Glavni meni

Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku

Započeo petar357, 24 Maj, 2011, 17:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Maj, 2011, 00:59
A kako Laziæu, majke ti, da zna za 12-u stranu kad èovek jo¹ nije nauèio da izbroji do deset?!
NE VREDI BRATE MOJ  [rofl]  PROBAO SAM VISHE PUTA TO SA MATEMATIKOM I VIDIM DA MI NE IDE   [rofl] [rofl] ..AHAHHHHHAH [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  + PLUSACA OD MENE [thumb_up]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

dzimika

Citat: BladesEyeZ poslato 27 Maj, 2011, 04:40
Citat: dzimika poslato 27 Maj, 2011, 00:42
ja ne mogu da se setim od reci do reci jedne izjave od evil zo-a u vreme kad je bio admin ili urednik ali bila je vezana za letovanje u CG
znam samo da je bila toliko jadna da je rekla u potpunosti kakav je covek stvarno

Ja se secam i ta tema je brze bolje zakljucana a izjava je bila u kontekstu da turisti iz srbije prljaju cg i da oni ne mogu da napreduju zbog toga

P.S za Onog Advokata ima mnogo ljudi ovde koji nisu banovani odande nego su jednostavno prestali da idu tamo zato sto sa Jajarama ne zele da dele ni virtuelni prostor naravno ne odnosi se na sve.

ja sam pokusao da odgovorim na tu izjavu ali na zalost brzo je bila zakljucana tema a izjava obrisana pa sam poceo da se tripujem da nije ni postojalo tako nesto napisano ali drago mi je sto je jos neko video

koliko se secam pored toga sto si naveo izjavio je i da "ako ce da donesu paradaiz i pastetu od kuce onda ne moraju ni da dolaze jer njima takvi turisti ne trebaju vec oni koji jedu po kafanama"

i onda mi neko kaze da treba da ga cujem sta prica na "skoli bezbedne voznje", takvog coveka ne mogu ni da gledam na slika (ne zato sto je mnogo ruzan) vec zato sto je klasican neandertalac

grber

hehe, evil je mnogo istripovan decko koji uziva da se pravi pametan i deli savete drugima. nema to veze samo sa voznjom i konstantnim naglasavanjem kako je on trkac koji vozi po stazi, nego i drugim stvarima. kad se povede tema o mehanici - odmah idu napomene kako studira masinstvo, kupi DSLR - odmah krece lozenje kao da je profi fotograf sa godinama iskustva, itd..

ali realno, gomila pocetnika nema gde da nauci neke osnovne stvari sem na sopstvenim greskama, tako da podrzavam inicijativu za odrzavanje bilo kakve prakticne skole.

Gašpar

Aj' nisam hteo da lajem do sad, al' ipak moram  :D

Evil je vozio tu jednu trku u Batajnici, Pao je dole na poslednjoj krivini, nit ga je neko jurio, nit je on nekog jurio, sto naravno moze da se uzme kao pocetnicka greska. Svaka cast na hrabrosti da izadje na stazu, ali odustati posle jednog pada [ludak]
Voznju sam ucio na svojim greskama, jeste skupo ali bolje ne postoji. Drzao je i Vuk Tomanovic neku skolu voznje pre 4-5 godina, isao sam i na to, ali nista nisam naucio, cime zakljucujemo da se voznja motocikla ne uci u teoriji nego u praksi.

Za sada mislim da je najbolja skola voznje, ustvari skola voznje Mise Milovanovica, ali i ona je dosta skupa, tako da velika vecina pocetnika ne moze da je priusti....

Tihi_ZR

Mali off, sto se tice obuke za voznju motocikla.
Pristalica sam toga da svako treba sebe da uci. Mnogi pravimo greske i ne vozimo pravilno ali smo opet navikli na to i snalazimo se. Ne mogu svi voziti kao  roboti ili svi da uce od jednog pa posle da voze kao on. Meni je cale, koji ima veoma dug staz na motoru pokusao da objasni neke stvari u vezi voznje ali ja ne mogu tako da vozim jer sam previse krut i pod pritiskom i zato vozim kao mi odgovara. Kocim svaki cas, ne skidam nogu sa zadnje, ali ne skidam ni ruku sa gasa. Agresivan sam ali mi tako odgovara, prezivljavam.
Imamo primer i da se vrhunski trkaci kopiraju pa opet ne postizu neki rezultat.
U kuci imam stuntera koji je bez i jednog casa obuke sa svojih 16-17 godina postigao nesto o cemu drugi ne mogu da razmisljaju (ja prvi). Stvar je u sposobnosti, percepciji, nije ni motor za svakoga nazalost.
Izvinjavam se za  [offtopic] ali hteo sam svoje razmisljanje da podelim sa vama, danas sam nesto filozofski nastrojen.

UFF

Sto se tice evil zo-a on je po meni ok momak
Deluje kao da ima dosta teoretskog znanja a kakva je situacija u praksi neznam
Lepo od njega sto hoce to da podeli ali nisam siguran da ce ti saveti svakom odgovarati
Objasnjenje je da su saveti potrebni da ne bi ucio i vezbao na pogresan nacin jel?
A ko kaze da je njegov nacin ispravan? on?

Ja na primer imam naviku da kocim zadnjom uvek, pipnem je pre nego sto pocnem da doziram prednju i to sam radio na svim motorima do sad osim na ktm-u
Radim i na njemu po navici ali se trudim da je izbacim jer je motor visok,veoma lagan i za njegovu tezinu ima predimenzionirane kocnice pa kod agresivnog kocenja kad zelite da se sto pre zaustavite zadnja kocnica UVEK ODMOGNE umesto da pomogne i uvek mi je KOCIONI TRAG DUZI bio kad sam koristio i zadnju
Hocu da kazem da kad zabodes prednju motor hoce na prednji tocak i zadnja guma jedva da ima grip uopste i koliko god ti dozirao i najmanji pritisak na zadnju ona krece da kliza u stranu pa onda moras da pustas obe da bi ispravio motor.
To sam rekao i lazaru a on je to posle prepricavao na svom kursu bezbedne voznje i onda su mi se kao svi smejali kako ja lupam gluposti i ne umem da kocim zadnjom...

Ako on misli da ima univerzalno pravilo za kocenje koje se moze primeniti na svaki tip motora i vozaca onda neka ih nauci, nek nauci i mene i da ga odmah predlozimo za nobelovu nagradu

Lazic

To za zadnju mogu ja da potvrdim, svaki put kad sam provozao KTM-a, odusevljavao sam se zadnjom, pravi je prkeidac za zabavu, ako ti je samo drift u mislima... Ma samo pomislis na zadnju, vec kliza...

Dzigi Boy

Manijaci sto ne odete na bjb pa ih ne pitate gde im je direktor??? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


izvinjavam se za off [rofl] [rofl]

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

sasafilipovic

Citat: balcan girl poslato 27 Maj, 2011, 00:34
brate koliko ja znam svi se bajkeri dele na one koji su pali i na one koji ce tek da padnu ( spadam u drugu kategoriju jos uvek :D) :D :D :D

hehehe

balcan girl

Sale onda je pao motor a ja sam ostala da stojim to se ne racuna. Racuna se kad ja oljustim asfalt :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jager


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sasafilipovic


balcan girl

Al ja znam sta si mislio hahahaha sreca moja da si bio tu da mi podignes motor inace ne znam sta bi radila hahahaha jel to bese moja treca voznja po gradu? Na prvoj vangradskoj si ti hteo da me pokupis odpozadi jer si zinuo u ono dupe hahahahahaha
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 27 Maj, 2011, 21:31
Al ja znam sta si mislio hahahaha sreca moja da si bio tu da mi podignes motor inace ne znam sta bi radila hahahaha jel to bese moja treca voznja po gradu? Na prvoj vangradskoj si ti hteo da me pokupis odpozadi jer si zinuo u ono dupe hahahahahaha
Menjaj nick u JAGODINKA SIMONOVIC...ti si bre famfatal
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasafilipovic

Citat: balcan girl poslato 27 Maj, 2011, 21:31
Al ja znam sta si mislio hahahaha sreca moja da si bio tu da mi podignes motor inace ne znam sta bi radila hahahaha jel to bese moja treca voznja po gradu? Na prvoj vangradskoj si ti hteo da me pokupis odpozadi jer si zinuo u ono dupe hahahahahaha

Zbog tudjeg dupeta zamalo da strada tvoje :D

balcan girl

Ajd da je bilo neko dobro pa da ne zalim da poginem nego prosecno hahahahahahaha
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dzimika

Citat: UFF poslato 27 Maj, 2011, 14:54
Sto se tice evil zo-a on je po meni ok momak

tebi je i motoholic bio ok momak iako sam ti ja objasnjavao drugacije i ispalo je kako sam rekao :D

Dzigi Boy

Citat: dzimika poslato 28 Maj, 2011, 00:43
Citat: UFF poslato 27 Maj, 2011, 14:54
Sto se tice evil zo-a on je po meni ok momak

tebi je i motoholic bio ok momak iako sam ti ja objasnjavao drugacije i ispalo je kako sam rekao :D

Meni je Pablo super, dopadaju mi se njegove humanitarne akcije, tipa, uzvojimo gladnu macku i besnog kera..... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]