Glavni meni

Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku

Započeo petar357, 24 Maj, 2011, 17:51

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dzigi Boy

Eeeee a Motoholicov profil napunjen sa preko 50 minusa hahahahha

Realno gledano on decko uopste nije los.....ali se malo previse zaneo u adminovanje, a sa druge strane nedostaje mu nasa jebena domovina..........pa malo previse nasilno zeli da pomogne i da promeni stvari na bolje......!!!!!!!
Nije njemu uopste lako, smem da se kladim da taj nocu sanja situacije na forumu??????

A zaboravlja da u Srbiji tesko ide naBolje!!!!??????

zabrijao je malo:))))))

Lazic

Citat: Dzigi Boy poslato 29 Maj, 2011, 01:43
Nije njemu uopste lako, smem da se kladim da taj nocu sanja situacije na forumu??????

Axaxaxaxa,xoxoxoxo,hihihihihihihi... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

jager

Citat: Dzigi Boy poslato 29 Maj, 2011, 01:43
Realno gledano on decko uopste nije los.....ali se malo previse zaneo u adminovanje, a sa druge strane nedostaje mu nasa jebena domovina..........pa malo previse nasilno zeli da pomogne i da promeni stvari na bolje......!!!!!!!

Otprilike si ga procenio kako i ja mislim da jeste. Ali da je bilo previ¹e nasilno - bilo je...

MILJAN

Bane je ok lik. Malo se vi¹e primio i to je to... Mislim da nije lo¹ èovek... Za razliku od Dextera,,,,
Cave ab homine unius libri

Lazic

#285
Tri godine smo tamo imali korektan odnos, cak vise nego korektan, dozivljavao sam ga kao dragog dalekog rodjaka, koji je uvek spreman da pomogne... Onda, jesenas kad su osnovani manijaci, greskom(mislio sam da mu saljem pp) ostavim na GhostMiletovom profilu, www.motomanijaci.com i to je blejalo mesec dana, dok se Mile nije nesto popickao sa doticnim, ovaj mu pristupio profilu i tras, ja banovan, bez upozorenja... Tad sam mislio da sam trajnovan, medjutim posle mesec dana, nesto im klikne, pa me odbanuju... Negde zimus sam se zajebao, nesto pitao sa laznog profila zasto je Uff banovan, sto im se nije dopalo, tras, ostavio mi poruku koju sam video, tek kad sam napravio nov nalog, da me banuje zbog laznog naloga i sto zracim po forumu... [ludak] [ludak] [ludak] Hasta la vista, bljb...  [srednjiprst]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dzigi Boy poslato 29 Maj, 2011, 01:43
Eeeee a Motoholicov profil napunjen sa preko 50 minusa hahahahha

Realno gledano on decko uopste nije los.....ali se malo previse zaneo u adminovanje, a sa druge strane nedostaje mu nasa jebena domovina..........pa malo previse nasilno zeli da pomogne i da promeni stvari na bolje......!!!!!!!
Nije njemu uopste lako, smem da se kladim da taj nocu sanja situacije na forumu??????

A zaboravlja da u Srbiji tesko ide naBolje!!!!??????

zabrijao je malo:))))))
Ja nisam bio tamo vec vekovima...sta kazes..odo da se ulogujem i udarim minus :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: revolution poslato 29 Maj, 2011, 16:43
Citat: Dzigi Boy poslato 29 Maj, 2011, 01:43
Eeeee a Motoholicov profil napunjen sa preko 50 minusa hahahahha

Realno gledano on decko uopste nije los.....ali se malo previse zaneo u adminovanje, a sa druge strane nedostaje mu nasa jebena domovina..........pa malo previse nasilno zeli da pomogne i da promeni stvari na bolje......!!!!!!!
Nije njemu uopste lako, smem da se kladim da taj nocu sanja situacije na forumu??????

A zaboravlja da u Srbiji tesko ide naBolje!!!!??????

zabrijao je malo:))))))
Ja nisam bio tamo vec vekovima...sta kazes..odo da se ulogujem i udarim minus :)
eto gotovo...-57
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

hahahahaa jaoo svaka tema je minusirana..a sad i iz offovana na bjb :D gde god je motoholic :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit



   Das coveku vlast i vidis kakav je.Motoholic mozda privatno nije los ali je na forumu ispao pravo govno ...jbg ga usta smrdljiva i virtuelna...ovoje naravno uypuceno motoholicu virtuelnom a ne banetu.
             

Lazic


MILJAN

A ¹to su Motoholica smenili sa pozicije moderatora ili èega veæ? Kakvi minusi? I na BJB ima minusa i pluseva?
Cave ab homine unius libri

Lazic

Ima, samo su devalvirani, svaka budala moze da ocenjuje, a svako ih ima po, jbm li ga 10 na dan...

ЯЭВОЛУТИОН

stani pa ja jos nisam potrosi okvotu, odoh da minusiram motoholica
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: revolution poslato 30 Maj, 2011, 00:01
stani pa ja jos nisam potrosi okvotu, odoh da minusiram motoholica

  Udeli mu deder par stotina i za mene....ako nista ne kosta.

jerej

Ja malo pre odoh da mu dam kvotu za danasnji dan i videh da su mu dali 1000 pluseva. Izgleda da mu je forumaska vlast to dala, jer znaju sta ga ceka.  [doh]

pit

Citat: jerej poslato 30 Maj, 2011, 00:05
Ja malo pre odoh da mu dam kvotu za danasnji dan i videh da su mu dali 1000 pluseva. Izgleda da mu je forumaska vlast to dala, jer znaju sta ga ceka.  [doh]


        To je isto kao kad los pandur ode u zatvor ...samo sto ga tamo ne pune minusima nego necim konkretnijim.
          P.S.Mogu da mu daju 10000 pluseva nista mu ne vredi...on je pokazao ko je i sta je....toliko mrznje je navukao na sebe da bi treba da se zavuce u mislju rupu i nikad se ne pojavi na svetlo vise....kad bi imao obraza naravno.

ЯЭВОЛУТИОН

ispunih danasnju kvotu...valjda je obavezno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

nego sta. ni u jednoj temi nema na bilo kom posti ispod 4 minusa, a na profilu 1000 pluseva. ha ha ha....sabani......

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11