Glavni meni

Sinoc u Elemiru (20. maj 2011)

Započeo Havarisan, 20 Maj, 2011, 23:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Havarisan

Sinoc u Elemiru (selo kod Zrenjanina) desila se saobracajka u kojoj je poginula cerka moga kolege sa posla. Drugar je vracao kuci sinoc oko 22.00 sa APN Tomosom i sa sporednog puta izleteo na glavni gde ih je pokupio auto. Ona na mestu mrtva, a vozac motora u jako kriticnom stanju. Devojcica sedmi razred. Tuga....

Gašpar

Au ovo je stvarno tuga, ostao sam bez reci u momentu.

Mozda glupo zvuci, ali moj tata uvek govori - pazite s kim sedate na motor/u auto...

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

SSZGO

strasno



Èetrnaestogodi¹nja S. M. iz Elemira poginula je u saobraæajnoj nesreæi koja se preksinoæ, oko 21.15 èas, dogodila na raskrsnici ulica Zdravka Èelara i Vuka Karad¾iæa, u tom selu nadomak Zrenjanina.

Godinu dana stariji O. Z., takoðe iz Elemira, u ovoj saobraæajki zadobio je te¹ke telesne povrede opasne po ¾ivot.
Policijska uprava u Zrenjaninu saop¹tila je juèe da su u saobraæajnoj nesreæi uèestvovali moped, kojim je upravljao povreðeni deèak O. Z., i putnièko vozilo zrenjaninskih registarskih oznaka, za èijim volanom je sedeo Elemirac Ivica O. Po nezvaniènim saznanjima, vozaè auta je naleteo na moped na kojem je, osim O. Z., bila i S. M. Devojèica je od zadobijenih povreda izdahnula na licu mesta, dok je O. Z. te¹ko povreðen i lekari se bore za njegov ¾ivot. Zrenjaninska policija je dodala da se uzroci ove tragedije jo¹ utvrðuju.
Uviðaj na licu mesta obavili su istra¾ni sudija Osnovnog suda u Zrenjaninu, u prisustvu zamenika osnovnog javnog tu¾ioca i slu¾benici Policijske uprave Zrenjanin. De¾urni istra¾ni sudija ®ana Pribi¹iæ potvrdila je za “Dnevnik” da je, prilikom alko-testiranja obavljenog nakon nesreæe, utvrðeno da vozaè automobila nije imao alkohola u krvi. Ona je dodala da je izdala nalog za obdukciju tela nastradale maloletnice i za vanredni tehnièki pregled mopeda i auta. ®. B.

http://www.dnevnik.rs/sr-lat/node/32495
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Au, deco, u tri pizde lepe materine... Okrece mi se zeludac pri pomisli kroz sta sad prolaze njihovi roditelji, imam dvoje dece, na srecu, vec sada imaju oko 200.000 kilometara iskustva na putevima sa mnom, a proci ce jos 4-5-6 godina, dok ne krenu u saobracaj sami, ali koliko dece sirom zemlje, seda na nekog dvotockasa, a da recimo u kuci nemaju ni motora ni kola, a zive u mestu sa vrlo malo saobracaja, bez ikakve predstave o elementarnoj fizici i objektima od 1000+ kila, koji se krecu po putu... Tempirana bomba...

Flojd

Gospode Bo¾e...Dokle æemo da èitamo ovakve stvari...

Nemam reèi zaista. :(

Profa


orlovi

Strasno.Strasno.Strasno.Deco cuvaj te se.Mototr je lep ali je to djavolska sprava.

Dzigi Boy

kakva djavolska sprava???? pobio decicu na apencu???

samo jos da kazu da su se kretali stravicnom brzinom, i da ih niko nije video???

ubio devojcicu, a od decka napravio emotivnog invalida.....

Nadam se da ce se decko oporaviti......

BANE BROTHERHOOD

STRASNO MAJKE MI MILEEEEEEEEE  [facepalm] [facepalm]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Tihi_ZR

Strasno, znam tog malog, svi kazu da je dobar decko. Ali takodje znam i coveka koji ga je udario. Isti taj covek je svom sinu davao kola da vozi po selu sa 13 godina. Generalno, problem u tom selu je sto ljudi ne znaju kako da izadju na kraj sa pomahnitalim vozacima, deca se igraju u jarku pored puta a ovi  furaju 120 kroz selo.
Zao mi je sto se jedan mladi zivot ugasio tudjim greskama.
Saucesce porodici, a malom Z. zelim brz oporavak.