Glavni meni

"Amaterska Motomanijaèka Peglaèina Kartinga"

Započeo Tamanitu, 22 Maj, 2011, 01:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tamanitu

Citat: zmiya poslato 05 Oktobar, 2011, 21:12
kad me neko dotira sa iljadu dinkiæa..
evo, ja necu...  [rofl]

skijash, nemo se zebavamo, moramo trenirati do subote. u mnogo komplikovanoj dnevnoj stisci sam i u cet i pet, al kakogod do pre zatvaranja staze aj da pajamo! i imam plan  [clapp]

stefgi

Citat: skijash poslato 05 Oktobar, 2011, 20:11
Sutra?
aj....ja sam za! Koliko dinkica sta kako kako idu ti kuponi i kome da ih drpim?  Aj bas da vidim da li sam talentovan za ovo cudo.....

skijash

Ja imam nameru danas da idem oko 5-6.
Kupon dobije¹ kad sipa¹ vi¹e od 25l goriva na EKO pumpama. Pro¹log puta mi je dao neko iz ekipe, ne znam èiji su bili :)
Inaèe je vo¾nja 10 min 1000 dinara a uz kupon dobije¹ jo¹ jednu.

stefgi

Ljudi ima neko kupon na zajam?...vracam prvog(kao pvracam)  Dajte da mogu da se dokazem  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

stefgi

Citat: skijash poslato 06 Oktobar, 2011, 12:18
Ja imam nameru danas da idem oko 5-6.
Kupon dobije¹ kad sipa¹ vi¹e od 25l goriva na EKO pumpama. Pro¹log puta mi je dao neko iz ekipe, ne znam èiji su bili :)
Inaèe je vo¾nja 10 min 1000 dinara a uz kupon dobije¹ jo¹ jednu.
ne kupujem gorivo =)

skijash

Na ¹ta ti ide motor, na jogurt? :)
Ja sam tamo ipak u 7.

stefgi

to sto ide na bezolovni ne znaci i da ga placam :) Jbg kasno sam video da si ipak otisao na voznju

skijash

Sad ni nemaju vauèere na pumpi, ka¾u sti¾u sutra...

zmiya



Tamanitu

uzas. nove masine danas izasle iz boxa na razradu zbog takmicenja sutra, a one jos sporije i tromije nego pre. grozno!

zmiya



skijash

Iiii ma daaaa :)
Pro¹li obojica u polu-finale.



Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Coha, tek 18.  ;D ;D ;D ;D [rofl] [rofl]

Salim se, kad je polufinale?

Tamanitu

Ma nije ovo poredak, nego *random* spisak za subotu, i polufinale i finale ce biti, samo ako nije mokra staza. Od 14h