Glavni meni

Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku

Započeo petar357, 24 Maj, 2011, 17:51

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

A ti Duke, u ime koga si se ti ovde isprsio?? Svako ovde od nas ima svoje ime i prezime. kazi jasno i glasno, posto volis da sve ide na videlo i na cistinu, zelis posteno, pa reci. Ajde, evo, budi i ti muskarcina. Cije ti ovde manifetluke opravdavas? Pa nije ovo prvi put. Tamo ko god je pomenuo neke pare i neka pitanja uvezi para, bio je dovidjenja.

Gašpar

@DUKE Vuk, to sto si druge moje konstatacije iskulirao, to nema veze.

Ako nisi dobro video, napisao sam sledece:

Citat
Nemoj me drzati za rec, ali mislim da sam to procitao u APR-u ...

A ne brini, potrudicu se da nadjem i izvod iz APR-a.

-Joksa-

@Duke Vuk
Citiram ti Mrletov post sa bjb, verujem da bi ga neko ispravio da je netacan(istinu govoreci ovde je predstavljen kao generalni direktor):

Bajkeri protiv predrasuda
G. Avaliæ - 06.12.2010. - 23:27
Ono ¹to znamo o bajkerima saznali smo iz filmova - oni ¾ive protiv svih pravila, protiv svih ¹ansi, glasni su i neotesani, pravi pirati na drumu iza kojih ne ostaje ni¹ta...
Oni nose nose èizme i ko¾ne jakne, marame oko glave, farmerice i tamne naoèare, ali dok su na putu, osim zvuka motora koji voze, prate ih i mnoge predrasude.


DRUM - Iako deluju opasno, njihov cilj nije ugro¾avanje ¾ivota, ni svojih ni tuðih, njihov cilj je - bezbedna vo¾nja. Nekada se znalo motociklista je bio iskusan vozaè, neko ko zna kako da se pona¹a na drumu. Grad nikada nije bio njihov teren, njihov teren su otvoreni drumovi, zato kada su u gradu ne pokazuju snagu svojih ma¹ina.
Ne pretièu automobile, pu¹taju da ih preteknu skuteri i staju pe¹acima na pe¹aèkim prelazima. Kada neko kupi motor, on je motociklista, a biti bajker je naèin ¾ivota, zato se bore protiv toga da zbog nekolicine bahatih vozaèa svi budu na lo¹em glasu.
- Ljudi misle da smo svi debeli, raspu¹teni i anarhisti. A mi smo ljudi koji rade svoj posao, koji god on bio, imamo porodice i delimo zajednièku ljubav prema motorima. Svako od nas predstavlja arhetip slobodnog èoveka i ta sloboda koju oseæamo kada smo na putu je na¹a zajednièka crta - ka¾e Zoran Livaja generalni direktor BJBikers.
Jedna od odlika bajkera je njihova solidarnost, koju poku¹avaju sa drumova da pro¹ire na sve aspekte ¾ivota, zato su uèesnici i pokretaèi mnogih humanitarnih akcija.
- Ako se nekom bajkeru dogodi nesreæa na putu, kolega bajker mora da stane da mu pomogne, makar da mu pru¾i moralnu podr¹ku, sve je bolje nego da samo projuri pored, to se ne dogaða - ka¾e Ivan Pavloviæ, predsednik asocijacije motociklista.
Poenta njihove vo¾nje nije brzina. Oni ¾ele da vide predele kroz koje prolaze, da udahnu prirodu. Kada voze, oni voze, ne prièaju telefonom, ne slu¹aju muziku, jer znaju da kada vozi¹ motor nije pitanje da li æe¹ pasti s njega, nego kada æe¹ pasti, pa èine sve da se to ne dogodi.

Poo¹travanje uslova za dozvolu
ISPIT - MUP najavljuje da æe od januara biti poo¹treni uslovi za sticanje dozvole za upravljanje motorima. Punoletne osobe moæi æe da pola¾u za novu A2 kategoriju, za dvotoèka¹e snage do 35 kilovata, dok æe A kategorija za motore preko 35 kilovata moæi da se dobije ako imate bar dve godine vozaèkog iskustva sa A2 ili 24 godine.

link: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/56630-lepo-jutarnje-iznenadjenje/


Gašpar

#83
E ovako, u APR-u ne mogu da nadjem forum BJBikers. Ne znam iz kog razloga, ali ga nema, uspeo sam samo da nadjem:

AGENCIJA ZA PRU®ANJE REKLAMNIH USLUGA BJBIKERS

Ali po meni to nije isto [neampojma]

Ili su ljudi u obmani, pa misle da su na moto forumu, a oni na forumu agencije za pruzanje reklamnih usluga [zvizdi]
http://pretraga.apr.gov.rs/RepsisPublicSite/Public/BusinessEntity/BasicData.aspx?SubmissionId=1866071&RegistryCode=61006893

Kad vec cepidlacimo, onda idemo do kraja.

Rekao si za mene da lazem, a moram da kazem da i ti lazes. U prethodnom postu si napisao sledece:

Citat: DUKE Vuk poslato 25 Maj, 2011, 02:00
Ma da taj je direktor BJB-a.
A onaj Kene mu je zamenik .
A Lalajko krese Jelenu Kostov, a Jager Biljanu Secivanovic....ma mafija bre.
Sva sreca provalise ih !
Napokon ce pravda pobediti i ostace samo ovaj pravi sajt !
Nasoj sreci kraja nema !

Na sta je Jager licno odgovorio replikom da nema seksualnih odnosa sa doticnom gospodjicom.

gane

ako ni¹ta drugo oni mogu ovde da pi¹u slobodno, za razliku od njihovog foruma....

DUKE Vuk

Meni je zao, a prosto ne mogu da verujem, da je taj moj post shvacen bukvalno.
Pa to je bio odgovor na bujicu zluradih i besmislenih postova koji nemaju veze sa istinom, akoji su ma zapljusnuli jutros kad sam pogledao neprocitane teme.
To je znacilo, jeste,  istna je da je Livaja direktor, kao sto je istina da je onaj mafijas Kene njegov zamenik, kao sto je istina da lalajko krese Jelenu a Jager Biljanu, a to u prevodu znaci da je sve to laz ili neistina.

vitez_koja

Citat: DUKE Vuk poslato 25 Maj, 2011, 19:54
Vec sam postovao u ovoj temi ali mi je post obrisan jer se ne uklapa u opste bezrazlozno i bezukusno pljuvanje i izmisljanje i blacenje ljudi koji to nisu nicim zasluzili osim sto su vas koji najvise pljujete izbacili sa svog foruma. Evo neka se javi jedan od vas koji je dobrovoljno otisao, ne nego ste zbog slicnog ponasanja i tamo na tom sajtu izbaceni jer tamo takvo ponasanje nije dozvoljeno, jer to je ozbiljan moto forum.

Ја сам банован на 15 дана јер сам једном уреднику/модератору (верујем да сви знају дотичног) послао приватну поруку.
После тога се тамо више нисам појављивао.
Не смета ми сајт, тај дотични ми смета.
Свеједно ми је ко и на који начин краде, али нећу да дозволим да неко, ко је пар хиљада км удаљен процењује шта је исправно а шта није.
Лажне патриоте не могу да смислим, још гори су они који им дају власт.
Због таквих нам је овако.
Мрзим Америку!

gane

Ја сам банован на 15 дана јер сам једном уреднику/модератору (верујем да сви знају дотичног) послао приватну поруку.
После тога се тамо више нисам појављивао.
Не смета ми сајт, тај дотични ми смета.
Свеједно ми је ко и на који начин краде, али нећу да дозволим да неко, ко је пар хиљада км удаљен процењује шта је исправно а шта није.
Лажне патриоте не могу да смислим, још гори су они који им дају власт.
Због таквих нам је овако.
Мрзим Америку!

[/quote


to je to...

-Joksa-

Duke Vuk, nemas razloga da se ljutis i tvrdis da ljudi lazu. Ovo ti pise na bjb, dao sam ti i link:

Citat- Ljudi misle da smo svi debeli, raspu¹teni i anarhisti. A mi smo ljudi koji rade svoj posao, koji god on bio, imamo porodice i delimo zajednièku ljubav prema motorima. Svako od nas predstavlja arhetip slobodnog èoveka i ta sloboda koju oseæamo kada smo na putu je na¹a zajednièka crta - ka¾e Zoran Livaja generalni direktor BJBikers.

Gašpar

Duke Vuk, nemoj ovo shvatiti kao uvredu, ali ti moram reci da si klasican BJB-ovac.

Joksa i ja smo ti izneli tekstove koji su na tom forumu, a u njima pise da je doticni Generalni direktor, ali ti i dalje tvrdis suprotno i trazis cinjenice...

DUKE Vuk

Sto se tice Koje i ganeta, i ja delim njihovo misljenje, Ameriku ne bih da pominjem jer bih morao da psujem i da ispadam nekulturan,ali to nema nikakve veze sa optuzbom da BJB ima ikakve veze sa nekakvim proneverama.
Ljudi, BJB je sajt, gazda je Pablo i oko njega sacica manje vise dobrih urednika, i to je to,,, nema direktora.
Ajde jel' vi ovde imate direktora sajta Motomanijaci ?

Gašpar

Ne, nemamo, niti ce se iko ikada u javnosti predstavljati kao generalni direktor sajta MotoManijaci.

Ali, da li ti vidis da se u medijima doticni predstavljao kao generalni direktor, ti isti clanci su u potpunosti kaceni na forum, a niko od nadleznih nije rekao -
"Cekaj, stani, zbog cega pise generalni direktor kada mi to zvanje nemamo?"

Kada bi se nesto tako kod nas pojavilo, prvi bih opovrgnuo tu cinjenicu, veruj mi ;)

DUKE Vuk

Neka sam brate i marsovac, ali to sto hocete da okarakterisete ljude kao lopove samo zato sto ste, svako iz svog razloga, ljuti na njih, nije u redu.

UFF

Citat: petar357 poslato 25 Maj, 2011, 19:24
Ako tamo ne sme da se zucne u vezi mahinacija direktora BJB, ovde ne mogu ni na sta da uticu.

jel si siguran? :)

Evo mene upravo zvao pablo i nudi mi 500e da obrisem ovu temu
i jos dodatnih 200e ako trajno banujem duke-vuka i time dokazem da smo isti ko BlowJoberi

DUKE Vuk

Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 20:59
Ne, nemamo, niti ce se iko ikada u javnosti predstavljati kao generalni direktor sajta MotoManijaci.

Ali, da li ti vidis da se u medijima doticni predstavljao kao generalni direktor, ti isti clanci su u potpunosti kaceni na forum, a niko od nadleznih nije rekao -
"Cekaj, stani, zbog cega pise generalni direktor kada mi to zvanje nemamo?"

Kada bi se nesto tako kod nas pojavilo, prvi bih opovrgnuo tu cinjenicu, veruj mi ;)

Zato sto je to bilo nesto beznacajno, nevazno, vazno je da neko nesto pozitivno kaze u medijima o bajkerima, pa neka ga krste kako hoce.

Hajde iskreno, ti Gaspar iz Vrsca, reci, da li stvarno verujes da je ekipa Ljudi koji vode BJB sajt, a to je Pablo i sacica admina i urednika, umesana u proneveru 30.000. eura ?

zVuk

Citat: UFF poslato 25 Maj, 2011, 21:02
Citat: petar357 poslato 25 Maj, 2011, 19:24
Ako tamo ne sme da se zucne u vezi mahinacija direktora BJB, ovde ne mogu ni na sta da uticu.

jel si siguran? :)

Evo mene upravo zvao pablo i nudi mi 500e da obrisem ovu temu
i jos dodatnih 200e ako trajno banujem duke-vuka i time dokazem da smo isti ko BlowJoberi

taman za motor za bastetus.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

vitez_koja

Citat: DUKE Vuk poslato 25 Maj, 2011, 21:01
Neka sam brate i marsovac, ali to sto hocete da okarakterisete ljude kao lopove samo zato sto ste, svako iz svog razloga, ljuti na njih, nije u redu.

Који је твој мотив?
Из ког разлога се представљаш као адвокат?
Реци ко си, да се зна са ким причамо.
Људи који су били тамо, у већини случајева, имају исте надимке које су имали на том форуму.
Твој надимак није познат.
То је најпоштеније.

Gašpar

Citat: DUKE Vuk poslato 25 Maj, 2011, 21:01
Neka sam brate i marsovac, ali to sto hocete da okarakterisete ljude kao lopove samo zato sto ste, svako iz svog razloga, ljuti na njih, nije u redu.

Jos u prvom obracanju tebi sam napisao da mene odande niko nije oterao(to Boze kao da sam kuce) vec da sam svojevoljno trazio da mi se obrise nalog. Kada sam to zatrazio i 156. put, banovali su me, ali je nalog ostao tamo i dalje, tako da ja nemam na koga da budem ljut, zar ne? Jednostavno, nije pravedno da neko preko tudjih ledja zaradjuje novac. Vise puta sam govorio da forum ne cini "vlast" vec clanovi i njihova pisanja. Ja nemam nista protiv clanova, verujem da su sve to normalni ljudi, ali su obmanuti od strane "vlasti".
Pa zar nije dovoljan banalan primer, da to nije forum motociklista, vec forum agencije za pruzanje reklamnih usluga... Gde je to javno objavljeno? Nigde druze moj...


Ne zelim raspravu, zelim samo da se dokaze kakvi su to ljudi. U redu je da je tako nesto primetio UFF, ja i jos par ljudi, tada bismo shvatili da nesto nije u redu sa nama. Ali kada to javno kaze 200-300 ljudi, ne zapitas li se da li su mozda ti ljudi u pravu?

Svako dobro  [cheers]

Gašpar

Citat: DUKE Vuk poslato 25 Maj, 2011, 21:05
Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 20:59
Ne, nemamo, niti ce se iko ikada u javnosti predstavljati kao generalni direktor sajta MotoManijaci.

Ali, da li ti vidis da se u medijima doticni predstavljao kao generalni direktor, ti isti clanci su u potpunosti kaceni na forum, a niko od nadleznih nije rekao -
"Cekaj, stani, zbog cega pise generalni direktor kada mi to zvanje nemamo?"

Kada bi se nesto tako kod nas pojavilo, prvi bih opovrgnuo tu cinjenicu, veruj mi ;)

Zato sto je to bilo nesto beznacajno, nevazno, vazno je da neko nesto pozitivno kaze u medijima o bajkerima, pa neka ga krste kako hoce.

Hajde iskreno, ti Gaspar iz Vrsca, reci, da li stvarno verujes da je ekipa Ljudi koji vode BJB sajt, a to je Pablo i sacica admina i urednika, umesana u proneveru 30.000. eura ?

Igor Gasparevic, drago mi je! A voleo bih da mi se i ti predstavis.
Da mislim! Ne cela uredjivacka ekipa(tu ima i postenih i skromnih ljudi), ali neko od doticnih sigurno jeste!

TT600

Meni mirise da je mnogo veca suma u pitanju, cim je taj sebi dao nik pablo  ;)