Glavni meni

Продајем HJC CS-R1 Samurai

Započeo vitez_koja, 26 Maj, 2011, 02:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

iva749

Kad si baksuz, baksuz si do kraja..  ;D

Hvala..  [cheers]  ;D

Ripley

Evo upravo gledam. Mislim da je ba¹ ova s900 sledeæa generacija od s800. Vizir je potpuno isti, oblik je identièan,samo 900 ima neke krivulje i d¾iki-miki.

iva749

Moguce je.. ;D

A koliko si platio tu tvoju svetlecu? ;D


iva749

Videh u drugoj temi..ne moras da odgovaras.. ;)

Ripley

Poèela  si da razgovara¹ sama sa sobom  :)

upropastismo èoveku temu

iva749

Podizemo rejting.. ;D A i svakako cu ici da probam kacigu..samo da se prosusi asfalt.. ;D

Ripley

Jaoooj, ja vi¹e ne mogu da saèekam. Sinoæ sam probao svu opremu, da mi je motor bio ispred zgrade, majke mi, seo bi makar jedan krug po gradu da obrnem :)

Nego jel mo¾e¹ videti sa nekim plastièarem da ti pogleda kacigu, ovde u Ni¹u imamo jednog deèka Vladu, èuda èini sa plastikama. Donesu mu ljudi "puzzle" od oklopa i on sastavi sve.

Jefta

Citat: iva749 poslato 25 Februar, 2012, 00:29
  :P A ne Marko kao ti, promenio ko zna kolko kaciga, a motor stoji u garazi.. :P  ;)
Све моје кациге су коришћене у вожњи, и када видим да ми не одговарају купим другу. Једна је била ендуро, друга је била лепа али није била баш удобна после неког времена, трећа почела да ландара, али може да се носи.
За сада ХR1100 па да видимо колико ће онда да издржи. Па нормално је да ми мотор стоји у гаражи, па нећу ваљда на улици да га држим :)