Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 23
Štampaj
Autor Tema: Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku  (Pročitano 34645 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
RoaD GunneR
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CBR 600 F4i
Kvalitet: +126 (23%)
Zahvalnice: 12

Odgovor #20 - 24 Maj, 2011, 22:54 Ocena: +2
Ignoriši

pa to su ti koji ne prelaze 50km/h i gnušaju se "nasilničke vožnje".....
Sto je najgore oni koji tu pricu propagiraju imaju dupli moral, jedno pricaju a voze skroz drugacije, kao npr. Pablo, IgorXT   a sto je neshvatljivo za tu pricu se upecaju tipovi ko lalajko .... i gledaju u ove sto ih manipulisu kao u bogove i kenjaju li kenjaju.

PS
A dupeholica sam primetio da ima vise od jednog komada u upravi, ne smem da kazem da sam 100% siguran da me ne pitali otkud to znam Cheesy
MILJAN
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
SUZUKI
SUPER TEŠKA DOŽIVOTNO.

Kvalitet: +933 (18%)
Zahvalnice: 92

Odgovor #21 - 24 Maj, 2011, 23:03 Ocena: 0
Ignoriši

"Vlasnik firme „Soko grup“ je nekadašnji specijalac Zoran Livaja. Javnosti je postao poznat 2007, kad je na motociklu sa još dvojicom prijatelja za 78 dana obišao planetu. Zbog tog poduhvata je i postao vlasnik 83. po redu izdatog biometrijskog pasoša. Zanimljivo je da je „Soko grup“ u APR registrovan kao preduzeće koje se bavi poslovima privatnog obezbeđenja."
Ijuuu... Platilo moje ministarstvo tolike pare... A meni zamrznuta plata već 4 godine zbog krize... More mamicu im jebem hohštaplersku..  palac dole palac dole palac dole

Cave ab homine unius libri
BANE BROTHERHOOD
BRANG THE LOVE CHOKE
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
A STO BI JA VOLEEEEOOOOO DA IMAM MOTOOOOOR!!!
 Facebook: Poseti
LET THERE BE BROTHERHOOD

Kvalitet: +728 (22%)
Zahvalnice: 38

Odgovor #22 - 24 Maj, 2011, 23:06 Ocena: 0
Ignoriši

jebem li im familiju i meni su isto zamrznuli platu i josh uvek je zamrznuta  a pricali su kako ce da bude povecanje i ta sranja i tako vec cetiri godine brate moj miljane  odrashe nas koji radimo u drzavnim sektorma a sve da bi ovi govnari mogli da se bogate !!! evil evil evil [djavo]HATE BRE MAXIMUM HATE!!!1 evil evil evil

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!
Gašpar
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Jedan je Japan

Kvalitet: +3631 (24%)
Zahvalnice: 365

Odgovor #23 - 24 Maj, 2011, 23:23 Ocena: +3
Ignoriši

Eto Kengure, da nisi presao na Manijake, ti bi danas vozio trke pod okriljem SOKO GROUP-a, nego ti resio da budes admin na drugom forumu. Eto sad nemas ni motor, a mogao si da imas blistavu karijeru  rofl rofl rofl rofl

dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +1836 (16%)
Zahvalnice: 120

Odgovor #24 - 24 Maj, 2011, 23:28 Ocena: 0
Ignoriši

Cuo sam da je mali Napo otisao kod decka u SAD Motorholica... Cheesy
Kazu udao se u SAD i nema nameru da se vraca neko vreme.. Cheesy

Ljubav cveta... Cheesy
pobegao da i njega ne uhapse posto je verovatno on taj koji je trebao da napravi sajt Cheesy

lepo sam ja jos davno rekao da je sve to zbog para a ima nekih koji su to pricali i pre mene i pobegli glavom bez obzira kad su videli koje se sve prevare rade
jerej
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
zx9r   zxr750       kawasaki ninja
Kvalitet: +420 (20%)
Zahvalnice: 24

Odgovor #25 - 24 Maj, 2011, 23:54 Ocena: +5
Ignoriši

Kazem ja mojim parohijanima da su manijaci mnogo bolji od onih, a oni mi ne veruju...  Shocked  Grin Grin

Laki-zr
Секси Глиста
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CBR900 rr
Kvalitet: +120 (5%)
Zahvalnice: 7

Odgovor #26 - 25 Maj, 2011, 01:11 Ocena: 0
Ignoriši

moguce je da je to zbog mojih 134 naloga na bjb  yahoo teletabisi  uzdravlje

Dzigi Boy
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Skela DR Suzuki
I SMRT JE LEPA AKO ZNAS DA UZIVAS U NJOJ!!!!!

Kvalitet: +250 (12%)
Zahvalnice: 9

Odgovor #27 - 25 Maj, 2011, 03:00 Ocena: +5
Ignoriši

ALOOOO MANIJACI!!!?huh?huh? Kakve su to nebulozne price o Dupexolicu i buljasenju.......otisao ovaj u USA da se buljase?huh???

Dajte budite dostojanstveni a nemojte gluposti da pricate??? Ja ne poznajem te ljude, ali nije OK da pricate takve jadne price u nedostatku argumenata pa onda o buljasenju?huh? NIJE OK!!!!

Potseca me me ono prejadno prepucavanje na BJB kada Rossi podere ostale, onde temo neki ( ima ih vise ) pricaju kako je Rossi gej i kako ide da se pederise sa ucom?huh???

A tek koge krese Lalajko i Jeger?huh?huh?huh?huh?huh?huh?huh???

ALOOOO?huh?huh?huh??

Ponavljam budimo dostojanstveni!!!! ovo je jeko jadno sto pisete i srozava nas ugled.......
zVuk
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
jebes motor koji ne moze na zadnji....
Kvalitet: +1423 (34%)
Zahvalnice: 69

Odgovor #28 - 25 Maj, 2011, 06:55 Ocena: 0
Ignoriši

Ponavljam budimo dostojanstveni!!!! ovo je jeko jadno sto pisete i srozava nas ugled.......

+

Ko se ljuti, uleti mu kruti
prpa_zr
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
yamaha tdm 900
naivan koliko i visok a visok koliko i lakom

Kvalitet: +497 (25%)
Zahvalnice: 28

Odgovor #29 - 25 Maj, 2011, 07:45 Ocena: +6
Ignoriši

Dobro Džigy nemoj da se ljutiš,

otišao je u SAD u kurtoaznu posetu.. da malo razgleda tu lepu zemlju, upozna nove i zanimljive ljude, možda održi neki kurs bezbedne vožnje...

to što će da rabi bulju mu je u sporednim aktivnostima Cheesy Cheesy Cheesy

Kengur
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Imam. Zenin! Smiley
Dva tocka, jedan zivot.

Kvalitet: +2160 (28%)
Zahvalnice: 108

Odgovor #30 - 25 Maj, 2011, 09:03 Ocena: +1
Ignoriši

Eto Kengure, da nisi presao na Manijake, ti bi danas vozio trke pod okriljem SOKO GROUP-a, nego ti resio da budes admin na drugom forumu. Eto sad nemas ni motor, a mogao si da imas blistavu karijeru  rofl rofl rofl rofl

Lepo meni majka pricala, sine budi uzoran decko, postuj zakon, saobracajna pravila, nemoj da divljas.....

A ja hocu da budem manijak i bitanga... Cheesy Cheesy Cheesy Necu  da zivim po tudjim pravilima.. Cheesy Smiley

CADILLAC
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
BMW R1250 RT
Kvalitet: -111 (15%)
Zahvalnice: 11

Odgovor #31 - 25 Maj, 2011, 09:08 Ocena: +1
Ignoriši

... Grin heheheeee, i ja sam "optuzen" od strane vlasti- citaj Lalajka da sam toboze postavio slike pedofilskog i nacistickog sadrzaja, a te i takve ,slicne slike imamo prilike da vidimo gotovo svakodnevno na National Geography chanel-y, ako ne i gore....zbog ove dve sam TRAJNO BANovan nemam pojma ludak...zabole me...idemo dalje rofl Grin namigujem bla bla plesem...dok sam JA ziv, Lalajko mi nece ne ne formirati MOJE misljenje i stavove, pa makar oni bili i nepozeljni za vecinu ! -Cast izuzecima na BJB-u ,ima ih ,da ne gresim dusu  Klanjam se hello uzdravlje

BMW BoxerClub Pancevo 666
Nadalina
Baby hunter
VIP
Vikend bajker
*

Van mreže Van mreže
 Motor:
pešak ponovo
Malo Zlo

Kvalitet: +1117 (34%)
Zahvalnice: 80

Odgovor #32 - 25 Maj, 2011, 10:52 Ocena: +5
Ignoriši

Opet koristite ovaj forum kako biste pljuvali onaj....
Nije mi jasno cemu to.... Ako smo vec jednom, dva, vise puta imali teme tog tipa i lepo dosli do zakljucka da to nikuda ne vodi i da niko od nas ne vidi svrhu u svemu tome, cemu onda sve ovo?

Svako radi ono sto zeli, ide gde zeli, ponasa se kako zeli.... I, i ako su proneverili te pare- svaka njima svima cast.... I, njima na cast. I to je to.

Tacka.

Dzukela u podznaku
monsterbnt
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Nitrous 10
Kvalitet: +3522 (46%)
Zahvalnice: 144

Odgovor #33 - 25 Maj, 2011, 10:58 Ocena: 0
Ignoriši

... Grin heheheeee, i ja sam "optuzen" od strane vlasti- citaj Lalajka da sam toboze postavio slike pedofilskog i nacistickog sadrzaja, a te i takve ,slicne slike imamo prilike da vidimo gotovo svakodnevno na National Geography chanel-y, ako ne i gore....zbog ove dve sam TRAJNO BANovan nemam pojma ludak...zabole me...idemo dalje rofl Grin namigujem bla bla plesem...dok sam JA ziv, Lalajko mi nece ne ne formirati MOJE misljenje i stavove, pa makar oni bili i nepozeljni za vecinu ! -Cast izuzecima na BJB-u ,ima ih ,da ne gresim dusu  Klanjam se hello uzdravlje

hahahahahahahahahahahaha a mene je isti banovo na nedelju dana jer sam reko da je paprika obicno djubre od motora koje mogu samo srbi da cene toliko (prodavala se neka za 4000+eu)
a trajno sam banovan jer sam stalno postovao viceve na engleskom uprkos protivljenju pojedinaca
I'm sorry but JEBIGAAAAA

@Nadalina
Ma vis da se zezamo i spamujemo temu
Grin Grin Grin

Nadalina
Baby hunter
VIP
Vikend bajker
*

Van mreže Van mreže
 Motor:
pešak ponovo
Malo Zlo

Odgovor #34 - 25 Maj, 2011, 11:07 Ocena: +2
Ignoriši

Pa, mozemo da se zezamo i drugim pricama, a ne iznova i iznova pricama o tome...  Bre, bre, bre... Imamo svi mi i zanimljivijih prica.... Grin

Ako nekome ne odgovara tamo, lepo ne ide vise tamo i to je to.

Ako nekome odgovara ovde- uvek je i vise nego dobrodosao!

Ja sam i tamo i ovde, i na jos par mesta... I, sve dok mi je bar malo lepo na bilo kom od foruma- bicu tamo.

Kad mi dosadi/smuci mi se/iznervira me ponasanje pojedinaca do te mere da necu vise ni da ih gledam- dovidjenja, prijatno, hvala na svemu.

uzdravlje

Dzukela u podznaku
jager
REDAR!!!
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda Africa Twin RD07
Kvalitet: +466 (24%)
Zahvalnice: 16

Odgovor #35 - 25 Maj, 2011, 11:14 Ocena: 0
Ignoriši

Ja sam bre stari ljubitelj spamovanja Grin ali ovo je već otišlo u neukus...
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +1836 (16%)
Zahvalnice: 120

Odgovor #36 - 25 Maj, 2011, 11:33 Ocena: +2
Ignoriši

ko je uopste pljuvao, samo smo konstatovali da je direktor prevarant Cheesy
i to ne samo mi nego brdo novina koje su objavile pricu Cheesy
Nadalina
Baby hunter
VIP
Vikend bajker
*

Van mreže Van mreže
 Motor:
pešak ponovo
Malo Zlo

Odgovor #37 - 25 Maj, 2011, 12:18 Ocena: +2
Ignoriši

Kawa, vec vise puta je napomenuto i lepo zamoljeno da se manemo prica i pljuvanja drugih na ovom forumu..
Jer, niko od nas ne zeli da ovaj forum sluzi kako bi se ljudi zalili na druge forume, pljuvali po drugima i pretvorili ovo mesto u nesto negativno i krajnje lose...
Ovde smo da bismo se druzili, zezali, vozili i uzivali... A, negativnosti drugih i price o drugima- ili uz pivo ili bez njih, lepse nam je svima... uzdravlje

Dzukela u podznaku
Gašpar
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Jedan je Japan

Kvalitet: +3631 (24%)
Zahvalnice: 365

Odgovor #38 - 25 Maj, 2011, 12:22 Ocena: +5
Ignoriši

Moram i ja da se javim. Iako smo se dogovorili da pljuvanja drugih foruma nece biti, moram da kazem da je ipak dobro sto postoji ova tema, da bi se napravila paralela, kao sto je neko vec rekao.

U novinama pise da je on motociklista i ima neki forum, e pa bas zbog toga, da se mi ipak ogradimo da neko ne pomisli da smo mi u pitanju  namigujem

KIZA69
Drama Queen
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
agusta f4--cbr 1000 rr
igram se.......

Kvalitet: +53 (7%)
Zahvalnice: 0

Odgovor #39 - 25 Maj, 2011, 12:25 Ocena: +1
Ignoriši

bravo gale................

assumption is the mother of all fuck up...!
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 23
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku