Glavni meni

Suzuki Freewind 650

Započeo Ivan1979, 26 Oktobar, 2010, 18:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

juga

Citat: Ivan1979 poslato 09 Maj, 2014, 22:54
Hvala,ali ostavio sam sajlu i buzir kod Bobana... jbga.
Nije frka tolika, samo me  smorilo to sto je mogao da odradi sajlu za deset minuta a bas ga onako zabolelo cose sto mi treba odmah.
Ali dobro sta je tu je  ;)


©to me nisi zvao, moja apateka za sve ima leka!

Hohštapler

Jugo, el ti to pretenduje¹ na plava slova? :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ivan1979

Citat: juga poslato 10 Maj, 2014, 09:25
Citat: Ivan1979 poslato 09 Maj, 2014, 22:54
Hvala,ali ostavio sam sajlu i buzir kod Bobana... jbga.
Nije frka tolika, samo me  smorilo to sto je mogao da odradi sajlu za deset minuta a bas ga onako zabolelo cose sto mi treba odmah.
Ali dobro sta je tu je  ;)


©to me nisi zvao, moja apateka za sve ima leka!

A jbga, paln je bio tipa :  skinem sajlu, odnesem, zavrse je odmah, sklopim motor i  pravac fruska.
A ispalo je : skidao sajlu skoro sat i po, odnesem, ispusim za odmah i to do ponedeljka, motor i dalje rasturen, i nista od voznje.

Pokusao sam i auspuh da skinem da mi napravis dihtung, ali nisam uspeo  [dunce]  Tako da cu neki dan svratiti u  apoteku da doktor pogleda   ;)

UFF

ponesi dvoslojnu traku pa ostavi tamo ako ja ne budem mogao da svratim takodje :)

Andreja

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Maj, 2014, 10:24
Jugo, el ti to pretenduje¹ na plava slova? :)

Bez zezanja, ako neko treba da ima plava slova, onda je to Juga. Mada su slova nebitna skroz, kao i virtuelno dru¾enje...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Citat: Andreja poslato 12 Maj, 2014, 02:41...
kao i virtuelno dru¾enje...

Kako to misli¹ virtuelno dru¾enje ne bitno?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

juga

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Maj, 2014, 10:24
Jugo, el ti to pretenduje¹ na plava slova? :)
Hehe, ne bato, ja ne ¾ivim od toga, ja ¾ivim za to! ;D

juga

Citat: Ivan1979 poslato 10 Maj, 2014, 13:31
Citat: juga poslato 10 Maj, 2014, 09:25
Citat: Ivan1979 poslato 09 Maj, 2014, 22:54
Hvala,ali ostavio sam sajlu i buzir kod Bobana... jbga.
Nije frka tolika, samo me  smorilo to sto je mogao da odradi sajlu za deset minuta a bas ga onako zabolelo cose sto mi treba odmah.
Ali dobro sta je tu je  ;)


©to me nisi zvao, moja apateka za sve ima leka!

A jbga, paln je bio tipa :  skinem sajlu, odnesem, zavrse je odmah, sklopim motor i  pravac fruska.
A ispalo je : skidao sajlu skoro sat i po, odnesem, ispusim za odmah i to do ponedeljka, motor i dalje rasturen, i nista od voznje.

Pokusao sam i auspuh da skinem da mi napravis dihtung, ali nisam uspeo  [dunce]  Tako da cu neki dan svratiti u  apoteku da doktor pogleda   ;)

Dodji brate,sve æemo da re¹imo!

Andreja

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Maj, 2014, 05:04
Citat: Andreja poslato 12 Maj, 2014, 02:41...
kao i virtuelno dru¾enje...

Kako to misli¹ virtuelno dru¾enje ne bitno?!

Pogre¹no sam se izrazio, hteo sam reæi, tek u¾ivo shvati¹ kakav je ko, ovo nije nikakav pokazatelj :) Ja npr. mogu da kenjam o motorima poprilièno na osnovu mog znanja sa neta a da nikad nisam seo na motor, neko neupuæen æe pomisliti da sam pre¹ao boga oca na motoru. Evo, npr Juga konkretno, znamo se veæ neko vreme, uvek se isprièamo kada se vidimo ali pojma nisam imao kakva je majstorèina dok nisam oti¹ao kod njega u Zemun i video kako radi i koje fore sve zna, nema nere¹ivog problema :) Onda, Debeli Zmaj, mislio sam da æu ga izmlatiti nekom ¹ipketinom kad ga budem video prvi put, na roðendanu MM se upoznasmo, rasprièali se samo tako, SKROZ KUL lik.

I takoc...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: Ivan1979 poslato 09 Maj, 2014, 21:55
Resio da zamenim sajlu kvacila. I krenem tako da rasturam deo po deo, i gle cuda, mora da se rastura ceo.
Plastike dole, rezervoar dole, crash bar dole, vuci, cimaj, seci, navlaci, jedva je isupah :)

Pogledam na sat, 3 sata, Boban sajle radi do 4.  U auto i gas.
Stizem u pola 4 i covek kaze to ne moze pre ponedeljka [panic]
Vec pizdim, matori ne jebe dva posto , ni molbe ni lepe reci nisu pomogle, i tako sada cekam ponedeljak umesto da se sutra vozim    :violina:

[facepalm]

©ta si je dirao kog mog, kad je bila skoro savr¹ena...??? :o [facepalm] :P ;D

Ivan1979

Citat: Laziæ poslato 12 Maj, 2014, 15:59
Citat: Ivan1979 poslato 09 Maj, 2014, 21:55

©ta si je dirao kog mog, kad je bila skoro savr¹ena...??? :o [facepalm] :P ;D

Pa bas zbog tog "skoro"  [facepalm]


Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Pa vi'¹ da je za kompjuterom, kurac je uzeo...:o ;D

UFF


Ivan1979

Citat: Taraba poslato 12 Maj, 2014, 16:33
Jesi uzeo sajlu?

Nisam, poslace mi kurirom, malopre je zavrsio . A uzeo sam jos jednu rezervnu sa klizajucim valjkom  ;D

juga

Citat: Ivan1979 poslato 12 Maj, 2014, 16:40
Citat: Taraba poslato 12 Maj, 2014, 16:33
Jesi uzeo sajlu?

Nisam, poslace mi kurirom, malopre je zavrsio . A uzeo sam jos jednu rezervnu sa klizajucim valjkom  ;D
Pametno , ja odavno napravio rezervu sa klizajuæim valjkom za put, ili kada ti ( obavezno u subotu uveèe) crkne sajla a ti bi se vozao!

Lazic

kome jo¹ treba kvaèilo...;D

juga


Lazic