Glavni meni

Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku

Započeo petar357, 24 Maj, 2011, 17:51

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

Nemam ni¹ta protiv bilo koga. Samo da se izjasnim. Koga god (ukljuèujuæi i mene) da uhvate da krade - ko ga jebe! Kad se nije pazio, nije ni zaslu¾io da ukrade. Pod ovo podvodim mene, vas, BJB, UMS, AMS, MAS, kurac, palac i sve ostale. Moje mi¹ljenje i stav!

Na APR Asocijacija motociklista Srbije ne mo¾e da se naðe (ja nisam). Mo¾e da se na¾e Beton Jungle Bikers shop koji je uga¹en kao privredni subjekat. Od aktivnih ima BJBikers kao reklamna agencija, racing klub i moto klub. Reklamna agencija i racing klub se vode na Ivana Pavloviæa, a moto klub na Igora Despota. U APRu su upisani samo osnivaèi, ne i raspodjela funkcija, tako da je moguæe da je internim pravilnikom koji je donio osnivaè osnivaèkim aktom, Zoran Livaja progla¹en nekim direktorom BJBikers-a. Koja i kakva uloga njegova jeste - nemam pojma, nit' me interesuje.

Isto kao ni to ko je i zbog èega osnovao MotoManijake. Meni je lijepo i na jednom i na drugom forumu. Ko hoæe da se svaða - daleko od mene, slobodno. Isto tako, ko hoæe da pljuje po bilo kome. Uvijek se dr¾im one - sam pao, sam se ubio. Ako ne znaju oni da se organizuju oko toga kako æe da ukradu, njihov problem. Samo nemojte da mislite da su oni vidjeli ne¹to puno od te cifre o kojoj se prièa. Livaja ja "pao", jer je njegova firma, on se potpisuje, on predstavlja firmu. Lovu je pokupio neko drugi... ;)

I biæu na forumu na kome ¾elim da budem, dok se meni bude tamo bilo! Trenutno su tu samo BJB i MM... Sve ostalo je sprdnja... [cheers] [cheers] [cheers]

Jel' trebam i ja da ostavim ime i prezime?  [slomljenzid] [srednjiprst] [bejzbolka]

A sad iskreno, jedno pitanje za sve - ¹ta vas boli kurac za Zorana Livaju? To ¹to je njegovo ime danas na tapeti je njegov, a ne moj problem. ©to se mene tièe - nisam mu ja kriv i to mi je ono najbitnije.  [doh] [doh]
It's the ride that matters, not the bike…

MILJAN

Dobro... Znaèi do¹li smo do èinjenice da g-din Livaja nije direktor BJB jer sportski klubovi nemaju status pravnog lica...... Pa eto... Da se promeni naziv teme i nema frke... ;)
Ðole pametno zbori¹...   [thumb_up]
Cave ab homine unius libri

Gašpar

Castor, svaka ti je na mestu  [thumb_up]

Mene iskreno doticni Livaja ni ne zanima, svako u Srbiji na neki nacin vara drzavu(Voznja bez markice u GSP-u je neki vid varanja), nekog uhvate nekog ne, samo zelim da dokazem doticnom "DUKE Vuk" da su oni gore imenovanog predstavili za svog generalnog direktora, i da opovrgnem izjavu doticnog da ja LAZEM  ;)

balcan girl

pa sta mislite sto ja hocu u vlast :-D hocu varadera novog glanc :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DUKE Vuk

Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 15:21
Citat: vitez_koja poslato 25 Maj, 2011, 15:17
Нисам у току, ко је тај директор?  [neampojma]

Ja sam slucajno otkrio da je BJB firma i da imaju gazdu i direktora. Gazda je Pablo naravno, a direktor je gore navedeni. Kako, zasto, stvarno nemam pojma  [neampojma]
Nemoj me drzati za rec, ali mislim da sam to procitao u APR-u ...
Evo, ovo je napisano sa namerom da se kao slucajno i usput provuce ljudima kroz usi da se radi o zvanicnom dokumentu, a ustvari se radi o pogresnoj novinarskoj interpretaciji.

Inace, moje ime vam ne znaci nista i potpuno je nevazno za utvrdjivanje cinjenice da blatite ljude iz ciste pakosti.

Sve i da je Livaja i bio u nekom svojstvu na sajtu, a nema ga nigde osim u pomenutom novinskom clanku, kakve veze njegovi privatni poslovi imaju sa sajtom.
Da li znaci da, ako bi nekog admina na MM uhvatili da npr, krade, da li to znaci da je svo urednistvo sve lopov do lopova i da su svi u dilu ? Naravno da NE, i svako ko bi tako nesto zakljucio bio bi il nerazuman ili pokvaren.

Gašpar

Stvarno vise nemam ni volje, a Boga mi, ni zelje, da se raspravljam sa tobom!

dzimika

Citat: DUKE Vuk poslato 25 Maj, 2011, 19:54
Vec sam postovao u ovoj temi ali mi je post obrisan jer se ne uklapa u opste bezrazlozno i bezukusno pljuvanje i izmisljanje i blacenje ljudi koji to nisu nicim zasluzili osim sto su vas koji najvise pljujete izbacili sa svog foruma. Evo neka se javi jedan od vas koji je dobrovoljno otisao, ne nego ste zbog slicnog ponasanja i tamo na tom sajtu izbaceni jer tamo takvo ponasanje nije dozvoljeno, jer to je ozbiljan moto forum.

A ako neko iznese samo jedan dokaz da je doticni Livaja direktor BJB -a onda bi  ovo sve imalo nekog smisla, ovako, jedini dokaz vam je vas admin Gaspar izneo da je negde porocitapo," valjda u APR-u"... laze, nije nigde procitao jer to nigde i ne pise, jer to nije istina.
Ajde postavi taj dokumenat negde da svi vidimo.
Livajina veza sa BJB-om je da je obecao da ce za reli naci neke sponzore da bi ljudima reli bio jeftiniji, ali od toga nista nije bilo, i to je sve.

Sve ostalo ovde napisano u vezi BJB-a je samo sramotno laganje , Kazu ljudi, nista gore od ostavljene zene, toliko je zla i osvetoljubljiva.
E tako se vas nekolicina ponasa po pitanju BJB-a

Pretpostavljam da ce te i ovaj post izbrisati, tesko je pogledati se u ogledalo i suociti se sa ISTINOM.

A mozete me i banovati, sto bi vi bili drugaciji, osim kad treba da pricate o sebi i da se samoreklamirate kao najdemokratskiji forum.
Budite muskarcine i ostavite ovaj post, da vidim ko ce to nekom "istinom" da mi odgovori i da me pobije sa argumentima a ne psovkama i prozivanjem da sam buljas kao i on, i ili nekim drugim uvredama za koje sam samo ovde cuo.
Ajde, neka da neko neki dokaz da je Livaja direktor BJB-a....

hteo sam i na onaj prvi post da ti odgovorim ali reko ajd iskuliracu, ne zna covek sta prica ali sada ne mogu da cutim

citiracu malo ono sto ti radis
Човек може да не зна, иако незнање никог не оправдава, али, када му се покаже и прикаже, а он и даље неће да зна, онда - или је луд или покварен

raspitaj se malo ako smes o svemu ovome na tvom forumu mada verovatno to i znas sve nego se pravis lud
uradi pretragu po netu i naci ces resenje o APR-u i sve podatke posto ne sme javno da se postavi ali verovatno i to znas ali se pravis lud
uradi pretragu na fb i naci ces isto malo privatnih poruka koje su poslate kao pretnje nekim clanovima a i ovo znas nego se pravis opet lud

na zalost nisam cuvao nista sa mas-ovog foruma koje je postavljao insajder a tema je obrisana jer su i taj forum preuzeli ljudi iz bjb zbog cega su mas napustili mnogi klubovi

niko ovde ne promovise nista osim manijacenja a posto vidim da si proveo na ovom forumu toliko malo vremena nije ni cudo da to nisi primeti vec gledas samo postove koji se ticu blowjob-a onda dolazim do toga da si ti samo jedan napacen covek koji je spreman da prati jednu ideju i da je predstavlja kao svoju (iako je jako losa) samo zato sto nema nista drugo u zivotu osim toga i samo tu moze da dodje do izrazaja jer je na ostalim poljima u zivotu poklekao
tj ljudi kao sto si ti i nemaju svoje misljenje nego preuzimaju tudje jer su nesposobni da stvore svoje, a nesposobni su do te mere da ce tudje misljenje braniti koliko god ono bilo lose jer ako ga promene ispasce jako glupi u drustvu

koliko sam primetio takvih kao sto si ti ima mnogo na onom forumu tj toliko mnogo da je pocelo takmicenje ko ce vise ispasti gluplji

sto se mene tice bjb je jedno veliko zlo u moto svetu koje ima dvostruke standarde za mnogo clanove i administratore i najvise bih voleo kad ne bi ni postojao
ali opet sa druge strane da nije njega ovaj forum mozda ne bi ni postojao i ne bi se okupila ovolika kolicina dobrih ljudi na jednom mestu, ljudi koji imaju svoje misljenje i spremni su da ga podele sa drugima

evo par cinjenica
pablo je vlasnik foruma i sajta, igorxt je njegov pomocnik koji provocira, dexter je isto pomocnik koji provocira i koji je jak samo na recimo a na delima nikada
lalajko je samo previse dokon ali dobar covek koji je upao u celu pricu jer nema sta drugo da radi
motoholic je udario jako glavu u mexicu i od tada je desna ruka pabla jer mu niko ne moze nista i sluzi da banuje ljude i pravi se glup kad ga pitaju ko ih je banovao a banuje na sam pomen drugacijeg misljenja od pablovog
jasminko je covek koji vec nekoliko godina trazi pravi motor za sebe pa je zato postao admin u oglasima, ma ne, to nije lepo receno
jasminko je covek koji je davao svoj prostor auto skole da se okupljaju za svoje potrebe pablo i ekipa pa kad su poceli da mu brisu oglase rekao im je da ili plate prostor ili mu daju da uredjuje oglase pa je covek mogao lako da se resi konkurencije i prodaje svoje motore
da ne zaboravimo i scubu koji promovise svoj servis gde se naplacuje 1000din za lemljenje 4 zice a inace je covek toliko iskusan vozac da drzi svima slovo o voznji i pljuje po ljudima bez ikakve samokontrole, koji takodje smatra da su njegovi crash barovi mnogo kvalitetniji od givi ili kappa-e (oni budale sto sve testiraju i trose pare na unapredjenje kad on moze to jace da napravi da ti pokrivi i ram kad padnes) iako su i jeftiniji od njegovih

ljudi koji su se za sitne pare prodali da bi dosli do izrazaja ali jako sitne pare
ali dok je ovaca bice i sisanja

dzimika

Citat: DUKE Vuk poslato 25 Maj, 2011, 21:48

Inace, moje ime vam ne znaci nista i potpuno je nevazno za utvrdjivanje cinjenice da blatite ljude iz ciste pakosti.

ja znam koji je tvoj cilj a vidim da i jos neki znaju
da nije bilo tebe ova tema i ne bi dosla do ovoliko strana sto ce reci da si samo cekao ovako neku temu
i cisto da znas, nece te admini banovati vec ces se sam banovati sto je lepota ovog foruma :D

monsterbnt

Cinjenica 1: Livaja je mazno pare
Cinjenica 2: Livaja se predstavlja kao direktor BJB
Cinjenica 3: Niko od ''pravih'' vlasnika BJB nije opovrgao cinjenicu 2
Cinjenica 4: Nekima je bolje da idu napolje da se voze nego da skupljaju minuse ko bozicne poklone.

Cinjenica 5: GDE JE MOJ DEO NECETE DA ME PREVARITE!!!!!
Smrt SVIMA!!!!

DUKE Vuk

Moram na posao tako da cu morati prekinuti ovu diskusiju.
Nastavicemo sutra kad se vratim ili kad se odbanujem, a vi do tada udrite po onome sto mislite da su argumenti.

pit

Citat: DUKE Vuk poslato 25 Maj, 2011, 22:01
Moram na posao tako da cu morati prekinuti ovu diskusiju.
Nastavicemo sutra kad se vratim ili kad se odbanujem, a vi do tada udrite po onome sto mislite da su argumenti.

         Nikakva steta i ako se ne vratis.

monsterbnt

A koliko Z.L. placa advokate da idu da ga brane po forumima?
Jbg treba mi dodatni posao pa kad vec lezim kuci i druzim se samo sa tastaturom (ispunjavam osnovni uslov za pomenuto zaposljenje) reko da zaradim i ja koju paricu na racun drzave.


;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

Citat: monsterbnt poslato 25 Maj, 2011, 22:06
A koliko Z.L. placa advokate da idu da ga brane po forumima?
Jbg treba mi dodatni posao pa kad vec lezim kuci i druzim se samo sa tastaturom (ispunjavam osnovni uslov za pomenuto zaposljenje) reko da zaradim i ja koju paricu na racun drzave.


;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

na zalost ja nisam toliko dokon :(
hehehehheheheh

monsterbnt

Citat: dzimika poslato 25 Maj, 2011, 22:15
Citat: monsterbnt poslato 25 Maj, 2011, 22:06
A koliko Z.L. placa advokate da idu da ga brane po forumima?
Jbg treba mi dodatni posao pa kad vec lezim kuci i druzim se samo sa tastaturom (ispunjavam osnovni uslov za pomenuto zaposljenje) reko da zaradim i ja koju paricu na racun drzave.


;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

na zalost ja nisam toliko dokon :(
hehehehheheheh

A jbg ja reko da raduckam nesto dok ne ozdravim
:D
Smrt SVIMA!!!!

easy

^^
podrzimo preduzetnicku inicijativu !!

CrvenBan

Ja moram da priznam da je meni vrlo vazno da znam informacije ko u ovoj drzavi krade i da li je clan moto populacije. Jer taj krade od mene, od usta tudje i moje dece, od svih nas koji radimo posteno i zivimo od nekih para koje svojim prstima zaradjujemo.  Da bih sutra znao da kad odem negde prepoznam GAMAD, i sebi dam za pravo da se sa takvima necu druziti , pricati i imati bilo kakav kontakt. Bar tako, ako ne zelim da reagujem drugacije.  [bejzbolka]

monsterbnt

Citat: easy poslato 25 Maj, 2011, 22:21
^^
podrzimo preduzetnicku inicijativu !!

Pa jel mogu ja onda ovde da postavim oglas?

BRANIM PO FORUMIMA, NOSIM SVOJU TASTATURU!!! CENA - PRAVA SITNICA!!!
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

Citat: monsterbnt poslato 25 Maj, 2011, 22:26
Citat: easy poslato 25 Maj, 2011, 22:21
^^
podrzimo preduzetnicku inicijativu !!

Pa jel mogu ja onda ovde da postavim oglas?

BRANIM PO FORUMIMA, NOSIM SVOJU TASTATURU!!! CENA - PRAVA SITNICA!!!

evo i ja se prijavljujem ako mogu da radim samo kad sam kuci :D

easy

JEVTINO UDARAM PLUSEVE 0-24
2 minusa daju plus

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!