Glavni meni

Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku

Započeo petar357, 24 Maj, 2011, 17:51

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

sasafilipovic

A de su to pljuvali po manijacima? Ba¹ ste istripovali...

vitez_koja

Ево глас да дудуле буде почасни члан.  [klanjam_se] [klanjam_se]

RoaD GunneR

E sad malo to sto vas buni oko vlasnika ARP-a i ostaloga vezano za BJB registracije firmi klubova i .... Bjbikers shop koji je ugasen je svojvremeno otvorio Jasminko pa se na Dexterovu i moju pobunu da necemo Jamsinku da pravimo reklamu na forumu i jacamo brend za sta nismo placeni ni 5para firma ugasila.
Zatim je Pablo poceo da prodaje reklamu to jest mesta za banere na forumu i tada je otvorena agencija za reklamiranje, u tom periodu se pravi grupa kojoj pripadaju Pablo, IgorXT i NesaXX a zove se BJBOsnivac, to je Pablo pravdao nama kao zbog te agencije nesto pravni registar .... jebem li ga sve su to za mene strani izrazi a ima i godina ne mogu da se setim svega. Ovo oko sportskog kluba i ostalo nisam upucen ali predpostavljam da je otvoreno kako bi se time pravno napravila Asocijacjia virtualnih strucnjaka to sto se vodi na Igora je opet verovatno neka finta jer i Igor je BJBOsnivac.
Iz ovoga moja skormna pamet moze da zakljuci da je Livaja mogao biti ili direktor agencije za reklamiranje ili mozda sportski direktor u klubu, ako postoji takvo mesto u sportskim klubovima

Citat: DUKE Vuk poslato 25 Maj, 2011, 19:54
Vec sam postovao u ovoj temi ali mi je post obrisan jer se ne uklapa u opste bezrazlozno i bezukusno pljuvanje i izmisljanje i blacenje ljudi koji to nisu nicim zasluzili osim sto su vas koji najvise pljujete izbacili sa svog foruma. Evo neka se javi jedan od vas koji je dobrovoljno otisao, ne nego ste zbog slicnog ponasanja i tamo na tom sajtu izbaceni jer tamo takvo ponasanje nije dozvoljeno, jer to je ozbiljan moto forum.
Evo ja sam svojevoljno napustio a bio sam na poziciji urednika i mogao sam svakog da napusavam da mu brisem postove i slicno bez ikakvih posledica, jedino sto se od mene trazilo je da ne psujem i direktno ne vredjam ali ako upakujem i bude u fazonu ko razume, razume a jos ako sam pri tom ispao dvosmislen to je bilo do jaja jer sam sve ispostovao ako se neko buni protiv napusavanja onda ga svi (ne bas bukvano svi) ostali urednici ubedjuju da je pisana rec jedno uzivo razgovor drugo i da je pogresno shvatio napisano. I sta se desilo otisao sam, Pablo je u privatnom zivotu dobar momak i drugarcina do bola ali kad je posao u pitanju onda je dobar manipulator a BJB je za njega posao i ne intresuju ga posledica bitno je samo da ostvari svoj cilj a put bira u zavisnosti kako trenutno vetar duva, zasto mu opet skidam kapu jer to treba umeti.


cxoe

nema ga uff vec par dana, da nije i on pao :) Direktor BJB i Direktor MotoManijaka u talu pljackali drzavu! :) odo da prverim novine :D

balcan girl

za razliku od svih nas koji ne radimo nista uff radi nesto a to nije kuckanje po tastaturi  8) 8) 8) 8) kucka on al nesto drugo  [kralj] [thumb_up] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BANE BROTHERHOOD

#165
Citat: sasafilipovic poslato 26 Maj, 2011, 01:19
A de su to pljuvali po manijacima? Ba¹ ste istripovali...
ne bih bash rekao brate moj da nisu al ajde nema veze    [facepalm] [facepalm]  procitaj malo bolje ispade kao da smo mi otelli coveka jbteee i doveli ga na frushku goru [neampojma]  kao da smo mu stavili pistolj pod grlo i oteli ga od samog sebe    [ludak] .... da si malo bolje citao izmedju redova mozda bi i skapirao zasto je masa ljudi popizdela!!!  ovo stvarno nije u redu od strane doticnog slobodana tj malog perice... jbga al ajd  sad kapiram da covek mozda nije znao da se izrazi kako treba  pa se mozda malo izlupetao ali po svemu sudeci ima tu josh nekih stvari koje mi  je brat miljan ispricao i jednostavno kad saberes dva i dva  onda skapirash o cemu se radi..malo bolje citaj pa ces skapirati [facepalm] [facepalm] [facepalm]

citiram...
Hvala za info Popaje, ukapirao sam u medjuvremenu da nije ni do tebe .. .. Posted Image

htedoh samo da kazem je da je u tom slucaju ta "bratska" ekipa kad se iscimala da ga prva doceka itd. trebala da organizuje jedan ovakav slican dogadja na primer i to je to .. =>
Kratko i jasno .. pa ko oce nek dodje .. Znam sta znaci biti gost u tudjoj zemlji, tako da ovde je on nas gost, a ne mi njegovi i svaki predlog tog tipa bi svakako prihvatio ..

Vidim da se opet tu provlace neka imena foruma, klubova itd. :)

sjajni smo Posted Image
eeee onda krecu braca u odbranuuu..... ;D [yahoo] ;D [yahoo] ;D
gavrolini

   *
   * Advanced Member
   * PipPipPip

   * View gallery

   * Grupa: Members
   * Broj Postova: 2967
   * Uèlanio se: 17-October 08
   * LokacijaShabac
   * Motor:TT600sm

Napisao Juèe, 22:05 PM
vidim je mnogima tesko da mrdnu dupe iz beograda da bi videli takvu legendu. Ko je zeleo da upozna coveka, imao je 1001 priliku. To sto neko nije stiga,mogao ,hteo da se organizuje je samo njegov problem. Ne pljujte po ljudim koji su ga docekali kako dolikuje i priredili mu kvalitetno provedeno vreme u srbiji.
2

   * Vrati se na vrh of the page up there ^

#86 User is offline   Milosmtt

   *
   * Advanced Member
   * PipPipPip

   * Grupa: Members
   * Broj Postova: 1255
   * Uèlanio se: 08-May 08
   * Motor:Bandit K8, Piaggio Free

Napisao Juèe, 22:15 PM
Glupo je pljuvati po Brotherhood-u... Da ste hteli, mogli ste da doðete, niko vam nije branio, niti je ko Ianu branio da se dru¾i. Ekipa iz Brotherhooda je bila sa njim nekih sat-dva pa smo oti¹li svojim putem. Ian je ostao na kobasicama u Chopper caffeu te veèeri.
Posted Image
Budimo realni...
1

   * Vrati se na vrh of the page up there ^

#87 User is offline   gavrolini

   *
   * Advanced Member
   * PipPipPip

   * View gallery

   * Grupa: Members
   * Broj Postova: 2967
   * Uèlanio se: 17-October 08
   * LokacijaShabac
   * Motor:TT600sm

Napisao Juèe, 22:24 PM
Niko nije branio ni da se dodje na frusku goru...mnogi su i bili sa ovogog foruma.
0

   * Vrati se na vrh of the page up there ^

#88 User is offline   Tamanitu

   *
   * Advanced Member
   * PipPipPip

   * Grupa: Members
   * Broj Postova: 568
   * Uèlanio se: 14-April 10
   * LokacijamunZe
   * Motor:KTM LC4 625 SM

Napisao Juèe, 22:24 PM
Prelepa prica koja razdrmava svakodnevicu. Nisam ni znao za njega do skoro, a sad citajuci dogodovstine i gledajuci slike, prosto od tolike Pozitive osecam malo i neku, ne znam da objasnim, setu mozda, neki osecaj koji tera da preispitas svoj zivot, i postupke, odluke, ulogu, buducnost. :neznam:
Iane, svaka tebi cast na prozivljenom zivotu. :takoje:
KTM Alfa Pearl
3

   * Vrati se na vrh of the page up there ^

#89 User is offline   gavrolini

   *
   * Advanced Member
   * PipPipPip

   * View gallery

   * Grupa: Members
   * Broj Postova: 2967
   * Uèlanio se: 17-October 08
   * LokacijaShabac
   * Motor:TT600sm

Napisao Juèe, 22:27 PM
Covek je prepun pozitivne energije,samo se smeska. Nije mu tesku 100000000x da preprica sve svoje pustolovine. Zelim bar 100 deo svega tog da prozivim u penziji.
0

   * Vrati se na vrh of the page up there ^

#90 User is offline   balcan girl

   *
   * Advanced Member
   * PipPipPip

   * View gallery

   * Grupa: Members
   * Broj Postova: 301
   * Uèlanio se: 14-December 10
   * Motor:kawasaki EN 500 vulcan

Napisao Danas, 01:02 AM
ian zivi moj san :D lik je legenda i sve ce ovo ponovo za dve godine al drugim motorom :D odusevio me skroz :takoje:
UNTIL YOU DIE LIVE!!!
0

   * Vrati se na vrh of the page up there ^

#91 User is offline   popaj

   *
   * Advanced Member
   * PipPipPip

   * Grupa: Members
   * Broj Postova: 349
   * Uèlanio se: 21-January 07
   * LokacijaBeograd -Kaludjerica
   * Motor:Africa Twin

Napisao Danas, 05:22 AM

View Postgavrolini, on 25 May 2011 - 22:05 PM, said:
vidim je mnogima tesko da mrdnu dupe iz beograda da bi videli takvu legendu. Ko je zeleo da upozna coveka, imao je 1001 priliku. To sto neko nije stiga,mogao ,hteo da se organizuje je samo njegov problem. Ne pljujte po ljudim koji su ga docekali kako dolikuje i priredili mu kvalitetno provedeno vreme u srbiji.


Gavrolini, stvar je u tome da niko nije morao da mrdne dupe iz Beograda, jer je Ian vec nedelju dana u Beogradu. Ostavio sam ovde svoj broj i rekao da svako moze da dobije i Ianov broj preko PP-a, ako hoce direktno da stupi sa njim u vezu.

Samo da napomenem da niko nije morao da mrdne dupe ni u Beogradu da bi video Iana.
Mene je prvo nazvao RIP i zamolio da dovedem Iana kod Sand¾ama. Èoveka (RIP) u zivotu nisam video i sa San¾amama nemam apsolutno bas nikakve veze, al sam ga normalno odveo kod ljudi koji su hteli sa njim da se druze.
Posle toga su me nazvali neki momci sa foruma : Moto Manijaci, rekli da bi ga vodili u nedelju na izlet i pitali da li oni da dodju po njega ? Rekao sam da nema potrebe i da cu ja da ga dovedem (opet - nit sam poznavao te ljude, niti sam imao neke veze sa tim forumom)

Znaci, da me je bilo ko nazvao i raspitao se za Iana, doveo bi mu ga na noge.
U svakom slucaju, ko god je hteo da ga vidi - video ga je.
0

   * Vrati se na vrh of the page up there ^

#92 User is online   Dzigorius

   *
   * Advanced Member
   * PipPipPip

   * Grupa: Members
   * Broj Postova: 2854
   * Uèlanio se: 29-March 09
   * LokacijaSvemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Napisao Danas, 05:57 AM
[/quote]
Posle toga su me nazvali neki momci sa foruma : Moto Manijaci, rekli da bi ga vodili u nedelju na izlet i pitali da li oni da dodju po njega ? Rekao sam da nema potrebe i da cu ja da ga dovedem (opet - nit sam poznavao te ljude, niti sam imao neke veze sa tim forumom)

[/quote]


hahahahahhaha.........da se ne plasis mozda da ce da te banuju ako poznajes slucajno nekog MotoManijaka???????

Nego ne vidim ni jednu fotku Iana sa Fruske Gore??? Jel se brisu mozda zato sto su to druzenje MotoManijaci organizovali?????? :lud: :lud: :lud: :lud:


i takooooo e sada ako ne kapirash o cemu se ovde radi onda nema ni vezeee brate moj ajd pozzzz.....LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Dzigi Boy

Zasto na onom forumu nema ni jedna fotka sa Fruske G?????

BANE BROTHERHOOD

zato brate sto ne zele da se vidi  da ima ljudi koji su BOLJI  I SPONTANIJI od njih... a pri tome ne traze nikakve LOVORIKE za najnormalniji gest doceka jedne legende iz moto sveta ...al neka to samo govori kakvi su!!! ; ;) ;) ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Dzigi Boy


DUKE Vuk

Dobro jutro.
Ja samo da podsetim, tema je BJB direktor optuzen za prevaru i pljacku.

Ja nisam ni jednog momenta bio branilac ni Livaje ni BJB-a, samo sam ukazivao na to da Livaja nije nikakav direktor na sajtu i da takva funkcija i ne postoji ni na jednom sajtu.
Takodje, i da je neki Admin ili urednik, ili sam gazda sajta, to nikako ne znaci da su taj sajt i ljudi nanjemu steciste lopova i prevaranata.

Ukljucio sam se u diskusiju samo da bih ukazao da se ne moze neko optuzivati bez argumenata i samo zato sto mi nije drag.
U svim onim gore novinskim clancima, da li je iko pomenuo BJB ?  Nije.

Samo je silna zelja nekolicine da se uprlja suparnicki sajt bila jedini argumaent, sto priznacete nije dovoljno.
Hajde da kazem da ste poverovali novinskom clanku gde je neko od novinara krstio coveka generalnim direktorom, pa da ste bili zavedeni tim podatkomm,  mada je svima jasno da takva funkcija ne postoji.

Izbacite iz sebe tu zelju za osvetom prema BJB-u. Bavite se sobom i svojim sajtom, gledajte kako da ga unapredite i ucinite lepsim i interesantnijim. Ima ovde mnogo dobrih momaka. Ne morate energiju za napredak ovog sajta crpiti iz mrznje prema drugom sajtu.
Tad ce te imati sansu da jednog dana budete veliki.

E sad odoh na spavanje, mora se malo.  Zelim vam svima prijatan dan !

DUKE Vuk

Citat: sasafilipovic poslato 26 Maj, 2011, 01:19
A de su to pljuvali po manijacima? Ba¹ ste istripovali...

Da im je krivo sto nisu oni bili blize Ianu, jeste, ali da su pljuvali po Motomanijacima, ja ne videh, doduse dosao sam iz trece smene, kad se probudim procitacu jos jedniom.

Dzigi Boy

ajde idi spavaj vec jednom vreme ti je odavnoooooo........koga zabole jesu nas pljuvali ili NE???


Kad ih toliko volis koji kurac radis ovda sa nama olosima manijackim??????

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

prpa_zr

ajaoooo

pa ovo je kao parenje maèaka u februaru.. nit manjeg q...ca nit veæe galame !!!

Ljudi tamo zaslinavili kao mala deca: "oni su se dru¾ili sa Ian-om a mi nismo.. ti si kriv.. i ti si kriv.. i ¹to nisi zvao, pisao, slao telegram i doveo èoveka da mu mi organizujemo vreme dok je u Srbiji.. buhuuhuuhu  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'("

¹ta nas bre boli patka, neka pi¹u ¹ta hoæe.. ¾ao mi samo ¹to se Bane najedio ovoliko..

balcan girl

brat se nervira dzabe :D :D :D ima toliko drugih stvari oko kojih trebamo da se razgovaramo kao npr tresnja a mi balavimo o bj snikersima :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

despic

klasican divljak

monsterbnt

Citat: DUKE Vuk poslato 26 Maj, 2011, 08:32

E sad odoh na spavanje, mora se malo.  Zelim vam svima prijatan dan !


Mudro zboris.
Laku noc
;)
Smrt SVIMA!!!!

UFF

Citat: DUKE Vuk poslato 26 Maj, 2011, 08:32
Samo je silna zelja nekolicine da se uprlja suparnicki sajt bila jedini argumaent, sto priznacete nije dovoljno.

Suparnicki sajt?   [rofl] [rofl]

Sajt na kome postoje dvostruku standardi, na kome se propagira voznja motora 50km/h i na kome se cenzurise i banuje ako se sa njima ne slazes, na kome se lize bulja policiji i koji je otvoren radi pruzanja marketinskih usluga i sticanja koristi nemoze nikako da bude ni blizu suparnickom  :-*

dzimika

nemoj bane da mi se nerviras toliko, vidis da je vreme nestabilno pa su i ljudi malo nestabilni
popaj je lepo napisao sve sto treba a to sto neko nije sposoban da bez gazde funkcionise to govori dosta a cak je i sam popaj obavestio vlasnika i pitao ga da li zeli nesto da organizuje

popaj je ispao po meni ljudina jer je i sam dosao ovde na forum iako je u manjku vremena bio i dao sve potrebne informacije i cak se ponudio da pomogne maximalno da svuda dovede Iana gde god je bio pozvan i verujem da ce se mnogi sloziti samnom

UFF

Ja ne kapiram cemu ova tema uopste?
Puca mi ona stvar bas da li je neko pljuvao po nekom ili nije
Tamo ne idem pa da li nesto pise ili ne meni apsolutno sve jedno