Glavni meni

Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku

Započeo petar357, 24 Maj, 2011, 17:51

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

hahahahaahahaha fin i elokventan nacin izrazavanja :D svidja mi se :D evo +
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bosch

Boga mi ovaj DUKE Vuk koliko brani interese ONOG sajta i njegovih urednika, generalnih direktora  i kojekoga ,  sve mi vise ostavlja utisak kao da je on licno Zoran Livaja !!   [ludak] [neampojma]    [rolleyes]
[djavo] ce ga znati !  ;)
Osh , Nesh , Ko te jebe !!!

monsterbnt

Sto volim jednostavnost i jasnocu srpskoga jezika

[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Smrt SVIMA!!!!

WOLVERINE

Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 23:57
Bane brate, mojne da mi se nerviras  ;)

Coveka ste lepo pitali, hoces na FG? Rekao je da hoce... Sta je sad tu lose?
Sto se nasa voznja poklopila sa terminom u kom je on u Srbiji? Mi voznju isplanirali pre mesec i vise, nista lose nismo uradili  [glavazid]

Ja se ne sekiram uopste. Ispadosmo najgori zato sto smo ugostili coveka i poklonili mu jednu najobicniju majicu... Pa zasto niko u njihovo ime nije izasao ispred Iana i rekao - Izvolite majicu od drugog moto foruma?
Eee Srbijo, neces ti daleko stici dok zavist vlada  [thumb_down]

NIJE NAJOBICNIJA......................  NAJ BOLJA..........

RAmireZ

Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 23:57
Bane brate, mojne da mi se nerviras  ;)

Coveka ste lepo pitali, hoces na FG? Rekao je da hoce... Sta je sad tu lose?
Sto se nasa voznja poklopila sa terminom u kom je on u Srbiji? Mi voznju isplanirali pre mesec i vise, nista lose nismo uradili  [glavazid]

Ja se ne sekiram uopste. Ispadosmo najgori zato sto smo ugostili coveka i poklonili mu jednu najobicniju majicu... Pa zasto niko u njihovo ime nije izasao ispred Iana i rekao - Izvolite majicu od drugog moto foruma?
Eee Srbijo, neces ti daleko stici dok zavist vlada  [thumb_down]

Nisu ih ni ¹tampali...   [rofl]   [rofl]   [rofl]   [rofl]   [rofl]   [rofl]
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Gašpar

I to sto kazes Wolverine  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

@RAmireZ: Sramota je da forum koji postoji 3-4 godine, po Srbiji ima 100tinak majica.
Manijaci postoje malo jace od 6 meseci, a vec je duplo majica odstampano  ;D

BANE BROTHERHOOD

EEE WOLVERIN BRATE DA MOGU SADA BI TE POLJUBIOOOO I JESTE NAJBOLJA !!!1 [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Citat: Gaspar poslato 26 Maj, 2011, 00:16
I to sto kazes Wolverine  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

@RAmireZ: Sramota je da forum koji postoji 3-4 godine, po Srbiji ima 100tinak majica.
Manijaci postoje malo jace od 6 meseci, a vec je duplo majica odstampano  ;D

Pa kad ova vlast ovde vise voli da stampa majce neg da vozi po tastaturi........
Sram vas bilo
:P :P :P
Smrt SVIMA!!!!

gane


easy


gane


WOLVERINE

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 26 Maj, 2011, 00:16
EEE WOLVERIN BRATE DA MOGU SADA BI TE POLJUBIOOOO I JESTE NAJBOLJA !!!1 [yahoo] [yahoo] [yahoo]

   [cheers] [cheers] [cheers]     [ludak]

dzimika

Citat: bosch poslato 26 Maj, 2011, 00:01
Boga mi ovaj DUKE Vuk koliko brani interese ONOG sajta i njegovih urednika, generalnih direktora  i kojekoga ,  sve mi vise ostavlja utisak kao da je on licno Zoran Livaja !!   [ludak] [neampojma]    [rolleyes]
[djavo] ce ga znati !  ;)
mislim da nije zoran, vidite da ni sajt ne ume da napravi za ovo vremena koliko je dobio tako da ne verujem da ni forum ne zna da koristi :P

farbach, oces dumrem od smejanja :D

BANE BROTHERHOOD

BLADERUNNER  KO NIJE GLEDAO NE ZNA STA JE PROPUSTIOOOO A MUZIIIKAAAAAA VANGELIS     IJAOOOOOO  ;D ;D ;D

PS.OVO SE ODNOSILO NA WOVERINOV POTPIS U  AVATARUUU!!! JA NE MOGU DA VERUJEM DA IMA JOSH NEKO KO JE ZAPAMTIO TU CUVENU RECENICU KOJU IZGOVARA  REPLIKANT   PRE SMRTI!!!ALAL VERA BRATE MOJ!!!1
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

WOLVERINE

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 26 Maj, 2011, 00:42
BLADERUNNER  KO NIJE GLEDAO NE ZNA STA JE PROPUSTIOOOO A MUZIIIKAAAAAA VANGELIS     IJAOOOOOO  ;D ;D ;D

PS.OVO SE ODNOSILO NA WOVERINOV POTPIS U  AVATARUUU!!! JA NE MOGU DA VERUJEM DA IMA JOSH NEKO KO JE ZAPAMTIO TU CUVENU RECENICU KOJU IZGOVARA  REPLIKANT   PRE SMRTI!!!ALAL VERA BRATE MOJ!!!1
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

BLADE RUNNER - I've seen things

KIZA69

Citat: WOLVERINE poslato 26 Maj, 2011, 00:02
Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 23:57
Bane brate, mojne da mi se nerviras  ;)

Coveka ste lepo pitali, hoces na FG? Rekao je da hoce... Sta je sad tu lose?
Sto se nasa voznja poklopila sa terminom u kom je on u Srbiji? Mi voznju isplanirali pre mesec i vise, nista lose nismo uradili  [glavazid]

Ja se ne sekiram uopste. Ispadosmo najgori zato sto smo ugostili coveka i poklonili mu jednu najobicniju majicu... Pa zasto niko u njihovo ime nije izasao ispred Iana i rekao - Izvolite majicu od drugog moto foruma?
Eee Srbijo, neces ti daleko stici dok zavist vlada  [thumb_down]

NIJE NAJOBICNIJA......................  NAJ BOLJA..........
polako momci,..da nije bilo mene blizu marije nebi je mozda ni dobio....
assumption is the mother of all fuck up...!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!