Glavni meni

JEZERO TRESNJA U VRLO BLISKOJ BUDUCNOSTI... Kraj juna ili pocetkom jula

Započeo Lazic, 23 Maj, 2011, 15:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIZA69

ma sta vam fali...malo tu skup pa onda kosmaj ili sl...a i insekte kao da nemate kod kuce...malo bodu pa sta-big deal!!!
assumption is the mother of all fuck up...!

balcan girl

ne brini pastetus imam ja stik za komarce a i bre nece da te pojedu nisu veci od tebe :-D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ona se plasi da je ne BOCNU....
mada znam neki prostor nedaleko, nije neka priroda ali ima terase stolovi rostilj struja frizideri...jedino sto ima mnogo kerovi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

KIZA69

assumption is the mother of all fuck up...!

ljilja-pei

Citat: revolution poslato 26 Maj, 2011, 21:43
ona se plasi da je ne BOCNU....
mada znam neki prostor nedaleko, nije neka priroda ali ima terase stolovi rostilj struja frizideri...jedino sto ima mnogo kerovi...

A kerovi stalno gladni... :) :) :)

Ja sam mislila da nas zove¹ kod sebe, jer smo tamo veæ bili u novembru :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

balcan girl

ama ljudi oce li neko da kaze kog je datuma tresnja :D ja sam zena u godinama patim od alchajmera :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ljilja-pei

Citat: balcan girl poslato 26 Maj, 2011, 23:59
ama ljudi oce li neko da kaze kog je datuma tresnja :D ja sam zena u godinama patim od alchajmera :D

Èekaj malo, neki se jo¹ oporavljaju od Fru¹ke Gore :) :) :)

P.S. Ne mislim na sebe, a ni na Mi¹u :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

balcan girl

ih bre nemam ja kad da cekam :D samo gubimo vreme a ja moram da se muvam za smenu za taj dan prema tome ajde vlast odluci se vise :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

a ko se to jos nije opravio???? ajde bre ste manijaci ili kilavci???? ne moze to tako :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ljilja-pei

Ma mi, matori, smo se oporavili kako smo si¹li uveèe sa motora, nego me brinu ovi mladi :) :) :)

Pravljeni su od nekog krtog materijala :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

balcan girl

ne znam ja za to :D nisam tako mlada :D a i cini mi se da smo stefan i ja najvise vozili taj dan :D pa smo odmah sutra bili u fazonu ajd opet :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jager

Citat: KIZA69 poslato 26 Maj, 2011, 17:59
ma sta vam fali...malo tu skup pa onda kosmaj ili sl...a i insekte kao da nemate kod kuce...malo bodu pa sta-big deal!!!

A Kosmaj... MO®EEEEEEEeeeeeeee!!! ;D

Lazic


ljilja-pei

Jageru, a kako ti misli¹ od ovih silnih ¹uma na¹ih da stigne¹ uop¹te da ode¹ do Kosmaja? :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

jager

Ljiljo, ja planiram da ovaj put budem bar nedelju dana kod tebe, pa ti sad vidi ;D

ljilja-pei

JUHU!!!  Nadam se da ovog puta dovodi¹ i Gogu, ne mogu sama da vam èistim èizme :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Gašpar

Citat: jager poslato 27 Maj, 2011, 01:16
Ljiljo, ja planiram da ovaj put budem bar nedelju dana kod tebe, pa ti sad vidi ;D

Sta ce Misa na to da kaze?  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda