpertalk forumu poznat po otkazu le¾ajeva.
Modeli do 2003 su imali kuglièni koji je imao obièaj da se raspadne i napravi sranje. To je KTM primetio na rally ma¹inama pa je izbacio saop¹tenje svim vlasnicima da preventivno zamene taj le¾aj.
2003 je i prva godina koja je dobila High Flow glavu... oko 5hp vi¹e .

Da li si ti primetio neke boljke LC4 640 agregata? Ja sam èuo da im frajlauf crkava i da ih treba gasiti na dekompresor?!?


The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

frajlauf crkava zbog toga sto im akumulator nije u top formi...inace hoce da im prolupa klipnjaca ,,,,klizne lamela....ali kako ih voze to je normalna pojava
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Citat: Lazic poslato 28 Jun, 2011, 00:28
vidi malog... [cheers]

Pa ¹ta da radim na poslu nego research :D

Citat: revolution poslato 28 Jun, 2011, 00:40
frajlauf crkava zbog toga sto im akumulator nije u top formi...inace hoce da im prolupa klipnjaca ,,,,klizne lamela....ali kako ih voze to je normalna pojava

Znaèi akumulator.  [cheers]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


Taraba

Stranac bre!
Tebi baš dosadno na poslu a? :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zemunboy

AHAm, dolazi i donosi tu pastu za CPU  [prebicute] [prebicute] [prebicute]