Glavni meni

Moto Centar RYU Motors

Započeo Vlada_Ryu, 26 Oktobar, 2010, 03:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vlada_Ryu

RYU MOTORS doo se nalazi u Zemunu u Ohridskoj bb - mapa i kontakt telefoni na sajtu www.ryumotors.rs
1. Prodaja Polovnih Motocikala iz uvoza (Francuska) - na placu se nalazi u konstatnoj ponudi od 50 do 100 mootora. Garancija 1.000 Km ili 3 meseca.
2. MICHELIN Moto gume. Zvanièni uvoznik i distributer Michelin Moto programa za Srbiju. Uz kupljene gume dobijate monta¾u i balansiranje.
3. Skajevi za sedi¹ta, raznih kolorita i nijansi marke "Berengier" proizvodnja i uvoz iz Francuske (materijali koje koristi Bagster za svoja sedi¹ta).
4. Raznih proizvoda kao ¹to su tegovi, farovi, potkape, filteri, itd.

[attachment deleted by admin]

dzimika

gledao sam naocare na moto berzi a i na sajtu kod vas, one sa izmenjivim staklima pa me interesuje da li moze da se dodje da se probaju jer ne bih uzimao ako mi ne odgovaraju

Stevan

Na sajtu ne vidim cenovnik guma... Moze li on ovde nekako da se dostavi? :D

Vlada_Ryu

Citat: johnynovak poslato 26 Oktobar, 2010, 16:46
gledao sam naocare na moto berzi a i na sajtu kod vas, one sa izmenjivim staklima pa me interesuje da li moze da se dodje da se probaju jer ne bih uzimao ako mi ne odgovaraju
Naravno, dobro do¹ao
Uzmi u obzir da je nastupilo zimsko radno vreme te neradimo subotom i nedeljom ali svakim drugim danima mo¾e¹ doæi od 9 do 17h.

Vlada_Ryu

Citat: Stevan poslato 29 Oktobar, 2010, 13:27
Na sajtu ne vidim cenovnik guma... Moze li on ovde nekako da se dostavi? :D
Na moju ¾alost moram da priznam da imamo odliènog drugara koji nam servisira sajt i zarad oèuvanja dugogodi¹njeg prijateljstva neæu da budem prost ... ali dok se nesmiluje da a¾urira, dajemo usmeno informacije ili po ¾elji ¹aljemo mejlom (i ceo cenovnik popotrebi)

dzimika

sto se tice radnog vremena i mislio sam da navratim jedan dan posle mog posla a to je posle 14h pa se taman uklapamo

Dr. Pop

Meni bi trebale gume, ali neznam da li ih imate i kolika je cena . trebaju mi
120/90h -17
170/80h -15

???
MK Arhangel

Vlada_Ryu

Citat: Dr. Pop poslato 02 Novembar, 2010, 23:47
Meni bi trebale gume, ali neznam da li ih imate i kolika je cena . trebaju mi
120/90h -17
170/80h -15

???

Poslednja Commander 170-80-15 je prodata u petak... Sorry... Od 15" ostalo je samo 150-90 i iznosi oko 120€.
Prednju bi imali u programu Pilot activ ali 110-80-17 i ko¹ta 8.499 RSD
Da budem iskren imali smo dosta problema sa gumama iz programa "Kruzeri" jer su dimenzije jako ¹arenolike a Michelin krajem 2010 izbacuje Commander iz proizvodnje i predstavlja novu liniju (u saradnji sa Harley) tako da smo ih dobijali na ka¹ikicu...
Oèekujemo novu isporuku krajem Novembra, pa ako se dotle ne snaðe¹ zna¹ gde smo....

Dr. Pop

Nije meni prijatelju ni¹ta hitno , iskreno ni para nemam ali me interesuju cene da mogu da skupim.
Ima li Mishelin u svom programu gume sa belom ¹arom za cruzere?
MK Arhangel

Ivan1979

Koja je cifra za enduro gume i koje mozete da mi preporucite  130/90/17   i  110/90/19. Uglavnom vozim po asfaltu ali da mogu i da sidjem sa puta. Ne mora da bude bas mekana, tj. da je ne pojedem za 4-5000km.
Poz

Vlada_Ryu

Citat: Ivan1979 poslato 03 Novembar, 2010, 10:43
Koja je cifra za enduro gume i koje mozete da mi preporucite  130/90/17   i  110/90/19. Uglavnom vozim po asfaltu ali da mogu i da sidjem sa puta. Ne mora da bude bas mekana, tj. da je ne pojedem za 4-5000km.
Poz


Dobar kompromis off-road/asfalt je T63. Vi¹e u korist asfalta manje off-road su Sirac a full asfalt i lagano van njega su Anakee2.
Nemoj brinuti za kilometra¾u jer se Michelin ne tro¹i tako lako kao ostale. U proseku trju do 30% du¾e od konkurenata (ka¾u struèni èasopisi).
Imamo i program kross (starcross) i Enduro, to je full off-road ali je dobar provod zagarantovan.

skale

Gospodine Vlado, ¾elim da Vam uputim sugestiju ba¹ oko Va¹eg radnog vremena...na Va¹em sajtu stoji da je radno vreme Subotom od 10-15 èasova...Juèe sam bio (Subota), u Ohridskoj ulici u nadi da æu pogledati i verovatno kupiti Bandita iz 1999 koji je na nekoj akciji  1850 evra...medjutim momci koji popravljaju èamce u va¹em kom¹iluku mi reko¹e da se niko od radnika nije pojavio....na ovaj sajt sam se danas prijavio i vidim da je u pitanju zimsko radno vreme...¹teta ...dok sam èekao da se neko pojavi, dodje deèko na BMW-u 650f da zameni gume, i ode dalje jer je taj dan slobodan i namenio je za taj posao...i moje radno vreme je od 09-17 tako da sam onemoguæen da pogledam pomenuti motor..a verovatno ima jo¹ dosta ljudi koji ovako rade....
  Mo¾da da razmislite da radite Subotom  a recimo Nedeljom i Ponedeljkom budete slobodni, i molim Vas da se ne ljutite , ovo je samo moje mi¹ljenje ili sugestija da budete  fleksibilni prema potecijalnim kupcima...

Vlada_Ryu

Citat: skale poslato 21 Novembar, 2010, 12:11
Gospodine Vlado, ¾elim da Vam uputim sugestiju ba¹ oko Va¹eg radnog vremena...na Va¹em sajtu stoji da je radno vreme Subotom od 10-15 èasova...Juèe sam bio (Subota), u Ohridskoj ulici u nadi da æu pogledati i verovatno kupiti Bandita iz 1999 koji je na nekoj akciji  1850 evra...medjutim momci koji popravljaju èamce u va¹em kom¹iluku mi reko¹e da se niko od radnika nije pojavio....na ovaj sajt sam se danas prijavio i vidim da je u pitanju zimsko radno vreme...¹teta ...dok sam èekao da se neko pojavi, dodje deèko na BMW-u 650f da zameni gume, i ode dalje jer je taj dan slobodan i namenio je za taj posao...i moje radno vreme je od 09-17 tako da sam onemoguæen da pogledam pomenuti motor..a verovatno ima jo¹ dosta ljudi koji ovako rade....
   Mo¾da da razmislite da radite Subotom  a recimo Nedeljom i Ponedeljkom budete slobodni, i molim Vas da se ne ljutite , ovo je samo moje mi¹ljenje ili sugestija da budete  fleksibilni prema potecijalnim kupcima...

Va¹ predlog æu preneti zaposlenima u moto centru ali pla¹im se da znam njihov odgovor u napred. U sezoni svi rade punom parom i subotom a ponekad i nedeljom i neretko ostaju i posle 18h i izlazimo svima u susret (kupcima i nekupcima). Dozvoliæete da i mi predahnemo malo... Svi zaposleni imaju porodice koje vrlo malo vidjaju tokom sezone.
Ako se ne varam vi ste se najavili telefonom dan ranije i reèeno je da ne radimo subotom (od 01.11 do 01.03) ali æu ja ipak biti prisutan. Da tragedija bude jo¹ veæa ja sam bio od 9h u firmi a momci iz nautièkog centra (firma je podeljena u 2 sektora moto i nautika) su do¹li posle mene i nisu znali da sam stigao, ali su postupili po pravilu i zatvorili kapiju jer nije zgodno da prototip èamca koji ste videli bude dostupan ljudima van na¹e slu¾be.
Smatram da jedan telefonski poziv bi mogao dosta toga da promeni.
Primedba u istaknutom radnom vremenu je prosledjena na¹em programeru kako bi dopunio sajt sa zimskim terminima.
Hije problem da neko ostane i do 18h30 ukoliko se blagovremeno najavite, ¹to èesto i èinimo, naravno ukoliko nije period slave, rodjendana, itd. a valjda postoji i moguænost da vi izadjete malo ranije sa posla...
Sada kada je dilema oko termina razgledanja re¹ena nadam se da æemo Vas uskoro i upoznati

skale

Hvala najlep¹e na odgovoru.Prièao sam sa curom koja se javlja na telefon prodaje, u utorak-sredu(javila se od kuæe maximalno ljubazno), i nije mi napomenula da se Subotom ne radi, izmedju ostalog nisam se ni u Petak najavio, jer do 20;00 èasova nisam znao da li sam slobodan ovaj vikend, i kad sam saznao da sam slobodan odluèio sam da dodjem i pogledam Va¹ asortiman....medjutim...i da sla¾em se da telefonski poziv mo¾e dosta toga da promeni, kad ima¹ isplanirano slobodno vreme, kako na ¾alost visim na èiviluku nemam tu privilegiju....
Hvala jo¹ jednom...i naravno puno uspeha u daljem radu...

Dr. Pop

Jeste li dobili gume koje bi meni trebale , po¹to ste rekli da æe biti krajem Novembra, èito informativno?
MK Arhangel

Vlada_Ryu

CitatJeste li dobili gume koje bi meni trebale , po¹to ste rekli da æe biti krajem Novembra, èito informativno?

Postoji problem koji jo¹ jednom dokazuje da je Michelin lider u motopneumaticima ali nas malo zadr¾ava, a to je ¹to Michelin ne samo da nas obavezuje da lageri¹emo gume u prostorijama èija se temperatura (zimi) nespu¹ta ispod 16C, veæ ne dozvoljava prevoz auto guma obiènim kamionom kada su vremenski uslovi takvi da postoji moguænost da se temperatura spusti ispod 5 C, jedino je moguæe u klimatizovanim kamionima ¹to drasti¹no poskupljuje prevoz te se drakonski odra¾ava na prodajnu cenu. Iz navedenih razloga smo odlo¾ili dovoz za kraj feruara... Sorry.

Dr. Pop

MK Arhangel

RoaD GunneR

Aj prijatelju posto ne odgovaras na maileove, da te pitam ovde, dakle cene za set guma 120/70 17 i 160/60 17 intresuje me pilot power i pilot power 2ct eventualno moze i 150/70 17 kao i koje su godiste gume odnosno DOT

Havarisan

imas li kakvih slupanih motora? odvaljenih!

abarth

Citat: Vlada_Ryu poslato 15 Januar, 2011, 01:50
CitatJeste li dobili gume koje bi meni trebale , po¹to ste rekli da æe biti krajem Novembra, èito informativno?

Postoji problem koji jo¹ jednom dokazuje da je Michelin lider u motopneumaticima ali nas malo zadr¾ava, a to je ¹to Michelin ne samo da nas obavezuje da lageri¹emo gume u prostorijama èija se temperatura (zimi) nespu¹ta ispod 16C, veæ ne dozvoljava prevoz auto guma obiènim kamionom kada su vremenski uslovi takvi da postoji moguænost da se temperatura spusti ispod 5 C, jedino je moguæe u klimatizovanim kamionima ¹to drasti¹no poskupljuje prevoz te se drakonski odra¾ava na prodajnu cenu. Iz navedenih razloga smo odlo¾ili dovoz za kraj feruara... Sorry.


Jbt kao majonez da proizvode :)