Glavni meni

Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku

Započeo petar357, 24 Maj, 2011, 17:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Lazic

Citat: balcan girl poslato 27 Maj, 2011, 23:09
Ajd da je bilo neko dobro pa da ne zalim da poginem nego prosecno hahahahahahaha

Tacno sam znao, da je u stvari hteo da te udari, jer si s TI zablenula u neko dupe...

balcan girl

Nisam lazicu majke mi hahahaha ja samo dobre guze gledam kao sto je ima pasteus :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

A kako znas koja je dobra, ako ne overis sve...?

balcan girl

Mozda ne vidim da vozim nocu al dobro dupe vidim na 5km hahahahahaha
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jager

Au, bre, al' ste iskomplikovali!


Ajde sad lepo, polako i razgovetno: KO JE ÈIJE DUPE GLEDAO?
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

Hahaha objasnjenje: sale gledao u neko prosecno dupe neke ribe pored puta, pa nije primetio da sam stala posle plesa zadnjeg tocka i hteo je da me pokupi otpozadi. Nikad nisam cula da tako skripe i prednja i zadnja kocnica hahahahaha jel sad jasno hahahaha
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: dzimika poslato 28 Maj, 2011, 00:43
Citat: UFF poslato 27 Maj, 2011, 14:54
Sto se tice evil zo-a on je po meni ok momak

tebi je i motoholic bio ok momak iako sam ti ja objasnjavao drugacije i ispalo je kako sam rekao :D

pa ono sto je pissao na pp je bilo skroz ok
jbg trebalo je vremena da uvidim situaciju

mogu da se kaldim da ce sad samo da cita po forumu ako uopste uspe da izadje iz depresije :D
ne sme da pise jer ce svaki post da dobije beskonacan broj minusa :)

pit



            Ne znam da li ste primetil ali vecima urednka tamo tkz NENOSIOCA mozga vozi bmw il naginje ka propeleru ,a i oni sto podrzavaju njihove metode takodje voze bmw,cast retkima.Eto uzmimo onog ''bmw'' iz SLO,taj je zesci prvokator i sve  radi u dilu sa amerikancem. A ima ih jos iz sekte prpelera koji su mu davali podrsku da ih ne nabrojam sada....otud  i moj animozitet ka toj marki.
            Ne kazem da sam ja vizionar ali pre 3-4 godime sam ja provalio tu bandu nenormalnu ....

dzimika

Citat: UFF poslato 28 Maj, 2011, 02:30
pa ono sto je pissao na pp je bilo skroz ok
jbg trebalo je vremena da uvidim situaciju

ali upravo zbog onoga sto ti je pisao na pp sam ti i rekao da je on u pitanju, jer ne moze on kao admin da ne zna sta se desava na forumu kad sve on prati u vreme kad ti pises, klasicni pederski potezi

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CrvenBan

Opet ti Pit o BMW  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]. Ja ne mogu vise da verujem, pa sta je propeler skrivio sad da ga i ovde u pljacki i prevari pominjes. :P :P [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]. Vidim ja da je on tebi u srce usao i da iz tvog srca nema dalje.  ;) [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

MILJAN

#272
Citat: UFF poslato 27 Maj, 2011, 14:54

Ja na primer imam naviku da kocim zadnjom uvek, pipnem je pre nego sto pocnem da doziram prednju i to sam radio na svim motorima do sad osim na ktm-u
Radim i na njemu po navici ali se trudim da je izbacim jer je motor visok,veoma lagan i za njegovu tezinu ima predimenzionirane kocnice pa kod agresivnog kocenja kad zelite da se sto pre zaustavite zadnja kocnica UVEK ODMOGNE umesto da pomogne i uvek mi je KOCIONI TRAG DUZI bio kad sam koristio i zadnju
Hocu da kazem da kad zabodes prednju motor hoce na prednji tocak i zadnja guma jedva da ima grip uopste i koliko god ti dozirao i najmanji pritisak na zadnju ona krece da kliza u stranu pa onda moras da pustas obe da bi ispravio motor.
To sam rekao i lazaru a on je to posle prepricavao na svom kursu bezbedne voznje i onda su mi se kao svi smejali kako ja lupam gluposti i ne umem da kocim zadnjom...

Sve ¹to si napisao je taèno a ti ¹to su se smejali su obièni neuki babuni. Ne obraæaj pa¾nju.
Zadnja èak i na mom Stromu (koji je dosta te¾ak bajk) zanosi zadnji toèak u stranu na osrednji pritisak a kako ne bi na tvom KTM koji je "skakavac" varijanta.... To je ok... I Ja doziram malko zadnju pa prednju.. Ali znam koliko treba....
Ne postoji niko ko mo¾e da te naèi da vozi¹ svoj motor. Sve je to gomila sranja. Osnovna pravila postoje.. Ali detalji.... e brale... Daj tim znalcima druge gume da stave na sopstvenim motorima pa æe skapirati da mogu lako da padnu... A tek kada promeni¹ motor... Sve se to uèi iz poèetka... Svaki motor ima drugaèije koènice, ciklistiku, gume... Samo ne treba silovati motor u startu, kada ga kupi¹, nego polako gurati na gore agresivnost dok ne oseti¹ da previ¹e proklizava¹... I to je to... Jebe¹ sve te ¹kole i sranja.. Mene niko nije uèio.. NIKO! A vozim 25 godina i nisam zveketao po saobraæaju... Oprezno i postepeno i nauèi se-.--
Odosmo bre u jebeni off.... ©ta bi sa direktorom? :D
 
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: CrvenBan poslato 28 Maj, 2011, 10:58
Opet ti Pit o BMW  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]. Ja ne mogu vise da verujem, pa sta je propeler skrivio sad da ga i ovde u pljacki i prevari pominjes. :P :P [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]. Vidim ja da je on tebi u srce usao i da iz tvog srca nema dalje.  ;) [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Iza svega stoji propeler i to boxer...ti da cutis s tom ciglom.Bez zezanja glavni smaraci tamo su bemvejasi i njihovi simpaziteri.

CrvenBan

Ma ja znam da ces ti sad da se pravdas  :P :P, ali me neces prevariti, BMW ti je u srcu. Ne mozes ti bez njega nikako. [cheers] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Tihi_ZR


Popsy

Citat: MILJAN poslato 28 Maj, 2011, 15:57
Citat: UFF poslato 27 Maj, 2011, 14:54

Ja na primer imam naviku da kocim zadnjom uvek, pipnem je pre nego sto pocnem da doziram prednju i to sam radio na svim motorima do sad osim na ktm-u
Radim i na njemu po navici ali se trudim da je izbacim jer je motor visok,veoma lagan i za njegovu tezinu ima predimenzionirane kocnice pa kod agresivnog kocenja kad zelite da se sto pre zaustavite zadnja kocnica UVEK ODMOGNE umesto da pomogne i uvek mi je KOCIONI TRAG DUZI bio kad sam koristio i zadnju
Hocu da kazem da kad zabodes prednju motor hoce na prednji tocak i zadnja guma jedva da ima grip uopste i koliko god ti dozirao i najmanji pritisak na zadnju ona krece da kliza u stranu pa onda moras da pustas obe da bi ispravio motor.
To sam rekao i lazaru a on je to posle prepricavao na svom kursu bezbedne voznje i onda su mi se kao svi smejali kako ja lupam gluposti i ne umem da kocim zadnjom...

Sve ¹to si napisao je taèno a ti ¹to su se smejali su obièni neuki babuni. Ne obraæaj pa¾nju.
Zadnja èak i na mom Stromu (koji je dosta te¾ak bajk) zanosi zadnji toèak u stranu na osrednji pritisak a kako ne bi na tvom KTM koji je "skakavac" varijanta.... To je ok... I Ja doziram malko zadnju pa prednju.. Ali znam koliko treba....
Ne postoji niko ko mo¾e da te naèi da vozi¹ svoj motor. Sve je to gomila sranja. Osnovna pravila postoje.. Ali detalji.... e brale...
Ja sam bio na kursu u zrenjaninu i nije bilo nikakvih prièa na temu neznanja koèenja veæ upravo kao ¹to si rekao ovla¹ zadnju pa doziranje prednje a primer je bio "ako ¾elite da podignete motor na prednji toèak i ovla¹ stisnete zadnju to nilada neæete uspeti..."  kao ¹to ja ne mogu da postanem Ronaldinjo gledajuæi Primeru i Premier ligu tako ne mogu ni da postanem odlièan vozaè automatski posle odslu¹anog kursa, ali ¹to reko¹e ljudi dobije èovek smernice pa kolko bude ve¾bao i trudio se toliko æe da napreduje.. inaèe kurs je koncipiran po California Supermoto School sistemu ... Kao poèetnik mogu da ka¾em da je meni dosta znaèio (daleko od toga da sam dobar vozaè al sam "jeftino" nauèio neke stvari i preskoèio sam sa manjeg na veæi motor - uostalom Uff zna moju razvojnu prièu :D )

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

pit



                        Ozenio se cigan i prve bracne noci ciganciva nevina ne zna nista ali svrse nekako oni .Ubrzo posle toga ode ciga u Nemacku da radi i vraca se tek posle dve godine.
                          Naravno prvo sto je uradio je bilo da kresne ciganku......i usred seksa skoci on iz kreveta''majke ti ga ciganske kad sam te ostavio ni si znala nista a sad si prava profesionalka''...'' s kim si bila priznaj''.
                       '' Gledala sam mnogo poro filmove i htela sam da te iznenadim kad se vratis da se pokazem''.
                         ''Pa i ja sam gledao BUNDES LIGU svaki dan pa nisam naucio da igram fudbal.''
                          Poenta vica je da bez prakse nema nista...ti kuresevi bezbedne i defanzivne voznje su cisto zaludjivanje i glupiranje i ako je tebi Popsi pomoglo da preskocis jednu stepenicu ja ti skidam kapu ..nekome za to treba makar dve -tri sezone.

Popsy

ne mogu ja da ka¾em da li sam preskoèio ili nisam, mogu iskusniji sa kojima sam se vozio ali da mi je znaèilo puno - jeste... da na BJBu postoje stvari koje nisu kako treba - postoje i te kako, posledièno je zbog takvih stvari i nastao UMS, Manijaci... ljudi koji nisu ¾eleli da trpe nepravde, virtuelni mobing i slièno. ©ta reæi kada se Go¹a samobanovao zbog ove poslednje epizode...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic

Pa zovi ga ovamo, ako vec nije manijak...