Glavni meni

Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku

Započeo petar357, 24 Maj, 2011, 17:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Urke se registrovao i na Manijake, ali je bio par puta i ne dolazi vise. A Stronser jos nije dosao. Morate priznati da nam takvi ljudi fale  ;)

BANE BROTHERHOOD

ljudi ali ja vozim vec 20 i kusur godina i josh uveeeeeek PADAAAAAaaaaammmmm [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

farbach

Citat: Gaspar poslato 26 Maj, 2011, 22:44
Urke se registrovao i na Manijake, ali je bio par puta i ne dolazi vise. A Stronser jos nije dosao. Morate priznati da nam takvi ljudi fale  ;)
Deki ima drugu zanimaciju i daleko je od moto price.

ljilja-pei

A Urke bi trebalo da je trenutno na putu za majèicu Rusiju, svojim Gold-Wingom, ako mislite na Urketa iz Panèeva :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

balcan girl

stronser nece ni doci, on je urednik na mas-u, ali ne voli forume i to je to. Ima ga na fb koga zanima moze da gleda fotke i klipove, nalog mu je otvoren :-D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jager

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 26 Maj, 2011, 22:46
ljudi ali ja vozim vec 20 i kusur godina i josh uveeeeeek PADAAAAAaaaaammmmm

BRZO NA KURS!!!
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

BANE BROTHERHOOD

ne vredi brate meni kurs ne pomazee    [doh] [doh] mislim da bi pre pomogao psihijatar  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

CrvenBan

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 26 Maj, 2011, 22:59
ne vredi brate meni kurs ne pomazee    [doh] [doh] mislim da bi pre pomogao psihijatar  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Dobro je da ima ko moze da pomogne. Nekima ni psihijatar ne moze da pomogne.   [cheers]

balcan girl

farbach jel ovo dragana njegova ljubimica :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BANE BROTHERHOOD

ANGER MENAGMENT ... ;D ;D ;D KURS JEDAN  POD HITNO ZA MENE  [rofl] [rofl] [rofl] ....SJEBALE ME SILNE GODINE POSLA U OBEZBEDJENJU  [djavo] [djavo]  TAKO DA MISLIM DA MI JE POD HITNO POTREBAN JEDAN  KURS  ILI MAKAR DA BROJIM DO DESET JBGA  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

balcan girl

brate koliko ja znam svi se bajkeri dele na one koji su pali i na one koji ce tek da padnu ( spadam u drugu kategoriju jos uvek :D) :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dzimika

ja ne mogu da se setim od reci do reci jedne izjave od evil zo-a u vreme kad je bio admin ili urednik ali bila je vezana za letovanje u CG
znam samo da je bila toliko jadna da je rekla u potpunosti kakav je covek stvarno

Lazic

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 26 Maj, 2011, 23:14
MAKAR DA BROJIM DO DESET JBGA  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... Obavezno pogledaj dva tri puta pred spavanje svako vece, garant ces nauciti za 10 ak dana... [rofl] [rofl] [rofl] Zapamti, na dnu 12-te strane... [rofl]

mi¹ko_kolo

A kako Laziæu, majke ti, da zna za 12-u stranu kad èovek jo¹ nije nauèio da izbroji do deset?!

farbach


UFF

Citat: MILJAN poslato 26 Maj, 2011, 20:49
Gledao sa njegove fotke na stazi..... Fejker... Nagnuo se toliko da mu je zadnjica si¹la do fusrastera a motor ostao u blago nagnutom uglu---- Znaèi, malo za slikanje da zna da "obara" a u stvari ne zna.... E sada... Ograðujem se.. Jer to je bilo pre nekoliko godina... Mo¾da je napredovao do sada..

A sta je problem oboriti motor?
Evo slike sa moje prve voznje na huju
motor sam kupio nedelju dana pre toga

Tad nisam znao da vozim a ne znam ni sad ali mi nije nikakav problem da oborim
Cak sam radio i suprotno od toga sto si opisao - bulju sam prebacio sa spoljne strane motora da bi motor spustio nize :D

inace to me je evil zo slikao ;)

Lazic


Lazic

Citat: farbach poslato 27 Maj, 2011, 01:02
sjeba mu koncepciju

[rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se]...

Znaci, svi prsti na rukama i dva sa nogu, pa pri kraju strane...

mi¹ko_kolo


DaChaS

Citat: dzimika poslato 27 Maj, 2011, 00:42
ja ne mogu da se setim od reci do reci jedne izjave od evil zo-a u vreme kad je bio admin ili urednik ali bila je vezana za letovanje u CG
znam samo da je bila toliko jadna da je rekla u potpunosti kakav je covek stvarno

Ja se secam i ta tema je brze bolje zakljucana a izjava je bila u kontekstu da turisti iz srbije prljaju cg i da oni ne mogu da napreduju zbog toga

P.S za Onog Advokata ima mnogo ljudi ovde koji nisu banovani odande nego su jednostavno prestali da idu tamo zato sto sa Jajarama ne zele da dele ni virtuelni prostor naravno ne odnosi se na sve.