Glavni meni

Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku

Započeo petar357, 24 Maj, 2011, 17:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

 EVO S OBZIROM DA JA IMAM TRAJNI BAN NA NJIHOV FORUM I DA NE MOGU DA CITAM NISTA STO SE PISHE NA NJIHOVOM FORUMU  A I JEBE MI SE VALA BASH ZA NJIHOV FORUM....OVO MI JE MALI MILOSH SADA POSLAO  DA POGLEDAM I  SAMO SAM SE IZNERVIRAO  I ZASTO OD SVEGA MORAJU DA PRAVE FAMUUU JBTEEE PA MI SMO SAMO HTELI DA  SE UPOZNAMO SA COVEKOM  STA IM JE KRIVO  STO NISU ONI BILI TU DA SE UPOZNAJU NE KAPIRAM KOJI BOLESNICI JBTEEEE [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
JEBO IH BLOW JOB NJIHOV!!!! [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

monsterbnt

mogu ti copy paste ako oces
ne mogu oni meni da ukinu toliko naloga koliko ja mogu da napravim
[djavo]

i ne pljuju toliko koliko im je krivo sto blowjob nije sve organizovao
Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

  Pericamali

    Advanced Member
    PipPipPip

    Add as Friend
    PM this member

    Grupa: Members
    Broj Postova: 50
    Uèlanio se: 02-March 11
    LokacijaVrnjacka Banja
    Motor:TL1000rr, DL650, GSF650n k9, Ninja500r

Napisao 20 May 2011 - 08:06 AM
Ja sam pokusao da ga odvedem na Oplenac posto smo isli tuda. Ali nije se moglo bilo je dogovoreno vec unapred za majcu motomanjaci i ostali B.S moje su ruke bile vezane to Popaj najbolje zna pisosam mu na SMS uzas kakvi smo. Zahvaljujem se Tosi sto je nasao Hostel u Beogradu i Popaju za izlet po Dunavu plus sto mu je dao kljuceve od gajbe koju moze da je koristi kad god hoce a najvise Ljilji (Miljanovoj zeni) koja sredila da covek ostane u Vrnjackoj Banji osam dana i na kraju Miljanu koji mi je pomogo da ugostimo mog odavno prijatelja Ian-a u Srbiju zemlju obecanu
Smrt SVIMA!!!!

MIGE


farbach

Za proseravanje po bjb forumu se u normalnoj kafani dobije po picki. U virtuelnoj su zasticeni, pa mogu da seru koliko hoce. Humanitarno naravno. Predugo sam se zadrzao, mozda i najduze od stare ekipe motorista. Otisao sam kada je olos poceo da me uci kako se vozi. Jos malo bi mi objasnjavali i kako se farba.
Pokusao sam da obrisem nalog ali ne ide, pa sam promeio nick. Dudule mi vise pristaje.

BANE BROTHERHOOD

NEMA POTREBE DAO MI MALI MILOSH PO COPY PASTE U I NE VERUJEM ISPADA DA SMO MI OTELI COVEKA JBTEEE  [djavo] [djavo]  DA SMO MU STAVILI PISTOLJ POD GRLO I ODVELI GA U CHOPER CAFFE I NA FRUSHKU GORUUUU   [djavo] [djavo] JBTEEE  ZAVISTI NJIHOVOJ NIKADA KRAJA   [djavo] [djavo]  I SLOBODAN TJ PERICA MALI ISTO KAZE KAKO SMO  LOSHI I KAKO SMO MI   SVE IZORGANIZOVALI PA ON NIJE MOGAO DA SE VIDI SA BJB I IAN SA  NJIMA.... [stop] [stop] [stop]  MISLIM DAJ JBTE EE PA MI SMO SE VIDELI SA IAN OM SAMO NA  SAT VREMENA U CHOPER CAFFEU I POSLE SMO JA MILJAN I MILOSH  OTISLI NA USCE DO MAD MAX A NA CAFFU I SOK A IAN I PERICA MALI TJ SLOBODAN SU OSTALKI U CHOPER CAFFEU SA TOSHOM!!  I STA IM SADA ZNACHI STO JE COVEK ISAO NA FRUSHKU GORU MISLIM U CEMU JE PROBLEM PA ISAO COVEK DA SE DRUZI SA PRAVIM LJUDIMA OD KRVI I MESA A NE SA NEKIM TAMO UMISLJENIM   BAJKERIMA PREKO TASTATURE JBTEEE ...ZNACHIII JA NE VERUJEMMMM UUUH JBTEEE MMMMAAAAAAAA MAXIMUM HATE BREEE!!!!   [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

monsterbnt

mojne mi se nervirash ljubi te brat
koga zabole za jadnike koji ne znaju da se organizuju ako im nije pablo dao odobrenje
;)
Smrt SVIMA!!!!

MILJAN

cccccccccccccc......,.,.,,,    [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]   :D
Cave ab homine unius libri

R.I.P.

Prièao sam veèeras sa Popay-em i njegovom suprugom i Popay mi ka¾e da je poslao PP vlasniku-direktoru, nazovite ga kako god hoæete, jednog foruma a da se taj nije ni udostojio da uzvrati povratnu informaciju, a bitno je da pljuju po MM i BROTHERHOOD-u kako samo im oteli Iana i sve mu organizovali a bez njihove podr¹ke
ride in peace

BANE BROTHERHOOD

MA SVE NJIH NA KOLAC BREE I TOO NENAMASCEEEEN  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

balcan girl

brate opustenoooo :D ko im kriv covek je sam izabrao sa kim ce i gde ce pa nije mali :D a sta te boli patka za bjsnikerse  :D zavist je cudo i jedino sto se u ovoj zemlji ne oprasta to je uspeh :D mozes da krades al ne mozes da budes svoj i uspesan :D zato osmeh na lice i opustenoooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BANE BROTHERHOOD

BROTHERHOOD IS 4 LIFE SISTER !!!!THANX!!! ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

@farbach:
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl], jao Marko do suza me nasmeja... I neka si im rekao... [cheers] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

jerej

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 25 Maj, 2011, 23:42
MA SVE NJIH NA KOLAC BREE I TOO NENAMASCEEEEN  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]


Bane sinko, pa gde ce ti dusa?  ;D ;D

WOLVERINE


 SERONJE BILI, SERONJE I OSTALI............  BLOW JOBERI I JOS NEKI..........

BANE BROTHERHOOD

Citat: jerej poslato 25 Maj, 2011, 23:52
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 25 Maj, 2011, 23:42
MA SVE NJIH NA KOLAC BREE I TOO NENAMASCEEEEN  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]


Bane sinko, pa gde ce ti dusa?  ;D ;D
PA PAKAO MI NECE TESHKO PASTI  TAMO JE EKIPAAA [rofl] [rofl] [rofl]  ...SHALU NA STRANU PA VAMPIRI SE UBIJAJU KOLCEM ZAR NE  JEREJ BRATE MOJ!! ;D ;D ;D

TREBA ISTERATI NECASTIVOG IZ NJIH PA MAKAR I LOPATOM    [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gašpar

Bane brate, mojne da mi se nerviras  ;)

Coveka ste lepo pitali, hoces na FG? Rekao je da hoce... Sta je sad tu lose?
Sto se nasa voznja poklopila sa terminom u kom je on u Srbiji? Mi voznju isplanirali pre mesec i vise, nista lose nismo uradili  [glavazid]

Ja se ne sekiram uopste. Ispadosmo najgori zato sto smo ugostili coveka i poklonili mu jednu najobicniju majicu... Pa zasto niko u njihovo ime nije izasao ispred Iana i rekao - Izvolite majicu od drugog moto foruma?
Eee Srbijo, neces ti daleko stici dok zavist vlada  [thumb_down]

Gašpar


jerej

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 25 Maj, 2011, 23:56
Citat: jerej poslato 25 Maj, 2011, 23:52
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 25 Maj, 2011, 23:42
MA SVE NJIH NA KOLAC BREE I TOO NENAMASCEEEEN  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]


Bane sinko, pa gde ce ti dusa?  ;D ;D
PA PAKAO MI NECE TESHKO PASTI  TAMO JE EKIPAAA [rofl] [rofl] [rofl]  ...SHALU NA STRANU PA VAMPIRI SE UBIJAJU KOLCEM ZAR NE  JEREJ BRATE MOJ!! ;D ;D ;D

TREBA ISTERATI NECASTIVOG IZ NJIH PA MAKAR I LOPATOM    [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]


Eee gresna duso...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]