Glavni meni

Tema za sve koji bi da samostalno kupuju preko ebaya

Započeo markodjurovic, 27 Maj, 2011, 18:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sibin

najbolje resenje naci nekoga ko ide za srbiju pa da ponese licno. postarina nije preskupa ali carina u kombinaciji sa postarinom zna da zaboli. ovih dana se vraca kuci dosta studenata na razmeni pa probaj da nadjes nekoga. ja mogu da probam da se raspitam ali nista ne bih da obecam.
ako ipak odlucis da ti salje mislim da je najpovoljnije da koristi americku postu usps, cene su im najrazumnije mozes cak da vidis na njihovom sajtu cenu posiljke.
mislim da je www.usps.com

Boki


Shoppingusa

Citat: Phoenix poslato 11 Oktobar, 2011, 12:53
Citat: markodjurovic poslato 27 Maj, 2011, 18:16
Znaci ima mogucnost da kupite sve i da vam stigne na kucnu adresu.

http://rs.shoppingusa.mk/

Otvara vam virtuelnu adresu u USA, narucite sta hocete i kada vam posalju fakturu platite u intesi na neki racun. Kada vam proizvodi stignu platite jos postarinu i onda cekate da vam stigne na kucnu adresu. Ja vec mnogo stvari narucivao. Savet osim ako nesto nije bas hitno NIKAD ne uzimajte najbrzi nacin slanja. Stvarno dodje vam sve za 5-6 dana al cena moze da prevazidje cenu proizvoda. Takodje nemojte ni kontigent uzimati , osim sa ortacima, jer ostaje na carini vecno. Nego stalno srednju isporuku 14 dana i bog da te vidi ;)

naruchio pa cu za neko vreme da iznesem utiske dal' je prevara ili nije!

Radimo Ameriku vise od godinu i po dana za podrucje Srbije, Makedonije i Crne Gore. Hiljade narudzbina smo zavrsili i imamo na stotine zadovoljnih klijenata. Da smo bilo koga prevarili, sami bismo sebi zatvorili vrata....