Glavni meni

JEZERO TRESNJA U VRLO BLISKOJ BUDUCNOSTI... Kraj juna ili pocetkom jula

Započeo Lazic, 23 Maj, 2011, 15:35

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

KIZA69

pametan si ti decko...pricam ja to svima,znao sam da i medj manijacima ima neko normalan...
assumption is the mother of all fuck up...!

ЯЭВОЛУТИОН

e ti si nasao da komentarises...ako je tebi on normalan, to ne znaci da jeste...to su tvoji kriterijumi, da mozes da kazes da si i ti...normalan
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ko je ovde normalan taj nije normalan :D ajd sad nesto pametno kako se stize do te tresnje majku mu iz mog pravca geografija mi nije jaca strana a ni orjentisanje u prostoru :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

KIZA69

assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

pa lepo...izlaz vel plana pa preko palanke,mladenovca ralje i stigla si
assumption is the mother of all fuck up...!

balcan girl

ooo super :D onda ja stizem mojim motorom :D a sta smo rekli za datum?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lord_oblivion

@ Balkanka - dodjes nekako do Sopota i onda krenes Avalskim putem ka Beogradu. U Ralji pitas na kojoj krivini da skrenes, posto je znak za jezero malko zaklonjen krosnjom  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

balcan girl

a neeee nikakoo preko beograda ja tu ne vozim c.c.c. ljudi ja sam pocetnik a u beogradu nema normalnih vozaca :D a i zasto da zaobilazim kad mi je ovo preko plane i mladenovca bas taman :D evo moj andjeo cuvar kaze da je to ispred beograda sa nase strane :D a da i stefaneeee ne mogu da idem sama ne da mi moras sa mnom opet :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lord_oblivion

Citat: balcan girl poslato 24 Maj, 2011, 00:38
a neeee nikakoo preko beograda ja tu ne vozim c.c.c. ljudi ja sam pocetnik a u beogradu nema normalnih vozaca :D a i zasto da zaobilazim kad mi je ovo preko plane i mladenovca bas taman :D evo moj andjeo cuvar kaze da je to ispred beograda sa nase strane :D a da i stefaneeee ne mogu da idem sama ne da mi moras sa mnom opet :D
[glavazid]  [glavazid]  [glavazid]  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Pa preko Ralje u pravcu Beograda  ;D
Od Ralje do jezera imas 10-15km a od jezera do Beograda jos 20km  ;)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

balcan girl

e pa jbg lorde ja bi da stignem tamo u jednom komadu i ja i motor  ;D prema tome ne ne i ne za beograd  8)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Silvana

Balkan, hoæe¹ da te saèekamo u Mlaðenovcu? Rado æu se provozati, verujem i Nela.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lord_oblivion

Citat: balcan girl poslato 24 Maj, 2011, 00:50
e pa jbg lorde ja bi da stignem tamo u jednom komadu i ja i motor  ;D prema tome ne ne i ne za beograd  8)
Ti li dolazis sa juga ili sa severa?

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

balcan girl

pa ovako upravo sam pogledala mapu i meni jeste dobro preko v. plane da dodjem i da dolazim sa juga ne sa ladom nivom :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

hahahaah pazi ovako idem jagodina, v. plana, smederevska palanka, mladenovac (tu me cekaju nella i silvana) pijemo kafu sa pastetus :D i sopot odnosno ralja :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lord_oblivion

Citat: balcan girl poslato 24 Maj, 2011, 00:59
pa ovako upravo sam pogledala mapu i meni jeste dobro preko v. plane da dodjem i da dolazim sa juga ne sa ladom nivom :D :D :D
E pa onda dobro  :D Pazi samo da ne skrenes pogresno pa da zaglavis u Beograd, posle mora se vracas  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

balcan girl

hahahaha ne lorde ja cu da stanem i da placem da neko dodje po mene :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!