Glavni meni

Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku

Započeo petar357, 24 Maj, 2011, 17:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Ma njima frka sto mu nisu prodali blow majcu za velike pare. Dziberi..

Lazic


despic

Citat: UFF poslato 26 Maj, 2011, 10:06
Ja ne kapiram cemu ova tema uopste?
Puca mi ona stvar bas da li je neko pljuvao po nekom ili nije
Tamo ne idem pa da li nesto pise ili ne meni apsolutno sve jedno
i hu d fak iz jan couts!?
dobra stvar je sto je mator pa mu ne radi cuna i ne moze da mi skine cupi :)
vise za mene
klasican divljak

despic

klasican divljak

CrvenBan

Ako ljudi navedu nesumnjive primere da je Zoran Livaja direktor BJB, pa cak i da je sve to objavljeno cak i na sajtu BJB, sto je ovde dokazano,  ja ne znam sta nekim ljudima treba da bi se uverili da je to tako. Ili neko nece namerno da cita sta je napisano ili non stop trazi neke druga poredjenja i razloge da nesto opovrgne. Ali hvala bogu  [klanjam_se], svako od nas ovde zna da cita i da razmislja svojom glavom  [klanjam_se], tako da ponovljena laz od strane nekih ne moze ovde da prodje [nono]. Na zalost nekih ovo ipak nije vreme Gebelsa i nacisiticke Nemacke, ljudi su obrazovani i misle svojom glavom, za razliku od nekih.  [cheers]

UFF

Jager napusio BlowJob urednistvo i vise nije moderator tamo... ali je zato sad moderator kod nas  [yahoo]

Motohiolic je sad obican clan i verovatno ce dumre od depresije sto nemoze vise da banuje dok ga sad svi pune minusima ko magarca :D

RoaD GunneR

Citat: DUKE Vuk poslato 26 Maj, 2011, 08:32
Dobro jutro.
Ja samo da podsetim, tema je BJB direktor optuzen za prevaru i pljacku.

Ja nisam ni jednog momenta bio branilac ni Livaje ni BJB-a, samo sam ukazivao na to da Livaja nije nikakav direktor na sajtu i da takva funkcija i ne postoji ni na jednom sajtu.
Takodje, i da je neki Admin ili urednik, ili sam gazda sajta, to nikako ne znaci da su taj sajt i ljudi nanjemu steciste lopova i prevaranata.

Ukljucio sam se u diskusiju samo da bih ukazao da se ne moze neko optuzivati bez argumenata i samo zato sto mi nije drag.
U svim onim gore novinskim clancima, da li je iko pomenuo BJB ?  Nije.

Samo je silna zelja nekolicine da se uprlja suparnicki sajt bila jedini argumaent, sto priznacete nije dovoljno.
Hajde da kazem da ste poverovali novinskom clanku gde je neko od novinara krstio coveka generalnim direktorom, pa da ste bili zavedeni tim podatkomm,  mada je svima jasno da takva funkcija ne postoji.

Izbacite iz sebe tu zelju za osvetom prema BJB-u. Bavite se sobom i svojim sajtom, gledajte kako da ga unapredite i ucinite lepsim i interesantnijim. Ima ovde mnogo dobrih momaka. Ne morate energiju za napredak ovog sajta crpiti iz mrznje prema drugom sajtu.
Tad ce te imati sansu da jednog dana budete veliki.

E sad odoh na spavanje, mora se malo.  Zelim vam svima prijatan dan !

Druze a sto se ti bunis ako ovde pristuni imaju nesto protiv datog foruma pa nama govoris kako trebamo da razmisljamo, sustina ovog foruma  i jeste u tome sto na umu to na drumu ne drzimo se striktno teme jer ko zeli da se striktno drzi teme neka ide na fakultet. Mi imamo svoje stavove i shvatanja, mislim da si pogreseno ukapirao iste, ovde niko ne govori o redovnim clanovima. Nego se prica odnosi na max 10ak ljudi koji redovnim clanovima serviraju jednu pricu a u svom zivotu teraju drugu. Taj forum je imao potencijal da bude pravi moto forum ali politikom rukovodstva pretvorio se u forum na kojem nema osnove moto price a to je sloboda koju ti motorciklizam pruza, pri tom mislim da je sloboda u tome da napises ono sto mislis bez da vredjas nekoga po bilo kojoj osnovi. Ako ti prijatelju znas ko si i sta si i stojis cvrsto na zamelji sa obe noge ne vidim kako pominanje foruma kojeg si ti clan u negativnoj konotaciji moze da izazove tvoju reakciju da se osetis prozvanim. Pazi ovako urednicki tim tog foruma je toliko puta spomenut u negativnoj konotaciji pa se npr Yoman, Ernesto ... a mogu da stavim i sebe tu nikad nije osetio prozvanim, ja sam licno osetio nezadovoljstvo zbog toga sto se neki ljudi iz tima u kojem sam tako postavljaju pa nas sve zajedno pljuju.
A takvo postavljanje je Pablo podrzavao i cak ohrabrivao, pa je tako Ceh provocirao ljude oko pravopisa, Lalajko izigravao generalnog direktora BMW-a a na isti prvi put seo (ne provozao nego seo) uveliko posle samozauzimanja mesta direktora BMW fabrici.
PS Dokazi da ovo nije istina pa cemo svi grupno odavde da odemo kod Pabla da mu se izvinemo za pljuvanje, platimo za dusevne boli nanesne i zamolimo ga da nam pomogne da nam pokaze put kojim da idemo kako bi nam se otvorili novi horizonti pa da imamo grupnu terapiju i hipnozu da vozim 28.4km/h na otvorenom a u gradu da forisramo prvu na 500rpm-a

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 26 Maj, 2011, 10:39
Jager napusio BlowJob urednistvo i vise nije moderator tamo... ali je zato sad moderator kod nas  [yahoo]

Motohiolic je sad obican clan i verovatno ce dumre od depresije sto nemoze vise da banuje dok ga sad svi pune minusima ko magarca :D


  Ovom prvom treba oduzeti afriku pod hitno.........  lose utice na njega i kupitimu cisternu piva ......  ili jesi ili nisi ...........

A ovog drugog treba hebati za vrat .........  mada njemu nikad nece doci iz bulje u glavu ......  pa cak i crnac da ga kreci ............   

gane

PS Dokazi da ovo nije istina pa cemo svi grupno odavde da odemo kod Pabla da mu se izvinemo za pljuvanje, platimo za dusevne boli nanesne i zamolimo ga da nam pomogne da nam pokaze put kojim da idemo kako bi nam se otvorili novi horizonti pa da imamo grupnu terapiju i hipnozu da vozim 28.4km/h na otvorenom a u gradu da forisramo prvu na 500rpm-a


ja tu ni¹ta nebi dodao osim da su ovde neki ludaci koji su nesposobni da voze tom brzinom, znam provereni da su neki vozili i 70km/h!!!!!!!!!!
a kada smo i¹li u nedelji neki ovde urednici,direktori ili ¹ta veæ su vozili i mnnnnoooooooogooooooooooooo br¾e!!!!!!! Strava i u¾as  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]

balcan girl

a pardon koliko je tu u miljama??? moj motor je pravljen za americko trziste tako da ne znam koliko je to u miljama :D mene kad pitaju koliko vozis ja kazem 50 al obicno ne zavrsim da je to u miljama 50 :D slabo stojim sa matematikom :D kako ja da se izvinem i kazem da vozim 28.4km/h kad ne znam koliko je to u miljama :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

gane

Citat: balcan girl poslato 26 Maj, 2011, 12:32
a pardon koliko je tu u miljama??? moj motor je pravljen za americko trziste tako da ne znam koliko je to u miljama :D mene kad pitaju koliko vozis ja kazem 50 al obicno ne zavrsim da je to u miljama 50 :D slabo stojim sa matematikom :D kako ja da se izvinem i kazem da vozim 28.4km/h kad ne znam koliko je to u miljama :D

ti lepo guraj motor, i ispuniæe¹ sve zahteve bezbedne vo¾nje, brzina æe biti odgovarajuæa a i moæiæe¹ da razgleda¹ okolinu, pa svoje utiske prenese¹ na bjb....i vidi¹ posle par dana i ono poènu gurati motore...jer tako je najbezbednije... :) :) :) :)

Kengur

da bi ti brzinu od 28.4km/h  u miljama, moras da ides unazad... I to dobro da poguras nogama... :)

Gašpar

Citat: gane poslato 26 Maj, 2011, 12:28
a kada smo i¹li u nedelji neki ovde urednici,direktori ili ¹ta veæ su vozili i mnnnnoooooooogooooooooooooo br¾e!!!!!!! Strava i u¾as  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]
[watching] [watching] [watching] [watching] [watching] [watching]

A jeli? Pa kolega, daj imena pa da banujemo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

a kako ja da guram sa mojih 64kg nesto sto ima 200kg???? onda ja ne moram da se izvinem jer to nije fizicki moguce :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

gane

Citat: Gaspar poslato 26 Maj, 2011, 12:43
Citat: gane poslato 26 Maj, 2011, 12:28
a kada smo i¹li u nedelji neki ovde urednici,direktori ili ¹ta veæ su vozili i mnnnnoooooooogooooooooooooo br¾e!!!!!!! Strava i u¾as  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]
[watching] [watching] [watching] [watching] [watching] [watching]

A jeli? Pa kolega, daj imena pa da banujemo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



[zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

Kengur

fizika mi je slabija strana, ali ima na forumu dobrih majstora, pa nek radi brusilica... :)
Ili pocni da org MM okupljanja sa velikim kolicinama rostilja i piva pa da nabacis koju kilu... :D

gane

Citat: balcan girl poslato 26 Maj, 2011, 12:43
a kako ja da guram sa mojih 64kg nesto sto ima 200kg???? onda ja ne moram da se izvinem jer to nije fizicki moguce :D
jo¹ bolje, stoji¹ u mestu a motor ti pored!!!!!! To je naaaaaajbezbednijeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! juuuuuuuuupi

Lazic

Citat: balcan girl poslato 26 Maj, 2011, 12:43
a kako ja da guram sa mojih 64kg nesto sto ima 200kg???? onda ja ne moram da se izvinem jer to nije fizicki moguce :D

to nesto od 200 kg se zove motorcikl i ima tockove, samo pustis kocnicu i lako uz sinalko... [cheers]

gane

Citat: Lazic poslato 26 Maj, 2011, 12:47
Citat: balcan girl poslato 26 Maj, 2011, 12:43
a kako ja da guram sa mojih 64kg nesto sto ima 200kg???? onda ja ne moram da se izvinem jer to nije fizicki moguce :D

to nesto od 200 kg se zove motorcikl i ima tockove, samo pustis kocnicu i lako uz sinalko... [cheers]
to se tamo zove tako, ovde je to motor :) :) :) :)  :)
[doh] [doh] [doh] [doh] [doh]

Lazic