Glavni meni

"Amaterska Motomanijaèka Peglaèina Kartinga"

Započeo Tamanitu, 22 Maj, 2011, 01:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tamanitu

Mozemo u ponedeljak na stazu, mozda cemo da isteramo i koji krug sa KTm-ovima... ako smes.
A danas me zvali sa Autokomerca na promociju nekog VW Amarok-a, pa sam ga skripao po stazi, 2.0 tdi biturbo 160ks, tantobus, 38.000e... Uskoro test Porsche elektro, prenecu vam utiske iz kokpita!

zmiya


zmiya

Ako kupite 25 kila goriva na nekoj Eko pumpi,dobijate gratis jo¹ jednu vo¾nju kartinga..

Tamanitu

00:59.705
32. na listi od 100, od 400 prijavljenih za takmicenje

Tamanitu

00:59.538
28. od 100
Do sledece nedelje se voze kvalifikacije.

ЯЭВОЛУТИОН

Usput da ti kazem da je prosle godine golfa dobio sin od vlasnika autokomerca (karting mu je isao drasticno bolje), drugi je bio neki momak...mislim da je dobi besplatne voznje na stazi, a trecu nagradu MAJICU AUTOKOMERC je dobio sin od mog drugara....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa i ja mu rekoh da mora da je namesteno jer nece niko tolke pare tek tako nekom da pokloni
kaze da se karting menja posle svake voznje i da se tek na kraju skidaju blokade

ako nista vise njihov favorit verovatno svaki dan vezba na njima bez blokade a ti ces se sa tom snagom prvi put susresti tek u finalu i dok se naviknes...

Tamanitu

ma kako god, barem cu imati Manijacku publiku da navija za mene! A ako bude gusto, i da stoji iza mene...

zmiya

Danas oko 18h bi trebalo da idemo..ako neko hoæe imam i nekoliko vauèera za drugu gratis vo¾nju..

Taraba

Ja palim u èetvrtak sa nekim kolegama sa posla. Imamo pun kurac vauèera, mo¾emo turnir da napravimo ;D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Tamanitu

skijash, zmijuga, boban moto-sedista, brat kiza i ja danas opajali par tura zagrevanja.  [dancing]

zmiya


skijash

Svi smo zbog tebe vozili of roud :)
Hvala jo¹ jednom za vauèer!

zmiya

Jo¹ u krugu za zagrevanje neka budala izlete sa staze u neku zemlju ¹to je nasuta pored,i surduknu na stazu jedno dvoja kolica zemlje..i napravi stazu za supermoto..

Tamanitu

e lebac ti zarki Z, zato smo se sramotili sa vremenima na semaforu...preko oranja smo morali da stanemo, pa ojha...

zmiya

ma jok,nego nume¹ ti da goni¹ onaj karting..

Tamanitu

ces da vidis ovih dana do subote, a onda peglacina do cetvrt-finala

stefgi


skijash


zmiya