Glavni meni

Продајем HJC CS-R1 Samurai

Započeo vitez_koja, 26 Maj, 2011, 02:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boki-KG

Shark je pola broja veæa od HJC iste velièine, tako da sam siguran da æe ti biti mala ova S. Osim ako ti Shark nije velika :) I kalup je totalno drugaèiji. (meni Shark odgovara a HJC me ¾ulja na èelu svaka...)
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

iva749

Nikad nisam probala HJC, al moracu.. Jedino mi se ona cini kao iole dostojna zamena Shark-u..mada sam Shark-om prezadovoljna, al' sta cu kad je doslo vreme da se menja, a kod nas vise niko ne uvozi..  :(

3006

Moj utisak je da HJC nije u klasi Shark...
Ako sam dobro video, sa ovakvom kacigom je mazzi pro¹ao pola evrope, tako da joj ni¹ta ne fali. I ja sam je imao. Samo stvar ukusa.

iva749

A koja bi, po tvom misljenju, bila u klasi sa Shark-om? ;D
Shoei, Suomy? Al' tu su i cene lepe.. :)

AndreyRR

pa recimo da su Shark kacige
bolje a nisu u rangu kaciga
koje si navela  ;D ;D

Boki-KG

Scorpion! Sad su na popustu. Udobnije od Sharka, zavr¹na obrada malkice lo¹ija ali su tihe, ne duvaju, aerodinamiène su (testiraju se u vazdu¹nom tunelu), neke bolje imaju AirFit, unutra¹njost savr¹ena. Jedino je Shark ne¹to bolje ofarbana.

Imao sam RSI koju sam poklonio za 40e (bila 300e) i sad imam EXO-750 koju sam na sajmu platio 250e (sad je oko 170e na popustu) i ova EXO je neuporedivo bolja od RSI.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

AndreyRR

Cuo sam da kroz RSI duva kao kosava kroz Beograd,meni
se svidja udobnost Shark kaciga nikad je nisam imao ali
sam ih se naprobao  ;D ;D ;D

iva749

Ma meni je Shark fenomenalna..  :D

A nesto u Scorpion nemam poverenja..  [neampojma] sto..  ;D

Boki-KG

#28
Na RSI se svi ¾ale. Bolje mi je bilo ono djubre od FM kacige od Rajka od pre 7-8 godina. S serija je tek te¹ko sranje, kvalitet nikakav. Meni Scorpion nije bila uop¹te na listi, ni da je probam ali sam je sasvim sluèajno stavio na glavu i odluèio se za nju. Prezadovoljan sam, a i svi testovi pokazuju da je odlièna i da se èak sa cenom od 250e pona¹a kao dosta skuplja kaciga. Sad mi dodje jo¹ jednu da uzmem kad vidim popust :)

P.S. Proèitaj od èega je ¹koljka na exo 750 i kakav je stiropor kori¹æen (2 gustine) i jo¹ par sitnica (¹ta je airfit) pa æe¹ onda videti razliku.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Jefta

RSI је одлична ако возиш нејкед, ненормално тиха. Добро и проветрена, могло би боље али шта је ту је. Ја је носио једну сезону, али када сам променио мотор купио сам Shoei.

Ивана шта ти није у реду са твојом??? Није она много стара...

iva749

Citat: Jefta poslato 23 Februar, 2012, 04:46
Ивана шта ти није у реду са твојом??? Није она много стара...

Pricacu ti..

dzimika


AndreyRR

svi bre nesto preko PP-a sve javno da se zna  ;D ;D

dzimika


iva749

Ako bas zelite da znate.. i ako uspem da vam objasnim..  :D

Polomila sam delic gde se kaci sundjer..tj deo u koji se kaci..na zidu kacige..i zalepila sam ga,al ne znam koliko ce drzati..  [glavazid]

A i kacigu imam vec 3 god..sve 3 aktivno koriscena..  :P A ne Marko kao ti, promenio ko zna kolko kaciga, a motor stoji u garazi.. :P  ;)

Ripley

Pojavio se uvoznik za Shark, ja sam upravo kupio ovde u Ni¹u kod ovla¹æenog dilera za Yamahu, a ima i prodavnica u BG, samo neznam koja, ako vas interesuje, javljam sutra.
Meni je obim glave 60 i L Shark mi je nekako skroz labava, pa sam uzeo M, super mi je sve, nego sam u¹at pa mi malo zapinje kad skidam ali ni¹ta stra¹no.

iva749


Ripley

evo ¹ta sam uzeo, upija svetlost, pa svetli u mraku. biæe haos kad upr¾i sunce i udjem u tunel  :o

iva749

 [thumb_up]

Sad si me stvarno obradovao..  :D Jos da imaju S800..  :D

Ripley

imaju s600 s700 i s900. cene su od 16000 pa na gore te s800 nema ni na zvaniènom sajtu (mo¾da su joj promenili ime tj. napravili isto samo ne¹to novo i prekrstili ga). sutra do 10-11 najkasnije ima¹ info