Glavni meni

Prva Fruskogorska ofanziva MotoManijaka - Samo fotografije

Započeo dzimika, 22 Maj, 2011, 17:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

@Cale:
James May je svojevremeno susio gace u mikrotalasnoj nekog drugara, a i mrzelo me da cekam da se osuse prirodnim putem, i tako... Imate idijota za druga... [rofl] [rofl] [rofl]

@Zena:
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se], nemoj, uobrazicu se... [cheers]

@Vlas`:
Mozda malo surovo, al`ko ih jebe, sami su glupi k`o kuvane noge... Nisam ni ja doduse, nista bolji... [rofl] [rofl] [rofl]

gane

Citat: Lazic poslato 22 Maj, 2011, 23:23
Mali off, vezan za vreme danas... Tipican primer IDIJOTA, koji bez trunke razmisljanja uz neko kvazi znanje fizike, ubaci cela mokra dokumenta u mikrotalasnu, a pri tom zaboravi potpuno na glupi hologram na zdravstvenoj...  [glavazid] [glavazid] [glavazid] Zamalo pozar... Jos je okrenem na max... [ludak] [ludak] [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kreten... Ne verujem sta uradih i to iz drugog pokusaja... Prvi put se nista nije desilo, al`je neko smanjio na odmrzavanje...[glavazid]
ja bi tebe za predsednika.... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

ЯЭВОЛУТИОН

rodio se, a onda se tokom godina usavrsavao...do savrsenstva
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mortisha

Ja ipak mislim da je to zato sto se on tako ceslja :)
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Lazic

@Ljila-pei:
revolucija je ovo tako lepo objasnio... [yahoo]

@revolucija:
daleko sam ja od savrsenstva, jos nisam digao u zrak nista skupo... [rofl] [rofl] [rofl]
Ako me nekad napijete bez da moram da vozim, ispricacu vam neke od mojih bisera, nalik ovom...

Lazic

Inace, danas sam po kisi u neko doba, metodom dedukcije, dosao do zakljucka da su onaj mali meksikanac, ili njegov ker drkoholic, u stvari homoseksualci... Ozbiljan sam... Ne smem da bas tvdim koji od njih dvojice, ili cak obojica... Naime, saznao sam da su tamo trajnovali Ninu46... [ludak] [ludak] [ludak] Posto bi to bilo fizicki i moralno nemoguce bilo kom ne gej muskarcu, namece se zakljucak da je tu neko golman, a neko tobzdija...

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

pit



         Heheeh samo ko je  tobzija a ko furundzija pitanje je sad.

Gašpar

Sunce li vam zarko, nema sanse da vi ne izoffujete temu  :D :D :D

A za trajnovanje Nine, stvaaarno nemam reci ....

dzimika

Citat: Lazic poslato 22 Maj, 2011, 23:23
Mali off, vezan za vreme danas... Tipican primer IDIJOTA, koji bez trunke razmisljanja uz neko kvazi znanje fizike, ubaci cela mokra dokumenta u mikrotalasnu, a pri tom zaboravi potpuno na glupi hologram na zdravstvenoj...  [glavazid] [glavazid] [glavazid] Zamalo pozar... Jos je okrenem na max... [ludak] [ludak] [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kreten... Ne verujem sta uradih i to iz drugog pokusaja... Prvi put se nista nije desilo, al`je neko smanjio na odmrzavanje...[glavazid]

2008 kad sam kupovao kacigu covek mi kaze "postava moze da se pere ali je susi normalno a ne u mikrotalasnoj" ja ga gledam ko tele i razmisljam o kakvoj bre ovaj mikrotalasnoj prica, kad covek vidi da mislim da me zajebava kaze "da, ima onih koji su i to pokusali da urade"

sad shvatam da znam jednog od njih :D

Lazic

@Vlas`:
matematika kaze da tu nisu cista posla... Jel bi ti mogao zbog bilo cega da je banujes...?

@Dzimika:
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [cheers] Ali ja nisam susio postavu od kacige... [rofl] [rofl] [rofl]

dzimika

nisi postavu ali kako si krenuo mozda si hteo i nju :P

RoaD GunneR


Gašpar

Citat: Lazic poslato 23 Maj, 2011, 00:21
@Vlas`:
matematika kaze da tu nisu cista posla... Jel bi ti mogao zbog bilo cega da je banujes...?

pu pu pu, daleko bilo  ;D

jerej

Ne mogu da vam opisem koliko mi je krivo sto nisam mogao da dodjem danas. Imao sam opravdan razlog jer sam vodio ekskurziju u Sremske Karlovce na docek Patrijarha.. Druzba je druzba, a sluzba je sluzba sto bi rekao nas narod..  ;D ;D ;D
Nadam se da ste se lepo proveli i da cemo se videti na nekom od sledecih druzenja ili na nekom moto skupu. Pozdrav svim manijacima od [pop]

goranvojska

ljudi dugujem izvinjenje sto nisam dosao jbg visa sila naime imam smrtni slucaj u familiji,da nije toga eto mene.

Lazic


Gašpar

@Jerej: Mogao si sa decom pravo na Frusku Godu  ;D ;D ;D

@goranvojska: Bice jos druzenja ...

@Lazic: ;)

jerej

Prosao sam Frusku Goru, ali sa druge strane. Dece nije bilo, vec sve sami penzosi...  :o ;D

Lazic


gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!