Glavni meni

Moto Centar RYU Motors

Započeo Vlada_Ryu, 26 Oktobar, 2010, 03:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Imas i onog span.si, ostavio sam kontakt u onoj temi gume iz slovenije.

Mil@n

@ Taraba  Najpovoljniju i najbolju cenu Michelin guma u Srbiji mo¾e¹ dobiti u onoj maloj radnji na To¹inom Bunaru.Ne znam taèno kako se zove radnja.Vlasnik je stariji lik, ima konjski rep. Ima neku kombinaciju za Michelin i stvarno je jeftin u odnosu na druge. Meni je tra¾io za Anakee 2 za stroma - 210eura.

Jefta

Prodavnica je Biker House na Tosinom bunaru

Taraba

E sad mi ka¾e¹ kad sam kupio Mitas :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

ne znam za beograd ali nove gume sam kupovao kod mate u mladenovcu, znam da je komplet za moj bivsi motor bio oko 180e, anake 2
prednja je bila 75e i to sa montazom i balansiranjem

juga

Citat: Taraba poslato 01 Jun, 2013, 13:42
E sad mi ka¾e¹ kad sam kupio Mitas :P
Jebo te Mitas, one su dobre ako æe¹ da vozi¹ u afriki, vide ki¹ni oblak pre tebe!!!!

Mil@n

Citat: dzimika poslato 01 Jun, 2013, 14:27
ne znam za beograd ali nove gume sam kupovao kod mate u mladenovcu, znam da je komplet za moj bivsi motor bio oko 180e, anake 2
prednja je bila 75e i to sa montazom i balansiranjem

Zavisi koji je DOT i koji je brzinski indeks i naravno dimenzije!Ja sam pro¹le godine platio komplet anakee 2 -230 eura(110/80-19  i  150/70-17).To je bilo najpovoljnije ¹to sam na¹ao.Ove godine æu ponovo anakee2 ili Metzeler tourance exp.Najpovoljnije metzeler sam na¹ao kod Gagija u Balosavi.Èini mi se oko 215 eura da mi je rekao u ovoj dimenziji.

Taraba

Citat: juga poslato 01 Jun, 2013, 20:25
Citat: Taraba poslato 01 Jun, 2013, 13:42
E sad mi ka¾e¹ kad sam kupio Mitas :P
Jebo te Mitas, one su dobre ako æe¹ da vozi¹ u afriki, vide ki¹ni oblak pre tebe!!!!

Nisam ga jo¹ montirao. Kad montiram videæemo da li æe da me jebe ili ne :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Hoæe, ni¹ta se ne sekiraj...[facepalm]

Peki

Ni kod Riu-a ni u B. Palanci nije bilo mi¹eliovih guma za motor. Posle malo surfovanja i uporeðivanja cena, kupih michelin pilot active prednju (100/90/19) za 74eur + 15 eura èoveku ¹to mi je doneo u Bgd

http://www.reifentiefpreis.de/reifen/motorrad-enduro/michelin/

juga

 [
Citat: Taraba poslato 01 Jun, 2013, 23:05
Citat: juga poslato 01 Jun, 2013, 20:25
Citat: Taraba poslato 01 Jun, 2013, 13:42
E sad mi ka¾e¹ kad sam kupio Mitas :P
Jebo te Mitas, one su dobre ako æe¹ da vozi¹ u afriki, vide ki¹ni oblak pre tebe!!!!

Nisam ga jo¹ montirao. Kad montiram videæemo da li æe da me jebe ili ne :P
Slu¹aj sta ka¾e Laziæ, nemoj da brine¹, ima da bidne¹ jeben!  [ludak]

Taraba

To su èepovi, to se ne obara. :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Taraba se posle mnogih izletanja sa asvalta na njivu, na kraju preorijentisao...ako ih ne mozes pobediti...prikljuci im se...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Jun, 2013, 10:32
Taraba se posle mnogih izletanja sa asvalta na njivu, na kraju preorijentisao...ako ih ne mozes pobediti...prikljuci im se...

[rofl]

Taraba

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Jun, 2013, 10:32
Taraba se posle mnogih izletanja sa asvalta na njivu, na kraju preorijentisao...ako ih ne mozes pobediti...prikljuci im se...

©to jes jes... æe ti banem uskoro da vidi¹ kantu ¹to sam kupio :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

juga

Svrati i do mene da i ja vidim tu kofu!! [hello]

mkt


Lazic

zato ¹to ga ja imam 4 godine i ni¹ta(dobro skoro ni¹ta) mu ne mogu...:P

Taraba

Citat: juga poslato 04 Jun, 2013, 21:45
Svrati i do mene da i ja vidim tu kofu!! [hello]

[cheers]
Citat: mkt poslato 04 Jun, 2013, 21:58
sto bas Klea jbte

©ta da kupim da ispunjava ove kriterijume:
2 cyl
Udobniji za dvoje (ovo nije bilo te¹ko u poreðenju sa KTMom)
ispod 200kg
21" napred

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?